Şimdi Ara

Blackwake (2017) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
4.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Blackwake takım ve işbirliği odaklı Multiplayer FPS oyunudur. Topları ateşle yada takımınla gemileri ele geçir. Oyunun Çıkış Tarihi 24 Şubat 2017 olarak belirlenmiş. Oyunda bir geminin bir kaptanı oluyor ve gemiyi sadece kaptan sürebiliyor. Geminin tayfası topları doldurup ateşleyebiliyor. Gemiyi ve yelkenleri tamir edebiliyor. Oyuncular yüzüp diğer gemilere çıkıp saldırabiliyor gayet zevkli oyun. Skype yada teamspeakla çok güzel cooperation yapılabilinir. Oyunun grafikleri yeterli seviyede. Korsan film ve dizi severler için güzel olacak

Trailer:

Oyunun Resmi Sitesi:

http://www.blackwake.com/

Steam Mağaza Sayfası:

http://store.steampowered.com/app/420290/

Oyun İçi Görseller:

Kapalı Alpha'dan videolar:

[Mr Safa]

Edit:

Blackwake DH Forum Steam Grup Sayfası:

http://steamcommunity.com/groups/blackwaketr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GilbertoRodriguez -- 27 Şubat 2017; 1:1:16 >

• arkadaşlar ben oyunu alıyorum çok güzel multiplayer oynanır bununla gelmek isteyen gelebilir yabancı kişilerle ingilizce konuşarak oynayacağım ben
  • Bende oyunu almış bulunmaktayım oynamak isteyen pm atabilir
  • yav bu oyun çok ilgimi çekti. oynayanlar beğendi mi acaba oyunu? eksi tarafları nedir? türk oyuncu sayısı yeterince var mı?
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    ilk çıktığı saat aldım oyuna girdim şuan hala oyun alpha testinde stabilizasyon sorunu var arada oyun takılıyor. Ama genel olarak baktıgımızda oyunun oynanış biçimi güzel ilk başta sana kaptan olmak isteyip istemedigini soruyor evete basınca mürettebata ilgi çekici şeyler yazmanı istiyor yazdıgın şey sol üstte senin adının altında çıkıp oylamaya sunuluyor mürettebatta sana oy veriyor. ilk 4 el kaptan olmadım sonraki 4 el kaptan oldum baya zevkliydi gemiyi sen sürüyosun hızı ayarlıyosun mikrofonumfa var zaten leptoptan oynuyorum. Herkes ingilizce bildigi icin mecbur ingilizce komutlar veriyodum hani "load to left side canon and get ready to fire" gibi oyunda bot felan yok herkes gerçek. mürettebatta mikrofon açıp konuşabiliyor çok güzel hazırlanmış. oyun sonunda best gunner best killer best repairi falan seçiliyo oyunun ben kaptan oldugum zaman best captain seçilmiştim art arda :d güzel olan şu ki herkes kaptanın dedigini yapıyo oyunu alan herkes takım işbirligini çok iyi yapıyor. Ben left side diyorum geminin eski kaptanı guys lets go to left side falan diyo :d oyunda el başlamadan önce geminin rengini ismini falan ayarlayabiliyorsun ben turkish warrior yazmıştım :d. Top ateşi çok iyi alt kata inmiştim bir elde. mürettebat sağdaki toplara bakıyodu solda gemi vardı elimdeki meşaleyle hepsini sırayla ateşledim 12 kişi aldıgımı hatırlıyodum millet çığlık falan atıyodu mikrofondan :d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Beklentimin üstünde bir oyun oldu diyebilir bugları var birkaçtanesine şahit oldum. Oyun genel anlamda kendini oynatır çok farklı ve hoş şuanlık gözlemim böyle
  • Kerry Way kullanıcısına yanıt
    az önce çıktım oyundan evet hala bugları var fakat düzeleceğine inanıyorum oyunu 2 kişi mi ne yapmış şu kaptanın emirlerine hereks uyuyor ya onu çok seviyorum daha demin kaptandım yine yalnız şu tüfekle nasıl nişan alıyoruz bir türlü bulamadım
  • oyun benim hoşuma gitti fakat optimizasyon sorunları var o belli oynamak isteyen varsa girebiliriz beraber
  • Hocam nişan almayı bende tam çözemedim biraz üstten vurucaksınız sanırım,onun dışında oyun çok güzel müzikler olsun görseller olsun türklerin laf dinlediği tek oyun olabilir. Herkes işini yapıyor yapmazsa zaten gemi çok kolay batıyor. Bugdan ziyade bende disconnect sıkıntısı var oyun donup kalıyor çıkmak zorunda kalıyorum. Sizde yaşadınızmı böyle birşey yoksa banamı özgü ?
  • ReflexAction kullanıcısına yanıt
    Olabilir hocam toplanıp girebiliriz
    hocam ben onu hiç yaşamadım ama server listesinde ping limitini yazdıktan sonra serverlere tıklıyorum girmiyor. oyunu kapatıp açıyorum servere basıyorum hiçbir şey yapmadan bir servere tıklıyorum öyle giriyor. şuana kadar hiç disconnect yemedim. pingi 100 civarı olan serverlere girin 400 lerde sıkıntı çıkabilir bu arada steam dilerinizi yazın isterseniz topluluk kurayım beraber kapışırız :D
  • Olur hocam pm yollarımda bu disconnect olayı canımı sıkmaya başladı bir süre sonra genellikle ikinci oyunda oyun gidiyor donup kalıyor ne bir hata ve birşey düzeltirler inşallah alpha olduğu için hoş görülebilir.
    steam grup kuruldu hocam katılabilirsiniz
  • Tamamdır katıldım.
  • Yorumlar için sağolun.

Agresif bir indirim olmadığı sürece martta satın alamam heralde ama takipteyim. Hem oyunda gelişmiş olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • So say we all kullanıcısına yanıt
    video seninse ilk mesaja koyabilirmiyim ayrıca kendi videonun altına dh forum konusuna yönlendiren bir link koyabilirmisin topluluğun büyümesi için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ted1Getir

video seninse ilk mesaja koyabilirmiyim ayrıca kendi videonun altına dh forum konusuna yönlendiren bir link koyabilirmisin topluluğun büyümesi için

Video benim problem yok koyabilirsin.

açıklamaya ve yorumlara ekledim yorum linkini.
  • Oyunu bende edinicem, ingilizce geliştirmek için bende beraber girebilirim sizle isterseniz
  • So say we all kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bende ekledim ilk mesaja
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.