Şimdi Ara

Blackview Hero 1 Ambarella A7LS75 Chipsetli Aksiyon Kamerası 29.99 Usd Kaçırmayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ürün fiyatı oldukça iyi Ambarella A7LS75 işlemcili bir model. Full kutu içeriği bu fiyata kaçırılmaz fırsat

Hızlı kargo ile toplam 35 usd ye geliyor.

Satınalmak için;
    http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_182280.html?lkid=11014517

mobil site;
    http://m.gearbest.com/action-cameras/pp_182280.html?lkid=11014542

İnceleme videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dronebey -- 24 Temmuz 2017; 13:58:52 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 27 Temmuz 2017; 5:38:27 >
  • Rf li blackview hero 2 modelini siparis etmisti.. gecen gun kirdim attim.

Blackview bu isi kiviramadi. Kamera guzel mi ? Guzel. 30 dolardan fazla eder mi ? Bence etmez. Sadece islemci odakli degil cunku. Ekenden vs daha iyidir malzeme kalitesi.

Ya ben ikinci kamera istiyorum uygun olsun ekrani olsun guzel olsun deniyorsa bu fiyata cok guzel.

Ya ben bi kamera istiyorum ucuz olsun deniyorsa cok guzel.

Kim almamali ? Kameradan saglamlik ve kalite beklentisi olan almasin derim. Destegi de yok zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

Rf li blackview hero 2 modelini siparis etmisti.. gecen gun kirdim attim.

Blackview bu isi kiviramadi. Kamera guzel mi ? Guzel. 30 dolardan fazla eder mi ? Bence etmez. Sadece islemci odakli degil cunku. Ekenden vs daha iyidir malzeme kalitesi.

Ya ben ikinci kamera istiyorum uygun olsun ekrani olsun guzel olsun deniyorsa bu fiyata cok guzel.

Ya ben bi kamera istiyorum ucuz olsun deniyorsa cok guzel.

Kim almamali ? Kameradan saglamlik ve kalite beklentisi olan almasin derim. Destegi de yok zaten.

İşte cihaz ile gelen apartlar vs 15 $ desek kamera 15 $

15 $ kamera için normal Ama netlik çok iyi.

• Almayın arkadaşlar bu kamerayı malzeme kalitesi çok kötü 1 haftada elinizde kalabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kod adı çökertme

Almayın arkadaşlar bu kamerayı malzeme kalitesi çok kötü 1 haftada elinizde kalabilir.

O kadar kötümü yaw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    gerçektende çok kötü banggood dan 2016 başında almıştım. ürün geldi aksesuarları dokunmayla kırıldı, ertesi gün yan tuşlar bozuldu 5.gün ekranı gitmişti o zamanlar paypal vardı iade etmiştim :(
  • SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    Bu marka hangi işi kıvırdı ki, bunu kıvırsın telfları da evlere şenlik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vallahi telefonları vs de memnun kalanı görmedim. Benim ürünün de tuşları zor basıyordu 2 aya kalmadı tuşlar da gitti. Diyorum ya malzeme kalitesi Ekenden bile kötü.

Emin olun ellerinde kalan malları çıkarıyorlar. Bi ara kutu içeriğini hediye ediyordu banggood başka kamera alanlara :)

He bu fiyata alınır mı ? Alınabilir. yani çok kurcalamam basar çekerim diyenler için mantıklı. Aksesuarları çıktığınızda 15 dolara kimse kamera vermez ama işte 3-4 ay sonra elinize alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.