Şimdi Ara

blackstar id core 10w2 yorumlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alacağım amfi olur kendisi. Kullananlardan yorum ve bilgi alabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• takip. ben de alacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 20w olanı var bende. YouTube'ta bir ton video var. Ek olarak merak ettiğin bir şey varsa sor cevaplarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6-7 aydır kullanıyorum. Ev ortamında distortionda çalacaksan sesi zaten %30'dan yukarıya çıkaramıyorsun. Insider yazılımı harika. İstediğin grubun adını yazıyorsun ve amfi o tonu veriyor. Jazz Funk Metal Rock her şeye gidiyor. Giriş veya orta seviye gitaristleri ton yelpazesi açısından kesinlikle tatmin edeceğini düşünüyorum.

• 15Days kullanıcısına yanıt
    Harbiden sesi açamıyorum, uni bitince yazın ilk işim sesi fullemek olacak artık

• Ben 20w modelini aldım, benim için tatmin edici geldi. İnce ayarlarla mükemmel tonlar yakalamak mümkün.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 15Days kullanıcısına yanıt
    Distortionu nasıl hocam? Özellikle evde çalarken düşük sesde.En önrmli şey distortion benim için.

• 460 tly di gecen ay, dolar yüzünden suan 520 olmus

• quote:

Orijinalden alıntı: Einar Solberg

Distortionu nasıl hocam? Özellikle evde çalarken düşük sesde.En önrmli şey distortion benim için.
    Üzerinde iki overdrive modu var. Insider'a bağlayarak bu iki modu da çok güzel hale getirebiliyorsun. Yazılım olmadan kötü bir distortionu var denebilir. Insider ile çok daha güzel, sert bir distortion elde edebilirsin. Inceleme videolarında genelde standart overdrive modları üzerinden yorum yapılıyor. Yazılımla metal modu indirince o duyduğun tonlardan çok daha iyi olduğunu fark edebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: 15Days

6-7 aydır kullanıyorum. Ev ortamında distortionda çalacaksan sesi zaten %30'dan yukarıya çıkaramıyorsun. Insider yazılımı harika. İstediğin grubun adını yazıyorsun ve amfi o tonu veriyor. Jazz Funk Metal Rock her şeye gidiyor. Giriş veya orta seviye gitaristleri ton yelpazesi açısından kesinlikle tatmin edeceğini düşünüyorum.
    Biri beni mi mentionladi :'D

Line 6 spider a gore nasıl bi amfi hocam karşılaştırdığımızda

Yada roland mx cube 20 ye.gore

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimdeki vox pathfinder 10’u sattım. Üstüne biraz para koyup ikinci el blackstar idcore 10 veya fender Mustang 1 almayı düşünüyorum. Hangisini tavsiye edersiniz?

• beyler bende cort cm10g kullanıyorum kendisi amfi olarak geçiyor ama aslında bir teneke distortion'da seviye atlamak için id core 10w iyimidir yada line 6'nın 15w lik amfisi nasıldır ?
  • Ben sadece clean kanalı kullanıyorum. Fena değil ama şimdi olsa 20w’dan aşağısını düşünmem.

• 10w hakkında düşünceleriniz neler ? 300 lirayken alsaydım keşke 700 lira şu an.

• Bu link üzerinden güncel incelemelerine bakabilirsiniz.
    https://muzikveyasam.com/blackstar-id-core-10-inceleme.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.