Şimdi Ara

BLACKMAGİC 2K mı SONY A7S2 mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Video kaydı esastır acaba hangisi daha iyidir fiyat performans olarak

Şahsen yüksek kare 120 kareye çıkması ve değiştirilebilir bataryalı olması sebebiyle sony tarafındayım ancak

prores 422 çekim kalitesiyle blackmagic de kafamı karıştırıyor sizce hangisi ?

bu arada samyang lens kitim var ef mound sony alırsam çevirici de almam lazım bu çeviriciler ne kadardır acaba ?

• Ben olsam sonyi tercih ederdim, iso başarımı ve 5 yönlü titreşim engelleyici benim için önemli ve büyük avantaj.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam aslını sorarsanız iki kamerada fiyat performans kamerası değil. Kaldı ki birbiri ile karşılaştırılacak emsal cihazlarda değil. İkiside sizi oldukça mutlu eder. İkisini de deneyip hangi özellik sizin işinize daha çok yarayacaksa onu alın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeroztrk

Hocam aslını sorarsanız iki kamerada fiyat performans kamerası değil. Kaldı ki birbiri ile karşılaştırılacak emsal cihazlarda değil. İkiside sizi oldukça mutlu eder. İkisini de deneyip hangi özellik sizin işinize daha çok yarayacaksa onu alın derim.

blackmagic ursa aldım 2. el biraz tuzlu fakat çok memnun kaldım görüntü olarak red ile yarışacak bir kamera
  • Squares kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Çok güzel kamera. Biraz tuzlu malesef. Görüntü kalitesini sormaya bile gerek yokta, video işleme sırasında dosyo boyutları ile alakalı sorunlar yaşıyor musun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeroztrk

Hayırlı olsun. Çok güzel kamera. Biraz tuzlu malesef. Görüntü kalitesini sormaya bile gerek yokta, video işleme sırasında dosyo boyutları ile alakalı sorunlar yaşıyor musun ?

yoo sıkıntı yaşamadım ama evet vidyo boyutları baya yüksek kamera uygun ama extraları çok pahalı bataryası hafıza kartı cartı curtu
  • Squares kullanıcısına yanıt
    Malesef aksesuar ve sarf malzemeleri konusunda biraz pahalı kalıyor. Ama karşılığını veriyor sonuna kadar. Hayırlı olsun tekrardan. İyi günlerde kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.