Şimdi Ara

Blackk Ortakoy Gece kulubu Fiyat Yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba universitenin tanisma partisi Blackk Ortakoyde bi ogrenciye ne kadar hesap patlar 1-2bisey icersek sampanya faln patlatmayiz ona gore gidecegim hesap ne kadara patlar bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Yüz elli Türk lirası...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle 1 2 şey icicem ucuz olsun diye düşünüyorsan hiç gitme . Paranın hesabını yapa yapa yada az paranla keyif felan alamazsın gitsenize. O yüzden Gitmemelisin

• sana tavsiyem bence parayı kafana takma,alkol daha keyifli daha özgüvenli hale getirir seni,güzel eğlenirsin,iyi açılırsın
    2 bira 4-5 tekila shot bir de üstüne 1 bira daha içersin,sonra da bana dua edersin.
    ha kafaya çok takıyosan gitmeden önce 2 bira al iç,pahalı mekansa-ki googledan baktığım kadarıyla gidenler pahalı olduğunu söylüyor- en az 25-30dan kitlerler 1 biraya.
    son olarak çok içmeyen biriysen yavaş yavaş iç,sonra rezil olma.
  • Boyle mekanlara gidip 2 bira icip(parasi o kadar) cikanlari tuhaf olarak goruyorum ne cakir keyif oluyorlar ne eglenebiliyorlar 2 birayi azar azar içip en uzun ne kadar sürede icebilirim gibi düsüncedeler :D ben onlarin yerine strese giriyorum gercekten eglenmek isteyen hakkini vermeli bence cebinde 300 400 tl rahat olmali

• o nası üniversiteymis la tanışma partisi veriyor üstelik de gece kulübünde

• 300-400 e rahat rahat eglenebilir miyim

• Up

• Up

• Merhaba,

Harcamayı düşündüğünüz paranın en az 2,5 katı yada kredi kartınız yanınızda olsun ki kafanız rahat olsun.

Ortalama yerlerde bira 25-30 TL arası değişmekte, şişe açma durumuna falan girmeyecek iseniz belirttiğiniz tutar yeter.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.