Şimdi Ara

BlackBerry Z10 video inceleme 'En yeni BlackBerry test masamızda'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
2
Favori
2.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akıllı telefon rekabetine tamamiyle yenilenen Z10 modeliyle yeniden dahil olmayı hedefleyen BlackBerry bakalım bu hedefin ne kadar gerçekleştirebilmiş. Tasarım, donanım ve yazılım anlamında BlackBerry için radikal değişim anlamına gelen Z10'un detayları video incelememizde.

• o fiyata başka telefonlar alınabilir
  • herşeyin donanım olmadığının göstergesi.

• Ciddi soruyorum.Alınır mı? HTC IPHONE SONY varken?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vustic -- 27 Mart 2013; 22:35:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesut abi tenezzül bile etmemiş

• Sade hoş bir telefon olmuş,telefonla fazla haşır neşir olmayanlar gayette alabilirler.

Ekleme: 10:31'de Erdi abinin telefon numarasını alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diosfer -- 27 Mart 2013; 23:06:35 >
  • Yilin en cok beklenen telefonlarindan birisi olan blackberry z10 u inceliyoruz.

Kim bekliyor diye sormazlar mi adama ?

Ama cihaz hosuma gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __nikolaus__ -- 28 Mart 2013; 22:50:17 >
  • Bu demek oluyor ki!! 2013 üst seviye bir cihazda harici hafıza - çıkartılabilir pil - hdmı çıkış olabiliyormuş ..... en azından BB bu konuda işlevsel bir cihaz ve geleneksel bir dizany kullanmış. Vodafone bayisinde inceleme fırsatım oldu. Menü tarzı hariç güzel bir cihaz.

• Yahu yanlış mı biliyorum. Qualcomm 2x krait + adreno 225 yok mu bu cihazda?

• Youtube'da karşılaştırma videolarını izlerseniz hesap makinesini bile 5 saniyeden erken açamadığını görürsünüz.

Buyrun kanıt;
    http://www.youtube.com/watch?v=jIOWUIWAcj4

• Blackbery nasıl bir işletim sistemi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Vustic

Ciddi soruyorum.Alınır mı? HTC IPHONE SONY varken?

Farklılık yapmak adını alınabilir
    yıllardır ios ve android kullanıyoruz aynı menüden düzenden sıkıldık

• telefonu canlı gördüm tasarım süper olmuş
  • Yenilik olması güzel birşey. Tasarımı da fena değil. Ama tutulacağını hiç sanmıyorum.

• alınabilirdi ama fiyat politikası çok yanlış en fazla 1200 olur 1900 nedir.Blackberry çok hayal perest

• quote:

Orijinalden alıntı: diosfer

Sade hoş bir telefon olmuş,telefonla fazla haşır neşir olmayanlar gayette alabilirler. Ekleme: 10:31de Erdi abinin telefon numarasını alabilirsiniz,abilerim siz naptınız ya bir sürü telefon numarası ifşa etmişsiniz

Harbirden alalım numarasını belki lazım olur :P :D

• quote:

Orijinalden alıntı: CanKeser

Youtube'da karşılaştırma videolarını izlerseniz hesap makinesini bile 5 saniyeden erken açamadığını görürsünüz.

Buyrun kanıt;

http://www.youtube.com/watch?v=jIOWUIWAcj4

Thescore uygulamasini bir an hic acmayacak sandim , bu kadar yavas olamaz bir telefon yuh dedim. Bir ara kiz arkadasim icin dusunuyordum ama bu dakkadan sonra z10 bitmistir benim icin.

Eskiden 2 blackberry cihaz kullanmistim , telefonun acilmasini beklemek iskenceydi. Simdi ilk tanitildigi zaman , 1.5 ghz islemci 2gb ram , blackberry sonunda saglam donanim koymus dedim. s3 acildiktan sonra z10 da yine ekranda bekleme ibaresi.

Blackberry nin son gunleri artik cidden yaklasti.

• S4, One, XperiaZ varken bu telefonu almaz hata. Wp8'li Lumia al farklılık istersen ama Z10 resmen çöp.

• Çöp , buna para verecek gitsin hayrına aç insanları doyursunlar...
  • Çift çekirdekli telefon için çok fazla Fiyat üstelik yeni bir işletim sistemi uygulama sayısı yok denecek kadar az şirket z10 a uygun fiyatla piyasaya sürüp geri dönüşüm alabilirdi ama üst seviye 5 telefon var ki onlara rakip bile olacak düzeyde değil tasarımla olmuyor herşey,herkes kabuludur htc one tasarım açısından galaxy s4 den iyi ama genelin kabulü s4 den yana satışlara da yansıyacak durum

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.