Şimdi Ara

BlackBerry Z10 video inceleme 'En yeni BlackBerry test masamızda'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
89
Cevap
2
Favori
2.640
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> BlackBerry Z10 video inceleme 'En yeni BlackBerry test masamızda'
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    29130 Mesaj
    Akıllı telefon rekabetine tamamiyle yenilenen Z10 modeliyle yeniden dahil olmayı hedefleyen BlackBerry bakalım bu hedefin ne kadar gerçekleştirebilmiş. Tasarım, donanım ve yazılım anlamında BlackBerry için radikal değişim anlamına gelen Z10'un detayları video incelememizde.

|
    |
  • sindirgi s kullanıcısına yanıt
    @sindirgi demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Telefonun ve ayni zamanda klavyesinin ne kadar kullanisli oldugu , bu yazdiginiz mesajdan cok net sekilde anlasiliyor. Bence videoyu izlemek gereksiz herkesi bu mesaji bir kere okusun herseyin ozeti.

Erdi Bey,

Bis hakkında yanlış bildiğinizi söylemek istiyorum. Blackberry BIS, yeni işletim sisteminde gerekli değil. Özellikle BBM gibi uygulamalar içinde gerekli değil artık. BIS ekosistemini komple kaldırdılar fakat kurumsal müşteriler için hala geçerli. Eğer kurumsal bir müşteri iseniz Z10'da BIS kullanabiliyorsunuz ama kişisel kullanım için Z10'da hiçbir alanda BIS kullanmanıza gerek yok.

İkincisi Z10 da whatsapp var. Muhtemelen bu videoyu daha önceden çektiğinizi düşünüyorum o sebeple belirtememiş olabilirsiniz.

Donanımından şikayet eden arkadaşlar var. Blackberry'nin yeni işletim sisteminin çok stabil olduğunu düşünüyorum. Yağ gibi akıcı olarak tabir ettiğimiz sistemi bu işletim sisteminde hissettim.

Fiyatının pahalı olmasından yakınan arkadaşlar haklılar bence de gerçekten pahalı daha makul olması geniş kullanıcı kitlesine ulaşabilmesi açısından daha olumlu katkı sağlayacaktır diye düşünüyorum.

Fakat Ülke genelini göz önünde bulundurduğumuzda kimse bu siteye takılanlar kadar teknoloji bilgisine sahip değil. Telefonun içindeki ram miktarı işlemci tipi son kullanıcıyı aslında çok fazla ilgilendirmiyor. Sadece bizim gibi arkadaşlar sürekli takip ediyor. O yüzden önemli olan kullanıcı deneyimidir. Telefonu elinize aldığınızda ki his, tasarım, stabilite daha önemli faktörlerdir diye düşünüyorum.

Saygılar.

• Yarbay
    2006 Mesaj
    o fiyata başka telefonlar alınabilir
  • Yarbay
    2634 Mesaj
    Ciddi soruyorum.Alınır mı? HTC IPHONE SONY varken?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vustic -- 27 Mart 2013; 22:35:59 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Sade hoş bir telefon olmuş,telefonla fazla haşır neşir olmayanlar gayette alabilirler.

Ekleme: 10:31'de Erdi abinin telefon numarasını alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diosfer -- 27 Mart 2013; 23:06:35 >
    Yilin en cok beklenen telefonlarindan birisi olan blackberry z10 u inceliyoruz.

Kim bekliyor diye sormazlar mi adama ?

Ama cihaz hosuma gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __Nikolaus__ -- 28 Mart 2013; 22:50:17 >
    Bu demek oluyor ki!! 2013 üst seviye bir cihazda harici hafıza - çıkartılabilir pil - hdmı çıkış olabiliyormuş ..... en azından BB bu konuda işlevsel bir cihaz ve geleneksel bir dizany kullanmış. Vodafone bayisinde inceleme fırsatım oldu. Menü tarzı hariç güzel bir cihaz.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    474 Mesaj
    Yahu yanlış mı biliyorum. Qualcomm 2x krait + adreno 225 yok mu bu cihazda?
    |
    |
  • Teğmen
    106 Mesaj
    Youtube'da karşılaştırma videolarını izlerseniz hesap makinesini bile 5 saniyeden erken açamadığını görürsünüz.

Buyrun kanıt;
    http://www.youtube.com/watch?v=jIOWUIWAcj4
  • Yarbay
    10221 Mesaj
    Blackbery nasıl bir işletim sistemi ?
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Vustic

Ciddi soruyorum.Alınır mı? HTC IPHONE SONY varken?

Farklılık yapmak adını alınabilir
    yıllardır ios ve android kullanıyoruz aynı menüden düzenden sıkıldık
    |
    |
  • Yüzbaşı
    923 Mesaj
    telefonu canlı gördüm tasarım süper olmuş
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1635 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: diosfer

Sade hoş bir telefon olmuş,telefonla fazla haşır neşir olmayanlar gayette alabilirler. Ekleme: 10:31de Erdi abinin telefon numarasını alabilirsiniz,abilerim siz naptınız ya bir sürü telefon numarası ifşa etmişsiniz

Harbirden alalım numarasını belki lazım olur :P :D
    |
    |
  • Yarbay
    7989 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CanKeser

Youtube'da karşılaştırma videolarını izlerseniz hesap makinesini bile 5 saniyeden erken açamadığını görürsünüz.

Buyrun kanıt;
    quote:

Orijinalden alıntı: CanKeser

Buyrun kanıt;

Thescore uygulamasini bir an hic acmayacak sandim , bu kadar yavas olamaz bir telefon yuh dedim. Bir ara kiz arkadasim icin dusunuyordum ama bu dakkadan sonra z10 bitmistir benim icin.

Eskiden 2 blackberry cihaz kullanmistim , telefonun acilmasini beklemek iskenceydi. Simdi ilk tanitildigi zaman , 1.5 ghz islemci 2gb ram , blackberry sonunda saglam donanim koymus dedim. s3 acildiktan sonra z10 da yine ekranda bekleme ibaresi.

Blackberry nin son gunleri artik cidden yaklasti.
    |
    |

• Yüzbaşı
    739 Mesaj
    S4, One, XperiaZ varken bu telefonu almaz hata. Wp8'li Lumia al farklılık istersen ama Z10 resmen çöp.
    |
    |
  • Binbaşı
    1395 Mesaj
    Çöp , buna para verecek gitsin hayrına aç insanları doyursunlar...
    |
    |
    Çift çekirdekli telefon için çok fazla Fiyat üstelik yeni bir işletim sistemi uygulama sayısı yok denecek kadar az şirket z10 a uygun fiyatla piyasaya sürüp geri dönüşüm alabilirdi ama üst seviye 5 telefon var ki onlara rakip bile olacak düzeyde değil tasarımla olmuyor herşey,herkes kabuludur htc one tasarım açısından galaxy s4 den iyi ama genelin kabulü s4 den yana satışlara da yansıyacak durum
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
Bey Azura
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.