Şimdi Ara

blackberry z10 ekran catladi acil tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Esime aldigim blackberry z10 arabadan inerken asfalt zemine dusme sonucu ekranin alt kismindan catladi, dokunmatik ekran calismiyor, ekran degisimi yapabilecek servis bilen varmi? Yardim ve onerilerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• geçmiş olsun biz daha alamadık bozup kıranlar var demekki .cihaz sert mi düştü yoksa hassas mı çok ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut2300

geçmiş olsun biz daha alamadık bozup kıranlar var demekki .cihaz sert mi düştü yoksa hassas mı çok ?

Bir allah kulu gecmis olsun dedi.allah razi olsun hocam.
    Arabadan inerken 30 cm den asfalta dustu sadece ve ekran boydan boya catladi upuzun. Aciliyor cihaz ekranda kusursuz goruntu veriyor ancak dokunmatik ise yaramiyor

• Geçmiş olsun hakikatten.
    Çok güzel "droptest" ayarında bir talihsizlik yaşanmış. Alma planları olan arkadaşlar için örnek teşkil ediyor durumunuz.

Umarım ekran maliyetiniz çok olmaz.
  • Ekranda görüntü var ama dokunmatik çalışmıyorsa benim 2 tane çıkarımım olur bu durumdan
    1- bb z10 in touch cell kullanmıyor ekranlarında
    2- bu durum sizin işinize yarayacak ve sadece digitizer değişecek (tahminen 150-250 tl max)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furky86

Ekranda görüntü var ama dokunmatik çalışmıyorsa benim 2 tane çıkarımım olur bu durumdan
    1- bb z10 in touch cell kullanmıyor ekranlarında
    2- bu durum sizin işinize yarayacak ve sadece digitizer değişecek (tahminen 150-250 tl max)

O kadar cok servis gezdim ki anlatamam size.. tek bir yer fiyat verdi 3 hafta sonrası için 600 TL maliyet denildi. Bekliyecegim bikac ay.

• Hocam geçmiş olsun. Yere düşme sonrası ekran çatlama durumlarında geellikle dokunmatik çalışır ve sadece ekran çatlar. Maliyeti ise oldukça düşük bir fiyattır. Sizinki çok büyük talihsizlik. Dokunmatik ekran kırıldıysa fiyat yüksek olacaktır.
    Şunu da belirteyim eğer uygun tornavidanız varsa ebay den bir ekran sipariş edin ve kendiniz takın belki kablo yerinden oynamış olabilir ve ekrana gerek dahi kalmaz. . Eliniz yatkınsa bu yür işlere düzeltmek(iç dizayna bağlı olarak) oldukça kolay oluyor. Ben alışık değilim derseniz servise verin derim. Tekrar geçmiş olsun.

• Zamaninda ericsson servise poit teknisyenligi yaptim.elektronik mezunuyun ancak ustesinden gelebilecegim bir durum degil cunku cihazin versiyonu ile uyumlu bir ekranla degismesi gerekiyor.benim mudahale etmem soz konusu değil :( bekleyeceğim baska care yok malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: c_e_m22

quote:

geçmiş olsun biz daha alamadık bozup kıranlar var demekki .cihaz sert mi düştü yoksa hassas mı çok ?

Arabadan inerken 30 cm den asfalta dustu sadece ve ekran boydan boya catladi upuzun. Aciliyor cihaz ekranda kusursuz goruntu veriyor ancak dokunmatik ise yaramiyor

Allah senden de razı olsun ne demek telefon bu kadar hassas diye yeniden gözden geçirmem gerekir mi almayı ? hor kullanmıyorum normalde

• quote:

quote:

quote:

Allah senden de razı olsun ne demek telefon bu kadar hassas diye yeniden gözden geçirmem gerekir mi almayı ? hor kullanmıyorum normalde

Alma arkadasim bu telefonu, htc one i bekle xperia z al yada iphone 5s cikinca onu al.blackbery alma.ekrani kirilsa 600 tl istiyorlar

• Gecmis olsun. Yetkili servise sordunuz mu?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Alma arkadasim bu telefonu, htc one i bekle xperia z al yada iphone 5s cikinca onu al.blackbery alma.ekrani kirilsa 600 tl istiyorlar

bütün hayallerim suya düştü şuan açıkçası iphone 5s ,ipad 5 bekleyeceğim yapacak birşey yok.xperia z ve htc one çok hoşuma gitti ama androidden gerçekte sıkıldım bulaşmam artık .ciddi misin bu konuda almayayım mı

• Bir hTC one, veya XPERIA Z, yahut iPhone 5s almış olsak ve bu ürün Türkiye'de piyasaya çıkalı sadece 1 ay olmuş olsa ve aynı talihsizlik başımıza gelse bu durumda 600 TL'den çok daha az bir maliyet mi çıkacak karşımıza veya çok daha ilgili distribütörler/servislerle mi muhatap olacağız? Yoksa değişen birşey olmayacak mı? Eğer fark olmayacaksa "Z10 alma diğerlerini al" demenin bir manası yok. Haksız mıyım?
  • İphone yeni çıktıktan 4 5 ay sonra ekran kırıldı şu kadar para istiyorlar üstüne ekler yenisini alırım tarzı bir çok mesaj okumuşluğum var alma demenize katılmıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşın başına gelen talihsizlik bir an beni tereddüte sevk etmiş olsa da ay sonunda bir Z10 almaktan vazgeçiremedi. Niyetim gri bir Lumia 920 almaktı fakat Kasım ayından bu yana WP8 cephesindeki gelişmeler beni soğuttu. Nasipse ay sonunda Z10 ile birlikte bir PlayBook almayı düşünüyorum. İnşaallah benzer bir talihsizlik yaşamam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadir Kaan

Arkadaşın başına gelen talihsizlik bir an beni tereddüte sevk etmiş olsa da ay sonunda bir Z10 almaktan vazgeçiremedi. Niyetim gri bir Lumia 920 almaktı fakat Kasım ayından bu yana WP8 cephesindeki gelişmeler beni soğuttu. Nasipse ay sonunda Z10 ile birlikte bir PlayBook almayı düşünüyorum. İnşaallah benzer bir talihsizlik yaşamam...

Hocam ben hepsiburada.com'dan aldım. En önemlisi cihaz dandirik çin malı değil. Meksika üretimi. Üretim tarihi 22.02.2013. Ben de 08.03.2013'te aldım. Hiçbir problemi yok. Batarya kullanımı da daha yeni oturdu. Takılma, donma, reset problemleri söz konusu bile değil. Markete de her gün yeni uygulamalar düşüyor. 3GS,4,4s-HTC Evo 3D, Note 2, N8, E7, N9 (hepsini sıfır aldım) kullanmış biri olarak en beğendiğim telefonum Blackberry z10

• Yorumlar icin tesekkur ediyorum ben kimseyi cihazdan sogutmak istemem ancak ben sogudum. Ebayda 355 $ ekran garantiye göndericem 600-700 gibi bir fiyattan yaptiricam.dikkatsizligin kurbani olduk sağlık olsun ne diyim

• quote:

Yorumlar icin tesekkur ediyorum ben kimseyi cihazdan sogutmak istemem ancak ben sogudum. Ebayda 355 $ ekran garantiye göndericem 600-700 gibi bir fiyattan yaptiricam.dikkatsizligin kurbani olduk sağlık olsun ne diyim

Ne demek istediğinizi çok iyi anlıyorum. 4s'i aldığımda kamerası çalışmıyordu. Kutudan ayıplı çıkmıştı. İnsan bu gibi durumlarda aldığı maldan soğuyabiliyor. Blackberry 10 çok genç bir ekosistem. Şans vermek lazım. Benim için en önemli şey internet tarayıcısıdır. Bu telefon gördüğüm en hızlı internet tarayıcısına sahip. Bu flash içerikli sitelerde de böyle. Gerisi faso fiso. Oyunu bir ay oynadıktan sonra yüzüne bile bakmıyorsunuz ki şu an markette birçok oyun da mevcut.

Not: Bundan önce son kullandığım telefon Note 2'idi. Note 2 ana konusunda birçok mesajım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 17 Mart 2013; 17:42:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RascalFalcon

quote:

Arkadaşın başına gelen talihsizlik bir an beni tereddüte sevk etmiş olsa da ay sonunda bir Z10 almaktan vazgeçiremedi. Niyetim gri bir Lumia 920 almaktı fakat Kasım ayından bu yana WP8 cephesindeki gelişmeler beni soğuttu. Nasipse ay sonunda Z10 ile birlikte bir PlayBook almayı düşünüyorum. İnşaallah benzer bir talihsizlik yaşamam...

Hocam ben hepsiburada.com'dan aldım. En önemlisi cihaz dandirik çin malı değil. Meksika üretimi. Üretim tarihi 22.02.2013. Ben de 08.03.2013'te aldım. Hiçbir problemi yok. Batarya kullanımı da daha yeni oturdu. Takılma, donma, reset problemleri söz konusu bile değil. Markete de her gün yeni uygulamalar düşüyor. 3GS,4,4s-HTC Evo 3D, Note 2, N8, E7, N9 (hepsini sıfır aldım) kullanmış biri olarak en beğendiğim telefonum Blackberry z10

Bir N9 kullanıcısından bunları duymak çok güzel. Ay sonunu beklemeden alabilirim.. Deneyimlerinizi Ana Konu başlıklı konuda paylaşırsanız sevinirim...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RascalFalcon

quote:

Bir N9 kullanıcısından bunları duymak çok güzel. Ay sonunu beklemeden alabilirim.. Deneyimlerinizi Ana Konu başlıklı konuda paylaşırsanız sevinirim...

Zaten N9'un swipe ve çoklu işlem gücüne hayran kaldığım için bu telefonu tercih ettim. Nokia yazılımsal olarak N9'un arkasında dursaydı ne Note 2'ye geçerdim ne de BlackBerry'e. Lâkin kesinlikle BlackBerry pişman etmedi. Güncellemeler geliyor, market doluyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.