Şimdi Ara

BLACKBERRY Z10 | ANA KONU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.060
Cevap
28
Favori
285.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende bu aralar telefon alıcam. Şuan Galaxy S kullanıyorum ve değiştirme vaktim geldi. Hem pil hemde RAM beni çok zor duruma düşürüyor. Alalı 2 senden fazla oluyor zaten. Vodafone'den tarifeme ek alıcam fakat kafamda İphone 5 ve Z10 var. Galaxy S4 çıkmasıyla aslında S4 ü bekleme kararı almıştım ama Android pek içime sinmiyor. O kadar android kullanmama rağmen (3 ay S3 te kullandım) bir sonraki telefonumun Android olmasını pek istemiyorum. Sizce İP5 mi Z10 u tercih edeyim?

Özellikle tarayıcı performansı (sosyal ağlar bilhassa) ve pil performansı benim için çok önemli. Sosyal ağ dediysem Blackberry nin sosyal ağlara etkileşimi hep iyi olmuştur. Hani gelen bildirimler falan filan işte. Bende vodafoneden aldığım sınırsız internet paketi var ve internete telefondan çok giren birisiyim. Ayrıca çok uygulama yükleyen biri değilim. 3-4 tane oyun ve mackolik, whatsapp, twitter, facebook, yemeksepeti gibi uygulamaları indiririm o kadar. İOS ve Androidteki gibi abuk gubuk birbirinden gereksiz uygulamalarla işim olmuyor. Yardım edenlere şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atom Heart Mother -- 18 Mart 2013; 20:10:16 >

• Aynı sen gibiyim bende dediklerini tartıyorum z10 bu ihtiyaçları fazlasıyla karşılıyor bende ip 5 var ama pil ömrü beni deli ediyor bide yarım saat kadar kullandım çok beğendim hala aklımda rahat mı batıyo acaba bana bilemedim ama sizin için z10 çok uygun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PulpFictioN

Bende bu aralar telefon alıcam. Şuan Galaxy S kullanıyorum ve değiştirme vaktim geldi. Hem pil hemde RAM beni çok zor duruma düşürüyor. Alalı 2 senden fazla oluyor zaten. Vodafone'den tarifeme ek alıcam fakat kafamda İphone 5 ve Z10 var. Galaxy S4 çıkmasıyla aslında S4 ü bekleme kararı almıştım ama Android pek içime sinmiyor. O kadar android kullanmama rağmen (3 ay S3 te kullandım) bir sonraki telefonumun Android olmasını pek istemiyorum. Sizce İP5 mi Z10 u tercih edeyim?

Özellikle tarayıcı performansı (sosyal ağlar bilhassa) ve pil performansı benim için çok önemli. Sosyal ağ dediysem Blackberry nin sosyal ağlara etkileşimi hep iyi olmuştur. Hani gelen bildirimler falan filan işte. Bende vodafoneden aldığım sınırsız internet paketi var ve internete telefondan çok giren birisiyim. Ayrıca çok uygulama yükleyen biri değilim. 3-4 tane oyun ve mackolik, whatsapp, twitter, facebook, yemeksepeti gibi uygulamaları indiririm o kadar. İOS ve Androidteki gibi abuk gubuk birbirinden gereksiz uygulamalarla işim olmuyor. Yardım edenlere şimdiden teşekkürler

sadece benmiyim diye kızıyordum kendime. bu haftasonu telefon alacağım ama hala kararsızım.
    etrafımdaki çoğunda ip5 var. bb ise hep almak istediğim bir telefondu ve işte bu dedim ama....yine kararsız kaldım.
    şuanda ip5, blackberryi geçmiş gözüküyor. bende sizin gibi fazla uygulamaya ihtiyacım yok. mailler ,internet bikaçtane oyun tamam.
    hadi hayırlsıı

• quote:

Orijinalden alıntı: perk

quote:

Orijinalden alıntı: PulpFictioN

Bende bu aralar telefon alıcam. Şuan Galaxy S kullanıyorum ve değiştirme vaktim geldi. Hem pil hemde RAM beni çok zor duruma düşürüyor. Alalı 2 senden fazla oluyor zaten. Vodafone'den tarifeme ek alıcam fakat kafamda İphone 5 ve Z10 var. Galaxy S4 çıkmasıyla aslında S4 ü bekleme kararı almıştım ama Android pek içime sinmiyor. O kadar android kullanmama rağmen (3 ay S3 te kullandım) bir sonraki telefonumun Android olmasını pek istemiyorum. Sizce İP5 mi Z10 u tercih edeyim?

sadece benmiyim diye kızıyordum kendime. bu haftasonu telefon alacağım ama hala kararsızım.
    etrafımdaki çoğunda ip5 var. bb ise hep almak istediğim bir telefondu ve işte bu dedim ama....yine kararsız kaldım.
    şuanda ip5, blackberryi geçmiş gözüküyor. bende sizin gibi fazla uygulamaya ihtiyacım yok. mailler ,internet bikaçtane oyun tamam.
    hadi hayırlsıı

ben şu an iphone 4s kullanıyorum, ama z10 na geçiş yapacam, ikinci el kovalıyorum

• Slm.ben eski Bir htc kullanicisiyim.one gelene kadar z10 aldim.ama telefon hosuma gitti one gelince z10 dan vazgecermiyim bilmiyorum.gorunusu on numara.markete biraz daha ozen gostersinler cok satar bu cihaz

• Kullanıcı sayısı artıp da tecrübe paylaşımı olursa daha güzel olur. Nexus 4 almaya kesin karar vermiş olan bir arkadaşım bugün Z10 alıp incelemiş biraz ve karar değiştirmiş. Kesinlikle Z10 alacağını söyledi. Hak ettiği yere en kısa zamanda gelir diye umuyorum...
  • Arkadaslar ben z10 u yeni aldım iki gün önce. Bazen telefon konuşmalarının sesi gidiyor. Ses alamıyorum ama benim sesim gidiyor.kapatip açınca duzeliyor. Bazen 3 saat bazen daha çabuk oluyor ama günde 2-3 kez oluyor bu daha önce böyle bir şey yaşayan oldu mu ne yapmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caner21_1905

Arkadaslar ben z10 u yeni aldım iki gün önce. Bazen telefon konuşmalarının sesi gidiyor. Ses alamıyorum ama benim sesim gidiyor.kapatip açınca duzeliyor. Bazen 3 saat bazen daha çabuk oluyor ama günde 2-3 kez oluyor bu daha önce böyle bir şey yaşayan oldu mu ne yapmam lazım?

şuan için böyle bir sorunla karşılaşan olduğunu sanmıyorum.yazılımsal olabilir.yada hattınızla alakalı.aldığınız yere başvurun bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: esperer

quote:

Arkadaslar ben z10 u yeni aldım iki gün önce. Bazen telefon konuşmalarının sesi gidiyor. Ses alamıyorum ama benim sesim gidiyor.kapatip açınca duzeliyor. Bazen 3 saat bazen daha çabuk oluyor ama günde 2-3 kez oluyor bu daha önce böyle bir şey yaşayan oldu mu ne yapmam lazım?

şuan için böyle bir sorunla karşılaşan olduğunu sanmıyorum.yazılımsal olabilir.yada hattınızla alakalı.aldığınız yere başvurun bence

Aldığım yer KVK Teknik Servis e yönlendirdi ordada verirsiniz eğer donanımsal ise bir hafta 10 gün içinde yenisi getirilir Size dedi. Bende daha 2 gün oldu yazilimsal ise direk bir hafta servise gitsin istemedim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: esperer

quote:

Aldığım yer KVK Teknik Servis e yönlendirdi ordada verirsiniz eğer donanımsal ise bir hafta 10 gün içinde yenisi getirilir Size dedi. Bende daha 2 gün oldu yazilimsal ise direk bir hafta servise gitsin istemedim

güncellemelerin hepsini yaptınmı acaba ?
    yaptıysan eğer fabrika ayarlarına bir geri dön öyle dene bakalım ?

• Blackberry her zaman aklımın bir köşesinde var.Z10 daha yeni biraz daha görelim yeni blackberryleri iphoneden geçiş yapacağım.
  • http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-magazadan-dev-kampanya-kayitli-z10-1230-tl-115607924/detay

1230 tl

sizce alınır mı ?

telefonla pasaport kayıtlı yazmışlar, bu ne demek acep ?

nano sim kart yazılmış, bu ne demek oluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeadPoets

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-magazadan-dev-kampanya-kayitli-z10-1230-tl-115607924/detay

1230 tl

sizce alınır mı ?

bence alınmaz, geçen gün bir haftalık telpa garantili vardı, 1,299 tl fiyatı vardı, 100-200 daha fazla verip yurt içi garantili alınmasını tavsiye ederim...

cihaz nano sim kartlı değil, micro sim kartlı, yani normal sim karttan biraz daha ufak. resimde ki gibi. nano sim kart ise mikro sim karttan biraz daha ufak...

BLACKBERRY Z10 | ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kef14 -- 21 Mart 2013; 18:57:08 >

• bekleme konumunda yanıp sönen led var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-magazadan-dev-kampanya-kayitli-z10-1230-tl-115607924/detay

1230 tl

sizce alınır mı ?

bence alınmaz, geçen gün bir haftalık telpa garantili vardı, 1,299 tl fiyatı vardı, 100-200 daha fazla verip yurt içi garantili alınmasını tavsiye ederim...

cihaz nano sim kartlı değil, micro sim kartlı, yani normal sim karttan biraz daha ufak. resimde ki gibi. nano sim kart ise mikro sim karttan biraz daha ufak...

tşk.ederim dostum.

nano değilse neden nano yazmışlar acaba hayret

neyse, mevcut sim kartımı micro veya nano yapmak istediğimde sanırım vodafone'a başvurmam gerekiyor değil mi ? ücreti çok mudur bu işin ?

• quote:

bekleme konumunda yanıp sönen led var mı acaba ?

Led bildirim işiği var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

1230 tl

sizce alınır mı ?

tşk.ederim dostum.

nano değilse neden nano yazmışlar acaba hayret

neyse, mevcut sim kartımı micro veya nano yapmak istediğimde sanırım vodafone'a başvurmam gerekiyor değil mi ? ücreti çok mudur bu işin ?

12 tl diye biliyorum. Ama herhangi bir cep telefoncuda makas olabilir, orda da kestirebilirsiniz, ücret almayabilirler, en azindan benden almamislardi, yada kendim de kesebilirim derseniz detayli anlatim link de..

http://www.turkiyeforum.com/sim-karti-micro-sim-kart-yapmak-iphone-4-ve-ipad-icin-vt42435.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• eski haline dönmeye çalışan bir firmanın orta dereceli telefonu. Alınabilir mi bence hayır. F/p açısında gerçekten kötü bir telefon.
    S4 işlemci 2012 yılının ilk çeyreği işlemcisidir. Kamerası arayüzü vs vs bilmem ama ben hiç bir zaman bb ye sağlam telefon gözüyle bakmadım. Curve lerin boldların 2 gün sonra bozulduğunu bilirim.

• Kef14;

çok tşk ediyorum cevaplar için.

nisan başında z10 sahibi olacağım. o zaman hem izlenimlerimi paylaşırım hem de bol bol soru sorarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gently weeps

eski haline dönmeye çalışan bir firmanın orta dereceli telefonu. Alınabilir mi bence hayır. F/p açısında gerçekten kötü bir telefon.
    S4 işlemci 2012 yılının ilk çeyreği işlemcisidir. Kamerası arayüzü vs vs bilmem ama ben hiç bir zaman bb ye sağlam telefon gözüyle bakmadım. Curve lerin boldların 2 gün sonra bozulduğunu bilirim.

tabi tabi.
    sağlam telefon plastik yumağı samsung veya benim 2 defa garantiden değişen ve halen sorunlu olan htc sensation gibi olmalı sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.