Şimdi Ara

BLACKBERRY Z10 | ANA KONU (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.060
Cevap
28
Favori
285.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BF033

Eczane ve Markafoni uygulaması da geldi. Arkadaki ledi kullanmak için simply torch uygulamasını tavsiye ederim. Ucuza uçak bileti almak isterseniz skyscanner uygulamasını da kullanabilirsiniz.

Bu arada whatsapp tan mesaj gelince mesaj bildirim uyarısı sesi alamıyorum; sabah yazılandan akşam kendim açınca haberdar oldum. Aynı problemi yaşayan veya yardımcı olabilecek kimse var mı? Ayrıca bilkent webmail servislerini de ne ayar yaptıysam yine mail hesaplarıma ekleyemedim; hala bekliyoruz.

Merhaba,
    -whatsapp bendede aynı.:(
    - ayıca alarm telefon kapalı iken çalmıyor (yani telefonun açık olması gerekiyor)
    - webmail ayarlarını ilgili (operatör yardımı ile yapabilirsin. Ben turkcell'de 3 ayrı arama sonrası yaptırabildim ayarları)

Bu arada hala alışamadım dokunmatik ekrana...:( Özlüyorum tuşeli 9900'ımı....:(

• Siz işletim sistemine alışın, klavye için de Q10'un çıkması yakın..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BF033

Eczane ve Markafoni uygulaması da geldi. Arkadaki ledi kullanmak için simply torch uygulamasını tavsiye ederim. Ucuza uçak bileti almak isterseniz skyscanner uygulamasını da kullanabilirsiniz.

Bu arada whatsapp tan mesaj gelince mesaj bildirim uyarısı sesi alamıyorum; sabah yazılandan akşam kendim açınca haberdar oldum. Aynı problemi yaşayan veya yardımcı olabilecek kimse var mı? Ayrıca bilkent webmail servislerini de ne ayar yaptıysam yine mail hesaplarıma ekleyemedim; hala bekliyoruz.

Hub ayarlarında bildirim kısmında her hesap için ayarlar mevcut, sessize almış olabilirsiniz. Whatsapp bildirimlerinde bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım aksine mail hesabımı bile manuel olarak güncelle dediğimde bile bazen yinede bildirim kendiliğinden geliyor

• Güzel bir inceleme ve telefon. Şahsi düşüncem F/P oranı pekiyi değil ve uygulama bulmak da biraz sıkıntı galiba. Sarjı ne kadar gidiyor?

Sanıyorum bu sene Z harfli telefonlar moda, Xperia Z ve şimdi de Z10:) Xperia Z çok tutuldu, umarım bu da öyle olur:)
  • 1 gün çok rahat gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetemin1985

ben internetten kılıf siparişi verdim çok şık. mikrofiber gri olan :)

nerden hangi siteden verdin.. link verir misinn ?
  • BELLEK

""Her ne kadar 32 GB’a kadar bellek artırımı yapılabildiği açıklansa da, daha sonrasında 64 GB micro SD kartın FAT32 formatı atılması halinde kullanılabileceği anlaşıldı"".

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 7 Nisan 2013; 13:08:41 >
  • bu kadar özellik varken; hepsini kısıtlayıp, minimize seviyede tutmak çok sıkıcı ama...Ah biri çıksa da süper bir batarya icat etse artık şu ultra cihazlar için. (Elimizde süper cihazlar ile; günün yarısından sonra elinde adaptör ile dolaşan adamlar topluluğu olduk...)
  • kulağımda hafif bir çınlama var.
    (9900'da iyi bir markanın radyasyon koruyucu manyetik bantını yapıştırmıştım cihazın batarya kapağına) sanki işe yaramıştı...:)
    Arkadaşlar; Z10 sar değerleri beni endişelendiriyor? Böyle bir icatın faydası olabilirimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanuzay

kulağımda hafif bir çınlama var.
    (9900'da iyi bir markanın radyasyon koruyucu manyetik bantını yapıştırmıştım cihazın batarya kapağına) sanki işe yaramıştı...:)
    Arkadaşlar; Z10 sar değerleri beni endişelendiriyor? Böyle bir icatın faydası olabilirimi?

Bununla ilgili birşey demek zor.. ingilizce web sitelerinde buna ilişkin test ,deney, bilimsel makale varsa onları okumak lazım....
  • Psikolojik bile olsa faydası var. Alınabilir..
  • telefonda rdsli radyo var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadir Kaan

Psikolojik bile olsa faydası var. Alınabilir..

Placebo etkisi diyosun ? olabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

quote:

****shop.com

http://magaza.turkcell.com.tr/

http://www.kilifburada.com/indirimli-blackberry-smartphone-ve-pda-kiliflari-firsatlari-3723_3728/?page=3&filter_id=31&sort=3a

• quote:

quote:

quote:

****shop.com

http://www.kilifburada.com/indirimli-blackberry-smartphone-ve-pda-kiliflari-firsatlari-3723_3728/?page=3&filter_id=31&sort=3a

hayırlı plsun
    güvenilirler midir acaba ? ben de bold 9900 ümün kutusundan çıkan kaybettiğim kılıfını arıyordum burada buldum. gerçi iki birbirine çok benzeyen 9900 deri kılıf var ama anlamadım.
    almayı düşünüyorum ben de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: NevNiyaz

quote:

quote:

quote:

****shop.com

hayırlı plsun
    güvenilirler midir acaba ? ben de bold 9900 ümün kutusundan çıkan kaybettiğim kılıfını arıyordum burada buldum. gerçi iki birbirine çok benzeyen 9900 deri kılıf var ama anlamadım.
    almayı düşünüyorum ben de.

ben bi sorun yaşamadım, 2 gün sonra elimdeydi

• Arkadaşlar, whatsup uygulamasını yükledim fakat çalışması için güncelleyin telefonu diyor. Güncelle diyorum bu internet tipiyle (3g kullanıyorum) güncelleyemezsiniz, wifi kullanın diyor.

Siz telefonu güncellemek için wi-fi mi kullandınız?

Ayrıca güncelleyince eski bb ler gibi telefon sıfırlanıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkEternal -- 8 Nisan 2013; 9:19:10 >
  • Günaydın...
    Hayır cihaz sıfırlanmaz sadece işletim sisteminin son versiypnu yüklenir.
    whatsapp cihazın kutudan çıktığı mevcut sürümle kurulmuyor
    bnir sonraki sürüme yükselttiğinizde sorunsuzca çalışıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratvurucu

Günaydın...
    Hayır cihaz sıfırlanmaz sadece işletim sisteminin son versiypnu yüklenir.
    whatsapp cihazın kutudan çıktığı mevcut sürümle kurulmuyor
    bnir sonraki sürüme yükselttiğinizde sorunsuzca çalışıyor...

Yani wi-fi ile bağlanıp direk güncelleyeceğim telefonu değil mi? Çok uzun sürüyor mu işlem? Bir sıkıntı olmaz herhalde değil mi?

Yeni sürüm ile pil ömrüde artıyormuş sanırım?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.