Şimdi Ara

BLACKBERRY SIM KILIT KODU HAKKINDA HERŞEY (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
538
Cevap
10
Favori
241.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Blackberry Desktop Manager kullanarak yazılımınızı güncelleyebilirsiniz.

Ayrıca Blackberry cihazınız bazen gereksiz şeylerde dolmuş veya herhangi bir problemden sürekli arıza çıkarıyor olabilir.

Bu durumda yapılacak en güzel şeylerden biri cihazınızı wipe etmektir.
    Bunun için Seçenekler -> Güvenlik Seçenekleri -> Genel Ayarlar'a girdikten sonra Trackwheel ' e basıp
    Mobil Cihazdaki Bilgileri Sil seçeneğini kullanabilirsiniz. Cihazı wipe etmeyi doğrulamak için "blackberry" yazıp onaylamanız gerekecektir.

Bu işlemlerden sonra cihazınız ilk günkü haline geri dönecektir.

ÖNEMLİ NOT: Blackberry 'yi wipe etmek içerisindeki bütün bilgilerin silinmesi anlamına geldiği için almanız gereken önemli bilgileriniz varsa Blackberry Desktop Manager ile bilgisayara backup aldıktan sonra bu işlemi yapmanızı öneririm.

Hatta birisi gösel hazırlamış. Wipe işlemini nasıl yapacağınızı izlemek için tıklayın
  • 9800 cihaz için mep kodunu turkcell'den arayıp öğrendim, kabul de etti; ama şuan vodafone için sadece acil aramalar olarak gözüküyor, yani mep kodunu kabul ettiği halde olmadı, sorun ne olabilir?

not: tamam, sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bomert -- 3 Şubat 2011; 15:56:17 >
  • Sadece Turkcell Blackberry cihazlar için yardımcı olabiliyorum.
  • kardes bb 9700 var sim mep istiyor
  • turkcell benimki yardimci olabilir misin? bb 9700 avea hat kullanamiyorum :S
  • SorunLa ilgilenen hala var mı? benımde turkcelden alınma blackberry8120 onu bi kırsak yardımcı olur musunuz?
  • Mesajlardan okudugum kadarı iLe nuksuantv ye güvenmem normal herhalde:)
  • neyse kendi işimi kendim hallettim... Arkadaşlar sizde turkceli arayarak sadece 5 dakikada bu işlemi yapabilirsiniz.... bilginizeeeee
  • arkadaşlar fransadan bb 9780 geldi simkilit koduyla ilgili yardımcı olabilirmisiniz??
    teşekkürler
  • slm arkadaşim..elimde bir adet mep kodu sifirlanmiş cihaz var hiç başina geldimi bir yolu varmidir yapmanin..teleservice ye gönderdim 280tl..çektiler..yardimci olursan sevinirim...
  • desktop menegerdan yazilimi günceledim fakat halla mep 0 diyor..başka bir tavsiyen varmi..naksuan tv...
  • evet bendede blackberry 9800 torch var. yurtdışından getirdim. maalesef burda yapmak adına alan arkadaşlar mep kodunu 0 ladı. resetlemeyi deneyeceğim. şayet arkadaşın başına geldiği gibi 0 hatası devam ederse ne yapmak gerekiyor_? daha doğrusu yapılacak birşey var mı? bildiğim kadarıyla rım numarası varmış. ama onuda sadece alındığı ülkeden temin etmek mümkünmüş :S
  • pm attım ilgilenirsen sevinirim,teşekkürler
  • mep kodu sıfır diyorsa o cihazı çöpe atın işe yaramaz.
  • ya telefonu geçen ptesi aldım tim den (bb 9780) güya kadın imei numarasını aldı 2 gün içinde şifresini göndercez dediler tel nomu aldılar mailimi aldılar ama bir hfta oldu hala şifre yok ortada.. Müşteri hizmetlerini arasam onlar kaç gün içinde gönderir bilen var mı???
  • Bu konuyu gördüğüm iyi oldu, teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus
    ya telefonu geçen ptesi aldım tim den (bb 9780) güya kadın imei numarasını aldı 2 gün içinde şifresini göndercez dediler tel nomu aldılar mailimi aldılar ama bir hfta oldu hala şifre yok ortada.. Müşteri hizmetlerini arasam onlar kaç gün içinde gönderir bilen var mı???

Bugun kvk ya kendi sitesinden mail attim sifre icin 1 saat icinde sifreyi geri mail attilar bana.. 1 hftadir bekliyordum tcell den.. Cihazi kvk olanlar mail atip onlardan istesin daha hizli sonuc alirlar..
  • Mrb arkadaşlar daha yeni aldım 8120 blackberry mi fakat sadece turkcelle çalıştıgını alışverişten sonra öğrendim avea kulllanıyrm bende yardım istiyorum
  • beyler 7-8 dolara şifre alın internetten sakın telefonculara 50-60 lira kaptırmayın yazık günah
  • arkadaşlar ağ mep kodu sıfırlanınca.ne yapmamız lazım teleservis bile yapacak bir şey yok yenisiyle değiştirmemiz gerekiyor dedi.yazılı mı tekrar yukleyin diye yazmış bir arkadaş acaba çözüm olur mu.öyle olsa teknik servis neden yapmadı.teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.