Şimdi Ara

BlackBerry Q5 | ANA KONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
2
Favori
19.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benim merak ettiğim konu bis paketi olmaksızın internet tarayıcısını kendi internet paketimizlede kullanabiliyomuyuz?
    Blackberry hiç kullanmadım kime sorsam alma etme diyo.Bana geöre Klavyeli telefon denince aklıma gelen en ideal telefon kullanan arkadaşlardan cevap bekliyorum
    yoksa samsung falan almak zorunda kalıcam

• alp077 A kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarı ile Z10 da kullanabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alp077

merhaba arkadaşlar,
    benim merak ettiğim konu bis paketi olmaksızın internet tarayıcısını kendi internet paketimizlede kullanabiliyomuyuz?
    Blackberry hiç kullanmadım kime sorsam alma etme diyo.Bana geöre Klavyeli telefon denince aklıma gelen en ideal telefon kullanan arkadaşlardan cevap bekliyorum
    yoksa samsung falan almak zorunda kalıcam

Siz BlackBerry Q5 mi alacaksiniz. Q5 de bis internet paketi yok. Hattinizdaki internet paketiyle cihazinizda ki tüm uygulamalari calıştırabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Q5 düşünüyorum. Ama KEF14 internetle ilgili açıklamasından sonra ay sonuna kadar kesin alıcam sanırım Cevabınız için teşekkür ederim arkdaşlar.. süpersiniz
  • arkadaşlar selamlar,telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum q5 alacagım sanırım. Androıd uygulamarını kullanabılecek artık blackberry yanılmıyor isem? Dogru mudur ? doğruysa ne zaman olacak bu olay? Mağazadan almayı düşünüyorum nerden almalıyım?
    Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ölümüne çArşı ulan

arkadaşlar selamlar,telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum q5 alacagım sanırım. Androıd uygulamarını kullanabılecek artık blackberry yanılmıyor isem? Dogru mudur ? doğruysa ne zaman olacak bu olay? Mağazadan almayı düşünüyorum nerden almalıyım?
    Saygılar

Şu an ki BlackBerry 10,1'de andorid 2,3 için olan uygulamalar çalışıyor, 10,2 ile birlikte tüm android uygulamalarının çalışacağı söyleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

Orijinalden alıntı: ölümüne çArşı ulan

arkadaşlar selamlar,telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum q5 alacagım sanırım. Androıd uygulamarını kullanabılecek artık blackberry yanılmıyor isem? Dogru mudur ? doğruysa ne zaman olacak bu olay? Mağazadan almayı düşünüyorum nerden almalıyım?
    Saygılar

Şu an ki BlackBerry 10,1'de andorid 2,3 için olan uygulamalar çalışıyor, 10,2 ile birlikte tüm android uygulamalarının çalışacağı söyleniyor.

Bu cok iyi iste,blackberry ilerle ise bu sekilde ilerler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BB 10.2 işletim sisteminin içinde Android Runtime 4.2 jelly bean. Şu andaki android runtime ise yukarıda yazıldığı üzere gingerbread. Bu arada önümüzdeki hafta Z30 ile birlikte 10.2 ğiyasaya sürülüyor. Diğer cihazların 10.2 yazılımı alması ise Kasım ayı içinde gerçekleşecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • powersky kullanıcısına yanıt
    Üstad bende fena halde Q5 alma arefesindeyim.Bu makine de internet ve market gezintileri için yine BIS paketi almak gerekiyor mu?Yoksa normal bir android telefon gigi GSM şirketinden normal internet paketi alarak yada Wi-Fi üzerinden internete girebiliyor muyum?Kısacası eğer BIS alma zorunluluğu varsa bu telefonu almayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa44romeo

Üstad bende fena halde Q5 alma arefesindeyim.Bu makine de internet ve market gezintileri için yine BIS paketi almak gerekiyor mu?Yoksa normal bir android telefon gigi GSM şirketinden normal internet paketi alarak yada Wi-Fi üzerinden internete girebiliyor muyum?Kısacası eğer BIS alma zorunluluğu varsa bu telefonu almayacağım.

Bis zorunluluğu yok. Normal internet paketiyle cihazda ki tüm uygulamaları çalıştırabilirsiniz.

• Kef14 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hemen yarın Q5 imi alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfa44romeo -- 28 Eylül 2013; 22:53:09 >
  • beyaz renk soyulma yapar mı acaba birde şarj çok önemli benim için sıkıntı yaşarmıyım 2 gün gider mi genel kullanımda xperia sp var 2 gün gidiyor 2400 mah batarya gayet iyi fakat klavyesiz olmuyor
  • lestet L kullanıcısına yanıt
    Teknosa'da aktif ürün mevcuttu, orada deneyip öyle karar vermenizi tavsiye ederim. Farklı bir işletim sistemi olduğu için pişman olabilirsiniz. Şarj açısından SP'yi iki gün kullanan kişi Q5'i de iki gün kullanır gibi geliyor. Soyulma beklemiyorum açıkcası (gövde plastik ama çok kalitesiz bir malzeme değil) ama şans bu, belli olmaz. Bir de Q10 konusuna a yazmışsınız, Q10'un fiyat etiketine çıkmayı düşünüyor musunuz? (Q10'un 2000 TL bandına yakın absürd bir fiyatı var) Vatan'da haftasonu 869 TL idi Q5.
  • erkan0075 kullanıcısına yanıt
    işletim sistemi falan sorun değil. telefonu verip üste para vermeyi planlıyorum.fakat q5 te yeter gibi. önemli olan şarj ve iyi klavye soyulmasını da istemem
  • lestet L kullanıcısına yanıt
    Ben kullanım olarak q5 klavyesini q10'a göre daha kullanışlı buldum. Bu başlıktaki 26 Ağustos tarihli mesajımda detaylı inceleme de mevcut. Uzman görüşleri de buna paralel.
    Ben BB10 işletim sistemini android ve ios'e göre daha kullanışlı buluyorum ama kimileri de beğenmeyebilir, görüşlere saygı duyarım. Bu nedenle kullanmanızı önerdim.
    Ama q10 için istenen 2000 YTL'yi de eleştiririm. Bu nedenle q5 forever.

• efsane telefon. q10 ile arasında pek bir fark yok bence. yani en büyük fark malzeme kalitesi olmuş, ama onu da kap falan alıp kapatabilirsiniz. en yakın zamanda edinmek istiyorum, önce elimdeki lumia 820mi satmam lazım:/
  • Dahili depolama alanı 16 olsaymış bir an bile düşünülmeden alınacak cihaz. Ancak depolama alanı bence yetersiz. Başka da kusur yok...
  • Kadir Kaan kullanıcısına yanıt
    Şu anki işletim sistemi uygulamaların çıkarılabilir depolamaya aktarımına izin vermiyor. Bu nedenle 8GB ciddi bir sınırlandırma. Bu arada 10.2.1.575 leak yazılımla Q10'a radyo desteği gelmiş. Q5 'te de radyo mevcut mu bilemiyorum.
     BlackBerry Q5 | ANA KONU

http://forums.crackberry.com/bb10-leaked-beta-os-f395/berryleaks-presents-10-2-1-575-stl100-2-3-4-sqn100-x-sqr100-x-sta100-x-858543/index7.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkan0075 -- 9 Ekim 2013; 12:53:00 >

• CrackBerry Forum'da şöyle bir bilgi var:
    FM radio will work on Q5, Q6, Q10, Q15, Q110, Z6, Z15, Z30, Z110, Z130, T50, but not on the 31337 Z10, as usual
    It will be available from the Music app.
    Saygılar...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.