Şimdi Ara

BlackBerry Priv Ana Konu (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
463
Cevap
12
Favori
34.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birde model olarak Rhl211lw yazıyor , nedir hocalar bu modeller ? Yani anlayan varsa beni aydınlatırsa çok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mwwo3.3 kullanıcısına yanıt
    zaten bb priv in dist. garantilisi yok hepsi ithalat garantili. şarj başlığı avrupa prizine göredir. yurt dışından almış olabilir teli. bende türkiyeden aldım başlık normal şekilde. iyi bi bak cihaza bence.
  • spawn3434 kullanıcısına yanıt
    Yurtiçi olduğunu söylüyor hocam alacağım arkadaş , faturasını gönderecek zaten 1 aylık cihaz fiyat 1200 nasıl sizce ?

ben 1 aylık 1500 e aldım o zmn 2 bin tly di. şu an sıfırı 1600 tl . hepsiburada da .fiyat olarak 1200 iyi cihaz eğer temiz ise. normal priz girişi yokmuymuş bi sorsaydın. belki aparatlı şeklindedir bendeki öylemi hatırlamıyorum.
  • spawn3434 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu cihaZda 1 aylık . Aparatı varmış fakat kendisi kullanıyormuş başka cihaZda , herhangi bir telefon başlığı olur dedi . Kablo aynı anladığım kadarıyla . Bir de ben şantiye ortamında çalışıyorum privler için arkalı önlü kılıf zor gibi nasıl koruyabilirim telefonu.Cevaplarınız için teşekkür ederım bu arada

• Merhaba arkadaşlar ben bugün katıldım . Brnde priv kullanıyorum . Ve çokta memnunum . Soracağım şey ise android 7 guncellemesı gelecek mı?

• Ayrıca araç usb girişinden neden şarj etmiyor? Telefon şarjdayken kullanıldığında geç dolması normal mi ıphone da ne kadar oynarsan oyna şarjdayken Yine de şarj oluyor Du doluyordu yanı

• Meric_3535 M kullanıcısına yanıt
    gelecek cihazlar arasında yok. belki keyone gelebilir.
    rica ederim. türkiyede kılıf bulmak zor ben amazondan aldım . orjinaliyle kullanma taraftarıyım normal dandik kablo alıp kullanma. dönüştürücüler var amerika yı avrupa prizlere onlardan kaliteli bi şey alıp kullanabilirsin.https://www.amazon.com/BlackBerry-Slide-Out-Hard-Shell-Case/dp/B016E1ED42 bu kılıfı al burda 300 küsür liraya satıyorlardı çok kulalnışlı ve güzel. yanları felan çok güzel koruyor. 1 tane daha alıcam ben yedek olarak. evdeki şarjıma bi bakayım sana foto atarım ben:) burdan bakarsın.
  • Meric_3535 M kullanıcısına yanıt
    şarjdayken uğraşmadığım için bir şey diyemiyorum. bazen geç bazen erken dolabiliyor şarj bendede. neden bilmiyorum. orjinal adaptörü ile kullan. bi çok usb den taktım pc tv yada başak şarj oluyordu ama prizde şarja takmanı tavsiye ederim. araç şarjında belki sorun olabilir başka bi cihazla denyebilirsin.
  • Arkadaşlar bende aranıza katıldım. Bana kılıf full budy mümkünse kırılmaz cam konusunda yardımcı olacak var mı ?Elınde olan varsa alabilirim, yada getirecek olan varsa yine alabilirim. Yardımlarınızı bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mwwo3.3

Arkadaşlar bende aranıza katıldım. Bana kılıf full budy mümkünse kırılmaz cam konusunda yardımcı olacak var mı ?Elınde olan varsa alabilirim, yada getirecek olan varsa yine alabilirim. Yardımlarınızı bekliyorum

Ben aliden aldım kırılmaz cam ve kapak.
    kırılmaz cam dokunmatik hassasiyetini azalttı.
    Kılıfta telefonun hissiyatını götürdü.
    Aslında böyle bir cihazı ucuza alıyoruz kılıfsız kullanmak lazım
  • Kergit kullanıcısına yanıt
    Hocam çalışma alanım dolayısıyla takmam gerekiyor şantiye ortamı.Kendım takabılırmıyım acaba kırılmaz cami?

• quote:

Orijinalden alıntı: mwwo3.3

Hocam çalışma alanım dolayısıyla takmam gerekiyor şantiye ortamı.Kendım takabılırmıyım acaba kırılmaz cami?

takarsın tabi ki
    hava yapma olayı olmuyor cam olduğu için
    ben bugün düşürdüm çatladı benimki
    İlk düşürmede gidiyor
  • Arkadaşlar elinde Priv kılıfı olan veya siparişi verecek olan varsa, fazladan bir tane daha alırsa diğerini ben alabilirim.

• Bildiğiniz site var mı kılıf satan dostlar ,bulamadım hiç. Hoş prıv konusu bitmiş gibi ama soruyorum yinede :)

amazon dan bakabilirsiniz. türkiye'de 300 lira fiyat çekilen kılıflar oradan kargo ve vergiler dahil 70-80 lira civarına geliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sergentooo kullanıcısına yanıt
    Hocam ortalama kaç güne geliyor amazondan . Birde telefonunu satan elinde kılıf olan varsa benimle iletişime gecebılır mi?

Hocam bu telefon 7 güncellemesi alacak mı sizce?

Bende Keyone kullanıyorum, tr çok yüksek fiyat çektiler ben de Geek ten aldım 20 gün de geliyor ortalama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    bana siparişten 7-8 gün sonra gelmişti diye hatırlıyorum fakat bulunduğunuz şehire göre süre değişebilir. ayrıca satıcının amazon olduğu ürünlere bakın derim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.