Şimdi Ara

Blackberry Priv alacağım ancak nereden?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar 1 hafta sonra Blackberry Priv alacağım ancak hangi siteden almalıyım bilemedim. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Edit: Hepsiburada, N11, Gittigidiyor gibi sitelerde ki 2 yıl garanti olayıda nasıldır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HakkiAlkan -- 8 Haziran 2017; 20:17:21 >

• +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakerk

+1

Hocam HepsiBurada'dan aldım. Şuan 2000.0 TL fiyatı ile "Yeni Satıcı" tarafından satılıyor. Ben satın alırken aynı linkte aynı ürün satıcı olarak "HepsiBurada" gözüküyordu ve 1699.0 TL'ye satın aldım. Sanırım HepsiBurada'nın indirim gününe denk geldim. Ben aldıktan bir gün sonra ilan değişti Ürün bir gün sonra elime ulaştı. Ürün kapalı, jelatinli vs. tam kutu içeriği şeklinde geldi. Faturayı ürün ile beraber gönderdiler. 2 yıl ithalatçı garantisi var. Android 5 ile geliyor ancak 6.0.1 güncellemesi almış. 7'yi ise daha sonra alacakmış araştırdığıma göre. Ürün ile ilgili kafanıza takılan herhangi bir soru varsa pm ile ulaşabilirsiniz.

• Biraz geç kalmışım ancak bilgi amaçlı yazayım.
    Hepsiburadadan ithalatçı garantili telefon almayın.
    Benim aldığım priv bozuk çıktı. satıcı kabul edip ürünü geri almasına rağmen 10 günde zor aldım paramı geri. O da şikayet ede ede sürekli bi yerlere.
    Mağaza sistemine geçince afalladılar eski kurumsallıkları bitti artık.
    Bu dediğimi aldıkları cihazlar sorunlu çıkanlar anlayabilir ancak.

Nerden alma konusuna gelince;
    Blackberry ürünleri ülkemize paralel ithalat yoluyla geliyor.
    Paralel ithalat firmalarının içinde en iyisi Cepport firması
    Kendilerinden 2 defa blackberry satın aldım ve sorun çözmede çok yardımcı oldular.
    Sorunlu alışverişleri en hızlı gittigidiyorda çözülüyormuş.
    ben artık paralel ithalat ürünlerini bu site üzerinden alıyorum.
    Saygılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.