Şimdi Ara

Blackberry Priv 999TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
3
Favori
12.150
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nerede

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • swapper S kullanıcısına yanıt
    Gaziantep sankopark

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her yerde aynı fiyat dan var mı acaba

• horozcu yavuz abi kullanıcısına yanıt
    Konya Novada migrostan 999₺ ye aldım.
    Haber ettiğiniz için teşekkürler.
    Muhtemelen tüm mağazalarda bu fiyata düşmüştür.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • en son htc desire z yi kullanmıştım yandan açılır klavyesi vardı. bence iyi bir dokunmatik+klavyeli telefon,sadece dokunmatik telefona göre çok daha kullanışlı. telefon almayı düşünüyor olsaydım düşünebilirdim bu telefonu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • swapper S kullanıcısına yanıt
    konusu forumda ilk açıldığında bakmıştım migrosta yoktu yeni gelmiş buraya da.

iyi günlerde kullanın
  • Arkadaşta var aşık oldum cihaza. Bu kadar güzel bir telefon olamaz. Xiaomi almasaydım kesinlikle düşünecektim.

• Ankarada gören varmı bu fiyattan

• antalya migros larda gören var mı
  • İstanbul da Cevahir, torium ve Ümraniye Meydan Midroslarda stok 1 ad ama hepsinde son kalan cihazlar arızalıymış !

Muhtemelen personel hacılayacak. Ben zar zor Bahçeşehirde son kalanı aldım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CiGaHaGi kullanıcısına yanıt
    arızalı olduğunu nereden biliyorlarmış. antep sankoparktan son kalanı aldım kutu açıldıktan sonra geri almayız bir sorun var ise servise göndeririz dediler. yani arızalı olan ürünün migros mağazasında olma şansı yok buna göre. kendilerine ayırmışlar demek ki dediğiniz gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bostanlı migrosta 2 adet görünyürdu. Arkadaşımdan rica ettim gitti aldı birini. 1 kapalı kutı daha duruyor bilginize.

Blackberry Priv 999TL

• Bir kapalı kutu Maraş 5m de bulduk. Bir tane de teşhir vardı. Düşünenler bakabilir.

• Özellikleri konusunda pek beklentim yok, oyun oynamam,
    konuşma ve internet için kullanacağım ama her yerde ısınma sorunundan bahsediyorlar,
    alan arkadaşlar yorum yapabilir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dextrr

Özellikleri konusunda pek beklentim yok, oyun oynamam,
    konuşma ve internet için kullanacağım ama her yerde ısınma sorunundan bahsediyorlar,
    Ben de sizinle aynı beklentileri olan bir kullanıcıyım. Batarya ömrü de belirleyici kararımda. Eski bir blackberry kullanıcısı olarak görüntüsü de cezbetti. Henüz elime ulaşmadı ancak, forumlarda ve Satış sitelerinde bulabildiğim tüm yorumlarını okudum. büyük bir çoğunluk memnun. Oyun beklentisi olanlar ısınmadan bahsetmiş. Ancak 6.0 a yükseltildiğinde bunun da azaldığından bahsetmişler. Günümüz ekonomik şartlarında 170 $ a maledilip alınabilecek muadili yok. Kullandıktan sonra daha net yorum yazabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frdbb -- 19 Ekim 2018; 0:45:35 >
  • quote:

Özellikleri konusunda pek beklentim yok, oyun oynamam,
    Bostanlı mağazadan arkadaşıma aldırdım henüz geçmedi elime. pazartesiden sonra yorum yapabilirim.

• dextrr kullanıcısına yanıt
    Ben de sizinle aynı amaçta kullanıyorum.Isınma ile alakalı bir durumla karşılaşmadım.O konuda rahat olun.

• Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar,
    ben de bu hafta bakacağım, bulabilirsem lacağım bir tane.
  • quote:

Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar,
    ben de bu hafta bakacağım, bulabilirsem lacağım bir tane.
    Haftasonu elime geçti ve kartımı taktım. Sim kart yuvası biraz garip zorlandım hatta çıkarmak için tekrar baya uğraştım.

telefon ile gelen sürüm ile kullanamazsınız ısınma ve şarj acayip rahatsız etti (Gerçi telefonu bir anda yüklendim diyebiliriz)

6.0.1 e güncellemeden önce Google play hizmetlerinin güncellenmemiş olması gerekiyor yoksa indirmede hata veriyor. Kısace telefonu açar açmaz her şeyi güncellemeye çalışmayın, öncelik 6.0.1 yapmak olsun.

Arka kamera kötünün iyisi, iyi ışık aldığında güzel işler çıkarabilir. Tam manuel mod var ve harika sonuçlar çıkarmanız kullanımınıza kalmış. fakat ön kamerayı gerçekten koyduk demek için koymuşlar :)

Twitter, Facebook, instagram, Chrome ve boş vaktimde offline batak oynadım. akşam şarja taktığımda hala %30 civarıydı ve 3 saatten fazla ekran süresi vardı.

Telefon çok estetik güzel vs. ancak çok beklentiyle almamak lazım. Ben 1000TL den fazla bir telefona verecek durumum olmaması ve acil ihtiyacımdan dolayı aldım.

Şuan için işimi görüyor ve beni idare edecektir bir şekilde. ( zorunlu olarak xiaomi mi6 'dan geçiş yaptım)

Uzun lafın kısası ; F/P konusunda çok çok iyi. 1600-1700 TL ye kadar bence rakibi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: fusion35

Haftasonu elime geçti ve kartımı taktım. Sim kart yuvası biraz garip zorlandım hatta çıkarmak için tekrar baya uğraştım.

telefon ile gelen sürüm ile kullanamazsınız ısınma ve şarj acayip rahatsız etti (Gerçi telefonu bir anda yüklendim diyebiliriz)

6.0.1 e güncellemeden önce Google play hizmetlerinin güncellenmemiş olması gerekiyor yoksa indirmede hata veriyor. Kısace telefonu açar açmaz her şeyi güncellemeye çalışmayın, öncelik 6.0.1 yapmak olsun.

Arka kamera kötünün iyisi, iyi ışık aldığında güzel işler çıkarabilir. Tam manuel mod var ve harika sonuçlar çıkarmanız kullanımınıza kalmış. fakat ön kamerayı gerçekten koyduk demek için koymuşlar :)

Twitter, Facebook, instagram, Chrome ve boş vaktimde offline batak oynadım. akşam şarja taktığımda hala %30 civarıydı ve 3 saatten fazla ekran süresi vardı.

Telefon çok estetik güzel vs. ancak çok beklentiyle almamak lazım. Ben 1000TL den fazla bir telefona verecek durumum olmaması ve acil ihtiyacımdan dolayı aldım.

Şuan için işimi görüyor ve beni idare edecektir bir şekilde. ( zorunlu olarak xiaomi mi6 'dan geçiş yaptım)

Uzun lafın kısası ; F/P konusunda çok çok iyi. 1600-1700 TL ye kadar bence rakibi yok.

Alıntıları Göster
    Güncelleme konusunu dikkate alacağım hocam, sağ olun.
    ben de acil lazım olduğu için alıyorum, çok bir beklentim yok
    2 sene kadar idare etsin yeter.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.