Şimdi Ara

BlackBerry Motion modeline ait yeni bir görsel sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BlackBerry Motion modeline ait yeni bir görsel sızdı

TCL birkaç ay önce şirketin yeni bir BlackBerry telefon üzerinde çalıştığını doğrulamıştı. Cihazın tamamiyle dokunmatik ekrana sahip olacağından başka hiçbir şey bilmesek de kısa bir süre önce sızdırılan bir fotoğraf biraz ipuçları vermişti. Bununla birlikte güvenilik bir kaynak olan Evan Blass'ın gönderdiği bir tweet sayesinde, yaklaşan Krypton kod adlı akıllı telefonun yeni bir render görüntüsüne göz atma şansına sahip olmuş durumdayız.

Amiral gemisi değil orta sınıf

Blass'a göre resmi olarak BlackBerry Motion olarak gelecek akıllı telefonun oldukça şık göründüğünü belirtmek gerekir. Görsel aynı zamanda diğer mobil cihaz üreticilerinin aksine, BlackBerry Motion'da kulaklık girişinin bulunduğunu onaylıyor. Dolayısıyla BlackBerry fanlarının kablosuz kulaklık arayışına girmesine gerek kalmadığını söyleyebiliriz.

Ayrıca Bkz.Google, yapay zekanın etik anlayışını ve topluma etkisini araştıracak
    Teknik özelliklere baktığımızda, BlackBerry Motion modelinin amiral gemisi kapasitesinde olmadığını görüyoruz. Söylentilere göre Full HD ekran ve Qualcomm Snapdragon 625 yonga seti ile donatılacak akıllı telefon orta sınıf bir cihaz olacak. Ayrıca uygun fiyatlı olabileceği de gelen haberler arasında. Ekim ayında duyurulması beklenen BlackBerry Motion hakkında merak edilen tüm detayları öğrenmemize az bir süre kaldı.

• üst ve yan çerçevesinin inceliği gayet iyi alt çerçevenin kalın olması kullanımı kolaylaştırmak için heralde yoksa bu kadar orantısız olmazdı şahsen ben beğendim doğrusu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baysan240 -- 6 Ekim 2017; 20:52:14 >
  • Alt kısım iş yerinde yemek yemek için kullanılabilir.

• Ne 625'miş arkadaş... Telefonlara koya koya bitiremediler

• Alt çerçeveye baksanıza hangi firma böle bi aptallık yapar Sony bile yapmadıgına göre bu resim fake

• sony sandım bi an

• Nokia, 3310 için bu tasarımı kullanabilirdi aslında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BBHMMDH kullanıcısına yanıt
    :D :D

• Ekstrem bir ürün çıkarmadıkça bu seviyelerde takılmaya devam ederler anca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baysan240

üst ve yan çerçevesinin inceliği gayet iyi alt çerçevenin kalın olması kullanımı kolaylaştırmak için heralde yoksa bu kadar orantısız olmazdı şahsen ben beğendim doğrusu...

En bilinçli eleştiri.. Diğer yazılanlar tamamıyla komedi. DH yaş seviyesi kreş.. Gerçekten eksi olarak alt çerçeve sorun edilebilir ama; final sürümüne kadar bir çok değişiklik yapılabilir. Ve alt çerçeve biraz daha inceltilirse, çoğu orta sınıf cihazdan daha iyi bir görüntüye sahip olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.