Şimdi Ara

BLACKBERRY MESSENGER OLAYI NEDİR? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
117.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Blackberry grupları için falan site var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9700

quote:

Orijinalden alıntı: çapari

Bu telefonda windows live messenger kullanabiliymuyuz

bis/bes aboneliğin varsa kullanabilirsin.

Bu bis bes aboneligi falan uzun iş telsim hattından net tarifesi aldınmı kullanmalıyım bize karmaşık nokıa E71 karar vericem sanırım.
  • quote:

quote:

quote:

Bu bis bes aboneligi falan uzun iş telsim hattından net tarifesi aldınmı kullanmalıyım bize karmaşık nokıa E71 karar vericem sanırım.

E72 fis hocam blackberry almanı öneririm kesinlikle

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuntiz07
    bis = Blackberry internet service

bis pakedi aldın mı zaten 4gb internet paketin oluyor, istediğin gibi dolan nette, msn programını indir baglan , facebook a baglan, blackberry messenger kullan sıkıntı yok, ayrıca dediğim gibi başka bilgisayara da blackberry'ni modem gibi tanıtıp ınternete baglanabılıyorsun

normalde 43 TL bis paketi, 12 aylik taahhut ediyorsun 30TL oluyor aylık

On odemeli hatlar da 12 aylik taahhut yapabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

quote:

Orijinalden alıntı: Kuntiz07
    bis = Blackberry internet service

bis pakedi aldın mı zaten 4gb internet paketin oluyor, istediğin gibi dolan nette, msn programını indir baglan , facebook a baglan, blackberry messenger kullan sıkıntı yok, ayrıca dediğim gibi başka bilgisayara da blackberry'ni modem gibi tanıtıp ınternete baglanabılıyorsun

normalde 43 TL bis paketi, 12 aylik taahhut ediyorsun 30TL oluyor aylık

On odemeli hatlar da 12 aylik taahhut yapabiliyor mu?

kontörlü hatlar yararlanamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

quote:

quote:

quote:

Ben şu an E72 kullanıyorum ama daha önce BIS servisi açık olan BlackBerry de kullanmıştım. BlackBerry tam bi iletişim cihazı. Ayrıca bi Ovi Store'a bakın bi de AppWorld'e...

• arkadaslar ben bu hafıza kartının üstündeki tusa mesajları atadım ama basıyorum mesajlar gelmiyor teli dün aldım 2.el bişey yapmam gerekiyomu bi yardım lütfen,biliyorum yeni burası değil ama yardım ederseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ateş_kafa

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben şu an E72 kullanıyorum ama daha önce BIS servisi açık olan BlackBerry de kullanmıştım. BlackBerry tam bi iletişim cihazı. Ayrıca bi Ovi Store'a bakın bi de AppWorld'e...

Appworld bence daha kalitedir Ayrıca onun haricinde birçok kaliteli uygulama var blackberryde

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Appworld bence daha kalitedir Ayrıca onun haricinde birçok kaliteli uygulama var blackberryde

Evet kesinlikle bu yüzden sanırım yakında BlackBerry'e geçicem. Ama yeni telefon aldığım için biraz bekliyim dedim. Abartmamak lazım. Ama şu sınırsız internet ve sürekli online olmak inanılmaz güzel bişi ya.

• hattım kontürlü bu telefonla nete baglanıp msn kullanamammı
  • quote:

hattım kontürlü bu telefonla nete baglanıp msn kullanamammı

Kullanabilirsiniz. Beejive, im-lite gibi msn programlarıyla. Ama wlm'yi kullanamazsınız.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brovito

arkadaşlar merhabalar benim aklıma uzun zamandır takılan bu bis muhabbetiyle ilgili bir kaç soru var.
    öncelikle diyelim ki blackberryi aldım bis aldım bbm üyeliği yaptım. atıyorum yurt dışında yaşayan başka bir arkadaşımda da blackberry var bis i var bbm si var. onunla ben konuşma yaptığımda ücretsiz mi konuşacağım? bir diğer soru yurt içinde blackberry + bbm + bis olan biriyle bedava konuşup mu mesajlaşacağım. diğer normal sıradan vatandaşları aradığım zamanda da ekstra fatura mı ödeyeceğim yani bis ücreti hariç? turkcell süper pakete üye olsam bu bis muhabettiyle birlikte toplam bana 55 TL + bis ücretine malolur değil mi? turkcellin bis ücreti ne kadardır? bi de bis ile internet ayrı şey galiba. bis ile surf yaptığımda para ödemiyorum ama normal internetle surf yaptığımda mı para yazıyor o kısmı hiç anlayamadım bir türlü..

BIS BlackBerry İnternet Servisi oluyor. BIS üyeliği yaptığın zaman zaten BBM pinin aktifleşiyo falan filan. Sonra BBM üzerinden yurtdışındakilerle falan bedava mesajlaşıyosun ama sadece ses kaydedip yollayabiliyosun. Kontratlı mega paket alırsan Turkcell'den hafta sonu ayrıca bedava konuşma mesajlaşma veriyo bunun BBM ve BIS'le falan ilgisi yok. Kontratlı aldığın zaman zaten telefona ve BIS birlikte oluyo ayrıca bi ücret yok. Bunları yazarken aklıma bişi takıldı ya diyelim biz yurtdışına çıktık, hani yurt içinden yurtdışıyla bedava BBMleşiyorduk orda BBM e girince roaming ücreti alacak mı? Biz yurtiçindeyken iyi hoş ama sonrası karışık biraz.

Yurtdisindada ayni,farkli bir ucretlendirme yok,aylik miktari odedikten sonra bbm den mesajlasmak serbest ama internet roaming kapsamina giriyor.

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brovito

arkadaşlar merhabalar benim aklıma uzun zamandır takılan bu bis muhabbetiyle ilgili bir kaç soru var.
    öncelikle diyelim ki blackberryi aldım bis aldım bbm üyeliği yaptım. atıyorum yurt dışında yaşayan başka bir arkadaşımda da blackberry var bis i var bbm si var. onunla ben konuşma yaptığımda ücretsiz mi konuşacağım? bir diğer soru yurt içinde blackberry + bbm + bis olan biriyle bedava konuşup mu mesajlaşacağım. diğer normal sıradan vatandaşları aradığım zamanda da ekstra fatura mı ödeyeceğim yani bis ücreti hariç? turkcell süper pakete üye olsam bu bis muhabettiyle birlikte toplam bana 55 TL + bis ücretine malolur değil mi? turkcellin bis ücreti ne kadardır? bi de bis ile internet ayrı şey galiba. bis ile surf yaptığımda para ödemiyorum ama normal internetle surf yaptığımda mı para yazıyor o kısmı hiç anlayamadım bir türlü..

BIS BlackBerry İnternet Servisi oluyor. BIS üyeliği yaptığın zaman zaten BBM pinin aktifleşiyo falan filan. Sonra BBM üzerinden yurtdışındakilerle falan bedava mesajlaşıyosun ama sadece ses kaydedip yollayabiliyosun. Kontratlı mega paket alırsan Turkcell'den hafta sonu ayrıca bedava konuşma mesajlaşma veriyo bunun BBM ve BIS'le falan ilgisi yok. Kontratlı aldığın zaman zaten telefona ve BIS birlikte oluyo ayrıca bi ücret yok. Bunları yazarken aklıma bişi takıldı ya diyelim biz yurtdışına çıktık, hani yurt içinden yurtdışıyla bedava BBMleşiyorduk orda BBM e girince roaming ücreti alacak mı? Biz yurtiçindeyken iyi hoş ama sonrası karışık biraz.

Yurtdisindada ayni,farkli bir ucretlendirme yok,aylik miktari odedikten sonra bbm den mesajlasmak serbest ama internet roaming kapsamina giriyor.

E işte roaming koşullarında ekstra ücret alınmıyo mu?

• Sadece internet roaminge giriyor ama bbm den ekstra ucret vermeden mesajlasmaya devam ediyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sadece internet roaminge giriyor ama bbm den ekstra ucret vermeden mesajlasmaya devam ediyorsunuz.

Ohaa çok iyi bişi bu.
  • Ya blackberry nin msn i gibi dusunun nasil ki msn ucretsiz buda onun gibi , evet cok iyi bise bu yurtdisindayken bile turkiye ile ucretsiz haberlesebiliyorsun,ve listendeki herkes surekli online
  • roaming ücretini hesaba katmıyorsunuz yanlız. Örnek olarak Türkiyede kb ücret 0.000049krş ise yurt dışında bu ücret 0.050cent olur. Haliyle internet kullandığınız için data ücreti ödeyeceksiniz o zmanda çok fena canınız yanaz. Bedavalar sadece ülkemizde geçerli yurt dışında bis paketleri geçerli olmaz. Yurt dışına çıkmadan önce bağlı oldğunuz operatörün müşteri hizmetlerini arayın güdeceğiniz ülkedeki anlaşmalı operatörün internet ve konuşma ücretlerini öğrenein öna göre kullanın ;)
  • Bulunduğumuz bölgede tuekcell 3g çekmiyor ve ve sadece edge ile bağlantı yapılabiliyor ise bu durum blackberry bis servisinden faydalanmamızı engeller mi?Bis hizmeti kapsamında Blackberry messenger, windows live messenger ya da facebook gibi blackberry ugulamalarını edge hızındayken de kullanabilir miyiz? yani turkcellin internet paketlerini kullanarak değil,turkcellin bis paketini kullanarak edge hızıyla bağlanmak....
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaRocquee

Bulunduğumuz bölgede tuekcell 3g çekmiyor ve ve sadece edge ile bağlantı yapılabiliyor ise bu durum blackberry bis servisinden faydalanmamızı engeller mi?Bis hizmeti kapsamında Blackberry messenger, windows live messenger ya da facebook gibi blackberry ugulamalarını edge hızındayken de kullanabilir miyiz? yani turkcellin internet paketlerini kullanarak değil,turkcellin bis paketini kullanarak edge hızıyla bağlanmak....

Elbette mümkün zaten BlackBerry'nin Türkiye'deki sadece 2 cihazında 3G var. Bold 9000 ve Bold 9700

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cartographer -- 3 Temmuz 2010; 16:36:20 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LaRocquee

Bulunduğumuz bölgede tuekcell 3g çekmiyor ve ve sadece edge ile bağlantı yapılabiliyor ise bu durum blackberry bis servisinden faydalanmamızı engeller mi?Bis hizmeti kapsamında Blackberry messenger, windows live messenger ya da facebook gibi blackberry ugulamalarını edge hızındayken de kullanabilir miyiz? yani turkcellin internet paketlerini kullanarak değil,turkcellin bis paketini kullanarak edge hızıyla bağlanmak....

Elbette mümkün zaten BlackBerry'nin Türkiye'deki sadece 2 cihazında 3G var. Bold 9000 ve Bold 9700

Vodofone net paketiyle windows live messenger gibi uygulamaları kullanabilirmiyim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.