Şimdi Ara

***BLACKBERRY KULLANICILARI SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİ*** (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.809
Cevap
37
Favori
795.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4le değil de kendi içindeki 2gb lıkla denedim sorun yok.
    kaç defa sordum herkes 16gb destekliyor dedi diye 16gb aldım..ya da kimsenin lafıyla iş yapmayacaksın..
    8gb destekliyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: heathrow(+)

32 GB'a kadar destekliyor...

www.gsmarena.com/blackberry_curve_8520-2889.php

bence orda yanlış yazmışlar, 16gb a kadar desteklemesi lazım.. benim gördüğüm bi yerde de 16 yazıyordu..
    9700ün 16gb desteklediğini düşünürsek 8520de 16gb dır en fazla
  • Merhabalar arkadaslar, Opera Mini BlackBerry APNden de kullanilabiliyor mu? BIS-B deniyordu sanirim bunu destekliyor mu?
  • Blackberry 8100 telefonumda 0.facebook adresine girmeye çalışıyorum. Kullanıcı adı ve şifre yazdıktan sonra giriş dediğimde, "www.0.faceboo.com" bağlı oldğunuz etki alanı, alınan sertifikanın etki alanıyla uyuşmuyor. diyor girmiyor. Yokmu bir çözümü. ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirhan Terzi -- 1 Temmuz 2011; 17:39:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ateş_kafa
    Merhabalar arkadaslar, Opera Mini BlackBerry APNden de kullanilabiliyor mu? BIS-B deniyordu sanirim bunu destekliyor mu?

opera mini 6 blackberry apn'de kullanilabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

32 GB'a kadar destekliyor...

www.gsmarena.com/blackberry_curve_8520-2889.php

bence orda yanlış yazmışlar, 16gb a kadar desteklemesi lazım.. benim gördüğüm bi yerde de 16 yazıyordu..
    9700ün 16gb desteklediğini düşünürsek 8520de 16gb dır en fazla

gsmarena.com guvenilir bi site

ama senin de haklı olduğun taraflar var. bold 9700 16 gb desteklerken curve 8520 neden 32 gb desteklesin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heathrow(+) -- 1 Temmuz 2011; 21:06:44 >

• up
  • quote:

Orijinalden alıntı: !HayLaz!

up

blackberry'ler bir süredir 0.facebook.com adresine giremiyor(ben öyle duydum) sadece sende olan bi sorun degil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heathrow(+) -- 1 Temmuz 2011; 20:01:46 >
  • @heathrow(+) cok sagol :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: !HayLaz!

up

blackberry'ler bir süredir 0.facebook.com adresine giremiyor(ben öyle duydum) sadece sende olan bi sorun degil...

Allah allah eminmisin hocam ?
  • düzeltme:
    bendeki curve 8520'de denedim. kendi tarayıcısından sorunsuz girdi. demek ki giriyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heathrow(+) -- 1 Temmuz 2011; 21:04:14 >
  • quote:

@heathrow(+) cok sagol :)

rica ederim
  • Merhabalar , 8520 curve telefonuma mailimi tanıtamıyorum. Eposta adresi veya parola yanlış hatası veriyor fakat ikiside doğru Bu sorunu nasıl halledebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzerme jr.

Merhabalar , 8520 curve telefonuma mailimi tanıtamıyorum. Eposta adresi veya parola yanlış hatası veriyor fakat ikiside doğru Bu sorunu nasıl halledebilirim?

mail adresini telefondan mı tanıtıyorsun?

internet üzerinden de tanıtabilirsin.

mesela vodafone için mobileemail.vodafone.com.tr adresinden tanımlanabiliyor.

telefon üzerinden tanıtıyorsan şifreyi girerken bazı karakterleri doğru girememiş olabilirsin.
  • Ha mail tanimlama konusu acilmisken internet uzerinden tanimlamakla, telefon uzerinden tanimlamak arasinda ne fark var? Internetten tanimlaninca birkac hesap birlestirme durumu falan mi var?
  • quote:

Ha mail tanimlama konusu acilmisken internet uzerinden tanimlamakla, telefon uzerinden tanimlamak arasinda ne fark var? Internetten tanimlaninca birkac hesap birlestirme durumu falan mi var?

arada fark var mı bilmiyorum. telefondan hiç e-posta hesabı tanımlamadım, hep ilgili siteden tanımladım. site üzerinden daha kolayca ve kısa sürede yapılabiliyor. birleştirme derken?
  • Yani mesela Hotmail ve Yahoodan 2 ayri hesabimiz var tek gelen kutusu mu oluyor gibi? Herneyse cok onemli bisi degil zaten iligilendigin icin cok tesekkurler. :)
  • quote:

Yani mesela Hotmail ve Yahoodan 2 ayri hesabimiz var tek gelen kutusu mu oluyor gibi? Herneyse cok onemli bisi degil zaten iligilendigin icin cok tesekkurler. :)

Ayrı ayrı posta kutuları oluyor. Ama mesajlar bölümünde tüm posta kutuları mesajları bir arada oluyor.
  • Merhaba benim bir sorum olacak. Türkiyeden aldığım vodafone bis paketim ile yurtdışına (fransa) çıkacağım. Orda bbm i kullanmakta sıkıntı çeker miyim? BU paketi kullanmaya devam edebilir miyim ? Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.