Şimdi Ara

BlackBerry KEYone akıllı telefon mercek altında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    dedi sheeple... hangi profesyonel sheeple oyuncağı kullanıyor?
  • Nokia n96'ya rakip olarak çıkarılmış bir telefon.

• Çirkinliginden gözüm kanadı yeminle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkes kotulemiş ancak gercekde bir cok editorden 8.5 uzerinde puan almiş durumda işlemciye bakarak yorum yapan cahıller s8 ve s8 plusda o kadar cok sorun ciktiki tamirlerden gelmiyo tasarim olrak cok guzel duruyor kamera pixel xl kamerasi pil omru felan 10 numara olmus adi uzerinde cep telefonu oyun konsolu degil o kadar işlemciye gerek yok zaten 835 ler 810 lar felan bilgisayardan daha cok ısınıyor yakında pil patlamalari haberleri daha cok duyulur neyse ben toridishler bir yorumun daha sonuna geldik herkese iyi gunler diliyorum

• tutankenshta kullanıcısına yanıt
    Sen beni ne kadar tanıyorsun da sheeple deme saygısızlığında bulunuyorsun. Microsoft, Google 'ın üst düzey yöneticilerinden İstanbul da ki plaza şirketlerine kadar artık herkesin ilk tercihi iPhone. Eskiden çalışanlarına Blackberry verenler bugün iPhone veriyor oturup boş yorumlar yapacağına kafanı kaldır da etrafa bak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • canmania C kullanıcısına yanıt
    dandiphone şekil olur havamız olur diye 3 kuruşluk Tekno tuğlaya 5000TL veren mi profesyonel? tipik sheeple fantazisi...
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    Oooo seni ciddiye alıp cevap yazdım bende kusura bakma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi bat artik cok uzattin..

• BB passportu android ile piyasaya sürsünler diye 2 senedir bekliyorum.Çok mu zor arkadaş?

• İçinde Android olup güvenlik den söz etmek....

• likeablex L kullanıcısına yanıt
    ios kullanıp güvenli sanmaktan iyidir sheeple android çok daha güvenlidir apk yüklemek için kaynağı belirsiz siteler kullanmazsan...
  • Bence tasarim cok kotu olmus. Gozlerim kanadi.

Ille de fiziksel klavye isteyenlere hitap edilecekse bb priv bence cok efsane tasarima sahipti. Prive donanim guncellemesi gelse cok daha iyi olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

ios kullanıp güvenli sanmaktan iyidir sheeple android çok daha güvenlidir apk yüklemek için kaynağı belirsiz siteler kullanmazsan...

Android tabi ki güvenlikte en berbat işletim sistemi. sen ister elaleme sheep de ister deme.
  • moffaka M kullanıcısına yanıt
    Allah'ın sheeple'ı asıl en kötü güvenlik iosta kullanıcıların gizli fotoları internete nasıl sızıyor sanıyorsun troll-sheeple...
  • Arkadaş Keyone konusu diye girdik bir sheeple dir gidiyor. Üşenmedim ingilizce karşılığı var mı diye baktım bir şey çıkmadı. Bu yüzden no sheeple yes blok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mamaker M kullanıcısına yanıt
    Hocam maalesef Google 1:1 ekran oranına izin vermiyor Androidte. Sadece Android Wear için geçerli bir ekran oranı.

Telefonun pil ömrü efsane. YouTube a girip S8 ve KEYone speed test diye arayabilirsiniz o zaman işlemci hakkında farklı düşünebilirsiniz. Ek olarak kamerası gayet iyi çekim yapıyor. Klavyeye atanan kısa yollar çok kullanışlı. Priv kullanıcısıyım ve bu telefon Türkiye'ye geldiği gün almayı düşünüyorum. Video izlemek ve oyun oynamak için farklı cihazları tercih edenler için çok güzel bir cihaz. İnsanlar yoğun kullanımda 2 gün pil ömrü alıyor. Hatta Crackberry forumunda bir eleman hafif kullanımda 5 gün sonra tekrar şarj etti cihazı. Önyargılı olmamak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Allah'ın sheeple'ı asıl en kötü güvenlik iosta kullanıcıların gizli fotoları internete nasıl sızıyor sanıyorsun troll-sheeple...

Allah'ın sheeple'ı ne demek ya? olm burası bilgi paylaşımı forumu maganda forumu değil. o çalınan resimler i-cloud üzerinden çalınıyor. Mesela ciddi bir iş adamı sürekli olarak para transferi gerçekleştiren biri bunu android üzerindeki app ile yapıyorsa aklından zoru vardır. Daha da yazacağım ama cevap verdiğim kişi sen olunca gerek kalmıyor. Ayrıca 3 tane androidli cihazım var magaandıl..
  • moffaka M kullanıcısına yanıt
    tipik Sheeple %100 yalan senin dandiPhone dışında bir şey kullandığına inanmam sheeple-magandasorios...
  • quote:

tipik Sheeple %100 yalan senin dandiPhone dışında bir şey kullandığına inanmam sheeple-magandasorios...

kimle muhatab olmuşum ben ya
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.