Şimdi Ara

Blackberry Curve 9360 Turkcell ile Türkiye'de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi gunler arkadaslar. Dun haberini okumuştum heycanlandım biraz :) Curve 9360 haftaya veya ondan sonraki hafta satışa sunulacakmış. Bold 9900 konusunda ikileme dusenler bu telefonu inceleyebilir. Maalesef fiyat konusunda net bilgi verilmedi ama tahminimce full bis paketi içinde 60TL/AY gıbı bır fıyat olur.

Kaynak:www.****.com

• Bilgi verdiginiz için teşekkürler. :)
  • yabancı sitelerde curve 9360 bataryanın 1 gün bile dayanmadığını söyleyen çok kişi var. 1000 mAh batarya var telefonda. java desteği yokmuş. 5 mp kamera ve flaş var ama autofocus yok. NFC var.
  • ekran çözünürlüğü 9700 ve 9780 ile aynı. 512 mb dahili hafıza ve 512 mb ram var. 3G var. 800 mhz işlemci ve os7 işletim istemi var. GPS var.
  • acaba satışa çıktımı diye google da ararken turkcellin şöyle bi sayfasına rastladım. Paket fiyatları belli oldu galiba.

24 ay 1gb 64.99 100mb 54.99
    12 ay 1gb 94.99 100mb 104.99

http://www.turkcell.com.tr/Documents/popup/htck_1.htm
  • 840 liraydı %25 vatan bilgisayar kampanyasında

+

bende niyetlenmiştim bu telefona, yabancı forumlarda batarya sıkıntısından sıkça bahsedilince vazgeçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skydoom -- 29 Aralık 2011; 0:54:16 >
  • Biraz gecikmeli de olsa nihayet geldi Turkiye'ye.
  • bir arkadaş alacak peşin parayla. Bu fiyat aralığında bold var bin tl civarı onu mu alsın bunu mu
  • 9360 da 3G var mı? özelliklerinde hiç yazmıyor turkcell in sitesinde de yok görünüyor ilginç.

• Merhabalar, aynı şüpheyi bende yaşadım fakat Avea'ya telefon ederek açtırdım meğersem 3g için bildirim yapmamız lazımmış...Bir Hafta oluyo alalı daha evvelki telefonum 8520 idi,arada muazzam farklar var,tek sıkıntım sarj süresi onuda yeni bir güncellemeyle gidereceklerini tahmin ediyorum,tabi ne zaman yollarlar bilmiyorum,benim gibi bu telefondan alan varsa,avantajları ve dezajantajları söylerseniz çok sevinirim,bu arada hala BB türkiye resmi internet sitesine bu telefon hala düşmemiş,bilgilerinize..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsw

9360 da 3G var mı? özelliklerinde hiç yazmıyor turkcell in sitesinde de yok görünüyor ilginç.

Bu benim de dikkatimi çekmişti ama Turkcell'in sitesinde bir yanlışlık olmalı, çünkü cihazda 3G mevcut.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.