Şimdi Ara

Blackberry Curve 9320 White

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
720
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Defyx

Hocam nasıl oluyor bu?

Kamupanya Hakkında

Kamupanya, Vodafone Kamu Avantaj üyelerine çok avantajlı online alışveriş fırsatları sunan elektronik bir alışveriş portalıdır. Vodafone Kamu Avantaj üyelerinin ihtiyaçlarını, geniş ürün yelpazesi ve kusursuz hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıkmıştır.

Vodafone Kamu Avantaj üyeleri, Vodafone desteği ile yüzlerce üründe yakaladıkları çok avantajlı fiyatlarla alışveriş yapmanın keyfini çıkarırlar.

Vodafone Kamu Avantaj üyesi olabilmek için Vodafone Cep Kamu tarifelerinden birine abone olunması gerekmektedir.Kamupanya’dan alışveriş yapabilmek için, Vodafone Cep Kamu tarifelerinden birine abone olan hattınızdan 1414’e SIFRE yazarak yollamanız ve gelen şifreyi ekrana girmeniz gereklidir.
  • Donanım olarak hiçbir artısı yok, yazılımda da bis olmadan bbm çalışmıyordu en son bildiğim kadarıyla...

Android ve iosa bedava ama kendi kullanıcısına paralı :))

Bu paraya huawei vision alınır, illa klavye derseniz de ben Asha 301 302 vs bundan daha iyi, hiç değilse güncel telefonlar...

• http://www.bilyonershop.com/ProductDetail.aspx?PID=2626
    burada kamulu şartı yok aynı şirketin sitesi

• Şu an kullandığım telefon, elimde ios da var android de. Mesaj yazmak vb için inanılmaz rahat, flaşı var fotoğraf kalitesi fena değil. 7-24 sosyal medyada değilseniz 330 tl için gayet iyi bir alet. Ben internet paylaşımı yaparak ipodumdan twittera giriyorum, whatsapp vb şeyler içinse blackberry çok kullanışlı oluyor.
    Eksi olaraksa wifi çekmediği zamanlarda 3g hemen devreye girmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

http://www.bilyonershop.com/ProductDetail.aspx?PID=2626
    burada kamulu şartı yok aynı şirketin sitesi

Bilyoner olayı güzel olmuş hocam takip.

• Peşin olarak veya taksitler halinde ödüyebiliyor muyuz? İnternetten sipariş seçeneği dışında mağazası falan var mı?
  • enpara ile yüzde 20 düşürtsek daha iyi degil mi??
  • 3.2 mp kamera,2.4" ekran bu devirde kaldı mı??yazmıyor olduğundan dolayı wifi da yok diye düşünüyorum, ekran teknolojisi tft ve 65k....

huawei nin vision mı ne modeli vardı arkadaşım aldı 300tl ye kat kat iyi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksk_mehmet -- 9 Kasım 2013; 19:34:28 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.