Şimdi Ara

Blackberry Bold White Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hepinize merhaba. Sizin kesin bilginiz vardır diye yazma kararı aldım. Blackberry Bold 9000 Beyaz artık Turkcell tarafından kampanyalı olarak satılıyor mu? Satılıyorsa, İstanbul'da bildiğiniz yer var mı? Cevaplarınızı bekliyorum tüm detaylarıyla.

• beyazları sadece trcell satıyor bildigim kadarı ile.
    büyük shopların hepsinde vardır.
  • Tamam da kampanya devam ediyor mu orası önemli.
  • Kampanya devam ediyor; 4GB data ile birlikte 102.-TL X 18 ay;bu arada 9700'ün 99 X 18 ay olduğunu hafta sonu bedava konuşma + mesaj (şebeke içi) olduğunu hatırlatmakta fayda var.
  • kampanya dışıda alabilirsin.
    ama beyazın arka kapagı cok cabuk kirleniyor.
    bilgin olsun.
  • Beyaz renk bana göre daha çok karizma durduğu için onu tercih ettim ancak 102x18 ay gibi bir fiyatı anlayabilmiş değilim. Buradaki 4GB Data ifadesi ile ne anlatılmak isteniyor? Haftasonu konuşma olayları falan 9000'de yok mu ki acaba? Bir de 9700 alsam daha mı iyi yapmış olurum. Anlayamadım ama bakalım, görüşlerinizi bekliyorum. Bu kampanyaya nereden ulaşabilirim peki bileniniz var mı? Şengülleri falan aradım, onlarda yokmuş.
  • trcellin kampanyaları aşırı pahalı.
    ben vodafone kampanya ile bold 9000 aldım.
    64x18 ve icinde bis aboneligi de var.

orada gecen 4gb data aylık bedava kullanım data miktarıdır.
  • Gerçekten de Vodafone daha avantajlıymış ancak yine de emin olamadım. Şu beyaz hakkında nerede bulacağımı söylesin artık biri, çıldıracağım! =)
  • Beyaz 9000 bold bulabileceğinizi sanmıyorum birçok yerde tükenmişti.
  • istanbulda olmadıgım icin bilmiyorum. ama ara kanyonu, istinye parkı yada anadolu tarafındaysan caddedeki trcelli ara sor. buralarda kesin vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ewren

istanbulda olmadıgım icin bilmiyorum. ama ara kanyonu, istinye parkı yada anadolu tarafındaysan caddedeki trcelli ara sor. buralarda kesin vardır.

palladium,akmerkez etiler buradakiler de kesin vardır. Turkcell'in sitesinden telefon numarasını öğrenerek arayıp bilgi alabilirsin.
  • koca istanbulda beyaz bold bulamazsan baska yerde hic bulamazsın herhalde.
    ama bursaya yolun duserse buradaki trcellerde mevcut.
    gelip alırsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.