Şimdi Ara

Blackberry artık telefon üretmeyecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Zaman'ında severek kullandığım internet paketi yapmaktan bıktıgım ama yinede severek kullandığım Blackberry marka telefonum aklıma geldi ,sizce çekilmesi dogru bir kararmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• açıklanana göre 2.çeyrekte 372 milyon dolar zarar etmiş ,ben kullanıcı olarak çok üzüldüm ama firma adına doğru bi karar
    nokia gibi büyük bi dev bile yanlış yönetim anlayışları ve satış stratejileri yüzünden bitti blackberry ne yapsın,piyasa yavaş yavaş tekelleşiyor
    edit : kendisi telefon üretmeyecekmiş başka firmalara ürettiricekmiş son çıkan DTEK50 gibi,üstünde blackberry logosu olucak ama kendisi üretmicek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skörtıl_Nimo -- 29 Eylül 2016; 15:15:13 >
  • Passport un fiyatı düşsün de alak ucuza.

Saçma bir politika. Bb uygun fiyatlı tel yapsa zarar etmez. Hep üst seviye note serisi ve iPhone ile denk fiyat bandına ürün üretti ve sonuç zarar

• yec44 kullanıcısına yanıt
    Bende düşündüm özellikle silver edition hoşuma gidiyor ama distribütör olmadığı için ithalatçı garantili veya sahibinden gibi sitelerden almak gerekiyor birde whatsapp Facebook gibi uygulamalar çalışmayacak nasıl olur bilemiyorum

• Android'e geç kalanlar bir bir batıyor. iOS'un karşısında fazla şansları yok bence şu devirde. BB zaten uzatmaları oynuyordu. BB OS 10 da ölü doğunca yerinde bir karar olmuş. Fiyatı düşerse bir z30 kaparım ikinci tel olarak
  • Onlar için doğru bir karar olmuş.
  • Çok doğru bir karar zaten beceremiyorlardi.
    Anlaşsin meizu ya da xiamoi yle üstüne kendi logosunu bassin milyonlarca cihaz satar ama adamlarda Gram beyin yok

• BaşkomserBehzat kullanıcısına yanıt
    +1

• yec44 kullanıcısına yanıt
    ben satıyorum hocam 850 ye haberin olsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.