Şimdi Ara

BlackBerry 9780 - Ana Konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.316
Cevap
1
Favori
120.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hook1903
    arkadaşlar sizce iphone dan blackberry e geçmek saçma mı olur birde bb için sanırım 12 tl ye de bis varmış,böyle birşey sözkonusu mu?

torch 9800 başlığı altında şöyle bir bilgilendirme yapmıştım belki işinize yarayabilir.

quote:

Orijinalden alıntı: mnkry

Onun dışında Iphone ve bu tel arasında gidip gelme ile ilgili şöyle bir bilgilendirme yapmak isterim. Sırf bu tel değil blackberry'lerle ilgili olarak. BIS'le ilgili önceden çok bilgim yoktu benimde, bissiz olmaz uçmaz kaçmaz durumları vardı nedir bu diyodum. Olayı kısaca şöyle örnek vererek açıklayayım akıllarda canlanması daha kolay olur. Iphone'da app store, androidlerde android market, nokiada da ovistore var ise blackberryde APP world var. Eğer bis abonesi olmaz iseniz büyük çapta sadece telefon ile gelen uygulamalarla yetinmek zorunda kalıyorsunuz wifi ile bu mağazaya bağlansanız bile bis abonesi olmadığınız için çoğu uygulamayı indiremez ya da çalıştıramazsınız. Indirip kursanız bile programların çalışması için BIS bağlantınıza bise login olup olmadığınız bakılacak ve duruma göre programları hiç çalıştıramayacaksınız.

İstisnaları olabilir bazı programları çalıştırabilirsiniz harici olarak yükleyip deneme şansım olmadı. Ama özetle aylık en kötüsü 12 aylık taahhüt verip 30TL lik bir bis abonesi olmadan gps haritaları ve programları adam gibi kullananamayacaksınız. Bu şekilde de telefon elinizde şekil itibariyle şık bi aksesuar olarak kalacak. Bir çok özelliğinden de faydalanamayacaksınız. Bilginize. Tercihlerinizi ona göre yapmanızda fayda var, sonradan tipi yüzünden hava atıcam diye alıp kupkuru bi aletle ortada kalıp, bu alet de ne saçma bi alet, blackberry tü kaka demeyin

• Arkadaslar Blackberry Bold 3 9780 elimde mecuttur isteyen arkadaslar bboyprinco@hotmail.com adresinde bana ulasabilir.
    bu arada fiyati 1300tl dir. dusunen arkadaslar bana yazabilir.

ayrica Blackberry storm 2 9550 1000tl
  • Bir gelişme var mı?
  • Hala bekliyoruz bi gelişme göremedim fakat bişey sorucam bugün electro world e gittim.Turkcellde blackberry bold 9700 1500 lira iken vodafone da 1200 lira ne fark var acaba ? sordum yeterli bi açıklama alamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IValessi

Hala bekliyoruz bi gelişme göremedim fakat bişey sorucam bugün electro world e gittim.Turkcellde blackberry bold 9700 1500 lira iken vodafone da 1200 lira ne fark var acaba ? sordum yeterli bi açıklama alamadım.

Kontrat şartları farklı olabilir ya da cihazların birinde SIM kilidi vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunlu

quote:

Hala bekliyoruz bi gelişme göremedim fakat bişey sorucam bugün electro world e gittim.Turkcellde blackberry bold 9700 1500 lira iken vodafone da 1200 lira ne fark var acaba ? sordum yeterli bi açıklama alamadım.

Kontrat şartları farklı olabilir ya da cihazların birinde SIM kilidi vardır.

kontratsızdı ikiside sordum.O zaman vodafonedakinde sim kilidi mi var ?
  • Arkadaslar ben Londra`da yasiyorum ve bazen tel gonderiyorum uygun fiyata.Bende 9700 kullanicisiydim ama 9780 kullanmaya basladim 2 hafta evvel.Kesinlikle cok ama cok memnunum cihazdan.

9780 bold isteyen varsa uygun fiyata burdan gonderebilirim ,bana email atarsaniz daha iyi siteye fazla girmiyorum bu aralar.Referans konu asagidadir.

Arzu eden olursa eski 9700 bold umuda gonderebilirim cihaz da hic bir problem yok ve temiz arti benim 9700 komple siyah bold 9780 gibi.

Bold 9780 ,400 pound sifir kutusunda kutuyu ilk siz acicaksiniz

Bold 9700, 180 pound temiz komple siyah,kutusu ve diger aksesuarlari icin de ama kullakligi yok(arzu eden olursa 9780`inin kullakligini verebilirim).

email adresim: apo1@live.com

referans konu tikla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insom -- 26 Aralık 2010; 17:18:04 >

• http://www.sanalpazar.com/item_details.php?name=BlackBerry-bold-9780Siyah&auction_id=633369

Kesinlikle sıfır 9780 Siyah üstelik 12 taksit fırsatıyla.Unlock ve simfree'dir hattınızı takın kullanmaya başlayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmt_cskn

http://www.sanalpazar.com/item_details.php?name=BlackBerry-bold-9780Siyah&auction_id=633369

Kesinlikle sıfır 9780 Siyah üstelik 12 taksit fırsatıyla.Unlock ve simfree'dir hattınızı takın kullanmaya başlayın.

Pasaport kaydi yok demi , alirsak kapanma durumu olur mu???
  • quote:

Orijinalden alıntı: komazec

quote:

http://www.sanalpazar.com/item_details.php?name=BlackBerry-bold-9780Siyah&auction_id=633369

Pasaport kaydi yok demi , alirsak kapanma durumu olur mu???

Pasaport a kaydettirmez isen kapanır

• quote:

Timde baktım 1375 tl bence sana ucuk bir rakam söylemişler ama şahsen nakit almak ve + rim ücreti ödemektense kontratlı almak daha mantıklı bence.
    1375 tl fiyat verilen tim magzasının telefonlarını pm'den gönderebilirim.
  • quote:

9800 la takas düşünürmüsün acaba ?
  • 1200-1300 arası olursa galaxy s'in yanına alıcam. Hadi gel artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhat İşkodra

quote:

Timde baktım 1375 tl bence sana ucuk bir rakam söylemişler ama şahsen nakit almak ve + rim ücreti ödemektense kontratlı almak daha mantıklı bence.
    1375 tl fiyat verilen tim magzasının telefonlarını pm'den gönderebilirim.

Teşekkürler ilgin için ama ben 9780 alcamda onu bekliyorum denk geldi sordum orda bencede uçuk 300 tl ne fark olabilir ki anlamadım sordugumda da bizde böyle diyodu(gelde sövme)

• benım anlamadıgım turkcellın kendı sıtesınde bb9700 un fıyatı 1285 tl gosterırken sıze tım de nasıl 1500 tl fıyat cektıler
  • quote:

Orijinalden alıntı: john86

benım anlamadıgım turkcellın kendı sıtesınde bb9700 un fıyatı 1285 tl gosterırken sıze tım de nasıl 1500 tl fıyat cektıler

bende anlamadım sadece oraya özel mi yoksa başka bişey mi var bilemiyorum aynı telefon, electro world de turkcell ve vodafone vardı vodafone sormustum 1200 dedi turkcelle gittim 1500 ne alaka anlamadım yanyana sayırlırlar ya ayrı dükkanda değil :)
    Bide şimdi bu 9780 1500 tl den mi satışa sunulur ?
  • almak isteyen arkadaşlar elimde mevcut bb 9780 fiyat : 1150 tl

0537 378 38 38 (mustafa)

çakır elektronik

doğubank giriş kat no: 1

gelip görebilirsiniz..
  • http://www.sanalpazar.com/item_details.php?auction_id=639167

Sadece bir adet Siyah bold 9780.Bu fiyata 12 taksit ile alabilirsiniz.
  • Dediginiz gibi ellerindeki 9700'lari satmak icin ugrasiyolar. Tahminende Subatta yeni teklifle sureceklerdir piyasaya.

Bende bu telefonu beklemeyi tercih edenlerdenim.

9800'i tercih etmiyorum cunku daha once dokunmatiklerden cektim birde hem dokunmatik hemde surgulu daha cok korkutuyor beni.

O yuzden klasik efsanelerden Blackberry 9780

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZafiraBJK -- 4 Ocak 2011; 1:58:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZafiraBJK

Dediginiz gibi ellerindeki 9700'lari satmak icin ugrasiyolar. Tahminende Subatta yeni teklifle sureceklerdir piyasaya.

Evet, bana da mantıklı geldi.
    Zaten örnek cihaz Türkiye'ye çoktan girdi, ithalat süreci bitmiştir. Ellerindeki 9700'lerin bitmesini bekliyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.