Şimdi Ara

Black Widow (2021) | Scarlett Johansson (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
2
Favori
6.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yenileri (yeni olduğu ıcın) hariç bakımsız salonlar , saçma sapan mobil uygulama internet sitesi , iletişim bedeli almak , çöken site…

Ve bilet 50 lira !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Disney plus da yayınlanacak mıydı bu film ?

• İstanbuldayım, IMAX 3D yada SCREEN X gitmeyi düşünüyorum ikisine gitmedim daha önce hangisi sizce

• Filmi izledim. Açıkçası beklentiniz olmasın bana göre vasat bir origin filmiydi.

Bir tane after credits var sonunda.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Hawkeye dizisine bağlanacağı belli.

Tek bir nokta var filmden alakasız. Scarlet Johansson u son kez görüyoruz. Bir daha onu marvel da göremiyecek olmak üzdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord De Seis -- 9 Temmuz 2021; 20:18:35 >
  • Zamanında çıkamayan faz dışı bir aksiyon filmi olmuş marvel için, birde black widdow un kardeşini evrene soktular sanırım başkada bir işe yaramadı malesef

Bu arada after credits deki..... Spoiler.....

kadın hawk dan ne istiyor neden öldürtmeye çalışıyor bilemedim, falcon dizisindeki kadın sanırım, bilen aydınlatsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 9 Temmuz 2021; 22:8:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spooker42

İstanbuldayım, IMAX 3D yada SCREEN X gitmeyi düşünüyorum ikisine gitmedim daha önce hangisi sizce

yaşadığın şehir de ikisi de yoksa İmax'e git derim. Screen X'in pek bir espiris yok.

Kaptan Marvel'dan iyi bir film ama genel anlamıyla vasat bir yapım. Hele sondaki aksiyon hızlı ve öfkeli filmlerinden farksızdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gye_Baek -- 10 Temmuz 2021; 0:21:28 >
  • Ben filmi beğendim 6.8 puanlık bir yapım, Scarlet’i Marvel da son kez izlemek , yıllardır izlediğimiz karakterlerden birine veda etmek için güzel bir yapım olmuş.

sondaki mezerlık sahnesi çok hoş olmuş bw veda için, bir kız babası olduğum için mi duygulandım bilemiyorum :(

• Düşmüş bile.

Güzel oldu izleriz evde  

• 3 tane güzel Disney+ dizisinden sonra nasıl böyle ortalama bir film çıkarmışlar hayret ettim. Tam çerezlik dediğimiz tanıma uyan bir film. Bir origin filmi olmasını da bekliyorsunuz ama bir devam filmiymiş gibi hareket ediyor ve çoğu şeyi de açıklamıyor özellikle Black Widow karakterine dair. Ama en azından Yelena Belova'nın MCU'ya girmiş olmasından bile izlenilebilir.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Tabi birde Valentina'nın Yelena'ya Natasha'nın katili olarak Clint Barton'ı göstermesi filmi de güzel bir şekilde Hawkeye dizisine bağladı. Bakalım nasıl olacak...
  • Film de çok iyiydi. Bu kadar beklemiyordum, izlerken sıkılırım diyordum ama gayet güzel bir aksiyon filmi çekmişler. Tavsiye ederim eski avengersa son kez feda tadındaydı.

8/10.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 10 Temmuz 2021; 23:50:43 >
  • black widow 4K internete düştü bekleyenlere duyrulur :D

• Beklentiyi çok yüksek tutmayın derim, ortalama zaman geçirmelik bir film olmuş

• bu kadar çabuk düşeceğini bilsem sinemada setretmezdim. hoş gerçi filme 12.5 tl verdim ama olsun.

• bu sarışın şişko kız umarım yeni black widow olmaz başımıza oldukça kötü seçim

film scarlett hatrına 6.5

• Çok geç kalmış ve kanon sinematik evrendeki yaşanmışlıklar yüzünden pek de anlamlı bir yer işgal edemeyen aksiyon bombası şeklinde bir yapım olmuş. Aslında yoğun fan talebinin ürünü olduğu ve bir Karadul filmi çekmeyi başlangıçta hiç hesaplarına katmamış yapımcısının bir an önce karakteri samimiyetsizce onurlandırıp karakterden kurtulmak istediği çok bariz.

Yelena (Pugh) - Natasha (Johansson) uyumu çok iyiydi ama Natasha yapımcılar tarafından ödürüldüğü ve Yelena ana akım filmler yerine uyduruk bir diziye postalandığı için bir anlam ifade etmiyor. İnsan başta Kevin Feige olmak üzere Marvel yapımcıları "süper güçsüz ve jenerik" temadaki karadul karakterinden bir an önce kurtulma çabalarını bu kadar belli etmeselermiş diyor. Fevkalade bir iki yüzlülük var. Nasıl mı?

Film vicdan, empati ve irade sahibi Romanoff'u Red Room'un lideri psikopat general Dreykov ile temsil edilen ataerkil zorbalığa karşı feminist bir ikon ve ete kemiğe bürünmüş bir anti-tez şeklinde öne sürüyor ama Endgame'de Romanoff karakterine yapılmış kötü muamele ve ömrü dolmuş addedilen karakterlerin genellikle çöp gibi atılması Marvel'in kendisini "herkesi kullanılıp atılabilir şeylerden" ibaret gören empatisiz bir Dreykov ve Red Room yapıyor. Yani ağır bir iki yüzlülük. Neyse. Bu zaten Endgame'den sonra izlediğim ve izleyeceğim son Marvel filmiydi. Çünkü zaten dizilerle veya evrenin devamıyla bir işim yok. Sinematik evren iyicene karman çorman hale geldi. Karadul filmini dahi tamamen anlamak için diğer filmleri iyi hatırlamak gerekiyor ki insanlarda fil hafızası mı var, nereden hatırlasınlar? Çoğu kişi anlam bile veremeyip geçer.

Meraklısına ana karakterler hakkında epey bir kızgınlık ve hayal kırıklığı yansıttığım Endgame yorumumu da düşeyim:
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/149151216

Bir potansiyelin nasıl harcanabileceği veya önüne geçilebileceği de hayret uyandırıcı. Başta da ima ettiğim gibi alaycı ve maskülen Yelena ile empatik ve kurnaz Natasha ikilisiyle fanları ve fanlar haricinde maksimum sayıda kişiyi tatmin edecek şahane bir devam filmi yapılırmış ama o vizyon nerede? Gel de bunu kalın kafalı manyak Kevin Feige'e anlat. Kurgusal karakterlere dahi kötü muamele yapan, Scarlett Johansson gibi bir ulusal hazineden (national treasure*, icra ettikleri konularda a'dan z'ye outstanding olan, ülkelerini sembolize edebilecek kapasitede özel bireyler veya genel olarak kültürel fenomenler için kullanılır) istifade etmeyi beceremeyip sonunda stüdyodan "nazikçe kovan" bir deli kendisine itiraz eden çalışanına neler yapmaz? Belli ki adam Disney'le beraber Marvel üzerinde bir tiranlık kurmuş. Çok yazık. Gerçekten yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nat Alianovna -- 11 Temmuz 2021; 14:32:45 >

• Fena değildi ama artık sıkıldım aynı karakterleri görmekten.Kozmik evren görmek istiyorum artık.Marvel'ın artık bu tarz karakterlere film çekmeyi bırakıp elindeki büyük potansiyeli kullanması lazım.

• Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt

Nereye düştü, bir iki yere baktım 4k bulamadım.

• III I II III I I kullanıcısına yanıt

ben ve arkadaşlar indirdik hdd de duruyor bir ara izleyeceğim

• Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun dostum ama nereden indirdin?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.