Şimdi Ara

Black Widow (2021) | Scarlett Johansson (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
2
Favori
6.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu aşamada gereksiz kalır film.Yani çok geç kaldılar.Ana hikayeye pek etki etmeyecek bir film olacak.Iron Man 2.film sonrasına yetiştirebilselerdi iyi olurdu.

Yine de gelsin tabi.
  • Aferim marvel daredevil'ı mcu'ya sokma şu gereksiz karaktere film yap(sırf başröl oyuncusunun ekmeğini yiyen bir karakter onun haricinde hiçbir +'sı olmayan bir karakter bana göre)
  • Aslında agent carter gibi bunu da dizi yapsalar daha iyi olurdu. Hem daha çok görürdük scarletti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biran önce çeksinler bu filmi

çeksinlerde gözümüz gönlümüz açılsın şu muhteşem güzellik karşısında
  • basrol olacak duzeyde bir kahraman degil black widow. belki shield a katilmadan onceki veya hydra ajani oldugu donemleri anlatirlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

basrol olacak duzeyde bir kahraman degil black widow. belki shield a katilmadan onceki veya hydra ajani oldugu donemleri anlatirlar
    onun güzelliği yeter be başrol oynaması için

banko 700-800 civarı hasılat yapacaktır
    Black Widow (2021) | Scarlett Johansson
  • Scarlett Infinity War'da cok guzeldi
  • Gereksizliğin bayrak taşıyanı. BRRip sürüm izlerim
  • dehşet muhteşem bir kadın. belkide dünyanın en güzeli olabilir ünlülerin içerisinde

1 milyardan az hasılat yaparsa ayıp olur. bütün çılgın delikanlıları bu filme gitmeye davet ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    avengers'dan 20 aldı diye hatırlıyorum. neden düşüşe geçmiş ki.
  • oldukça mantıklı gerçi her türlü bizim çenemizi yoruyor.
  • Marvel, Black Widow’un yaklaşık 30 gündür çekim yaptığını söyledi. Marvel aynı zamanda filmin kötü adamını açıkladı: Taskmaster. Uzun zamandır Avengers’ın düşmanı olan Taskmaster, herhangi bir fiziksel beceride ustalaşabilme yeteneğini fotografik refleksleri olarak adlandırılan bir yetenekle gerçekleştiriyor. İzleyerek karşısındaki kahramanın yeteneğini kazanıyor.

Black Widow (2021) | Scarlett Johansson

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodin -- 21 Temmuz 2019; 14:48:43 >
  • Captain Marvel kadar hasılat yapar mı acaba gişede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galaxy. -- 26 Ağustos 2019; 18:46:26 >
  • Şu filmi bekleyen var mı acaba çok merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ign'in kendi yaptığı ankette mcu phase 4 filmleri içinde en az beklenen film çıkmıştı.Bende heyecanla beklemiyorum açıkçası
  • Robert olacak diyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlgiyi yükseltmek amacıyla, RDJ, filme katılacak anlaşılan
  • Merakla bekliyorum.. Sanırım avengers evreninde, seriden sonra yapılan ilk solo film ana karakterler içinde..

• Fragman fena durmuyor, film ilgimi çekmedi desem yalan olur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.