Şimdi Ara

Black Sails (4. Sezonda sona erdi!) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.428
Cevap
37
Favori
48.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sen cok yaşa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk bölüm fena değildi (Beklentlerimi biraz yüksek tutmuştum sanırım) izlemeye devam.
  • Haber verdiğin için sağol,mutlaka izlicem
  • Dün 2. Bölüm olması gerekmiyormuydu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

Kaptan kaptan gibi değil diyen arkadaşlar bölümdeki ince detayı gözden kaçırmışlar. Korsanlar başkalarının emrinde olmamak için korsan oluyorlar. Evet başlarında bir kaptan var, ancak kendi seçtikleri, kayıtsız emir altına girmedikleri biri. Canları istediğinde kaptanı değiştirebiliyorlar korkusuzca.

Mutfaktaki elemanın dediği çok önemli. Kaptana bile ihtimas göstermeyeceksin, bu gemide herkes eşittir diyor.

Ancak Flint'te farklı olan şey, daha büyük bir güç arzulaması. Bana göre dizi Flint'in bizim beklediğimiz o ''kaptan'' rolüne evrilmesini konu alacak.

Yalnız, kaptanın kendi tayfası önünde bile pek bir etkisi yok gibi geldi bana.

Onu okumuş, yüksek zümre gördüklerini bile söylemişti hatta birisi. O yüzden, kaptan son sahneye kadar; kavgadan, dövüşten uzak, uzlaşmacı biri gibi gözüktü.

Son sahnede ise, bayağı kaptırdı kendini ve adamı yumruklarıyla öldürdü. Bir nevi vahşi yönünü açığa çıkardı..

Bence, eleştirilmesi gereken arada ki geçişti. Hani, çoğu büyük yapımda, ana karakterlerin duyguları çok çabuk değişip, seyirciye bu yansıtılabilir ya, Flint'te bu yoktu diye düşünüyorum.
    O geçişi yapamadı..
    Ayrıca, adı da karizmatik değil, pek.

• quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

Kaptan kaptan gibi değil diyen arkadaşlar bölümdeki ince detayı gözden kaçırmışlar. Korsanlar başkalarının emrinde olmamak için korsan oluyorlar. Evet başlarında bir kaptan var, ancak kendi seçtikleri, kayıtsız emir altına girmedikleri biri. Canları istediğinde kaptanı değiştirebiliyorlar korkusuzca.

Mutfaktaki elemanın dediği çok önemli. Kaptana bile ihtimas göstermeyeceksin, bu gemide herkes eşittir diyor.

Ancak Flint'te farklı olan şey, daha büyük bir güç arzulaması. Bana göre dizi Flint'in bizim beklediğimiz o ''kaptan'' rolüne evrilmesini konu alacak.

Yalnız, kaptanın kendi tayfası önünde bile pek bir etkisi yok gibi geldi bana.

Onu okumuş, yüksek zümre gördüklerini bile söylemişti hatta birisi. O yüzden, kaptan son sahneye kadar; kavgadan, dövüşten uzak, uzlaşmacı biri gibi gözüktü.

Son sahnede ise, bayağı kaptırdı kendini ve adamı yumruklarıyla öldürdü. Bir nevi vahşi yönünü açığa çıkardı..

Bence, eleştirilmesi gereken arada ki geçişti. Hani, çoğu büyük yapımda, ana karakterlerin duyguları çok çabuk değişip, seyirciye bu yansıtılabilir ya, Flint'te bu yoktu diye düşünüyorum.
    O geçişi yapamadı..
    Ayrıca, adı da karizmatik değil, pek.

Kaptanlığı isteyen diğer eleman için de öyleler ama. Hadi len diyebiliyorlar. Korkmuyorlar. Hani seni biz kaptan yaptık akıllı ol düşüncesi var herkeste. Liderlik vasfı var yoksa seçmezlerdi zaten kaptan olarak. Ki korsanların tek bir kişi önderliğinde birleşmesini, ülkelerin korsanlara karşı halini ve tavrını gayet iyi öngörebilen bir şahsiyet olduğundan bu işi yapabilmesi de normal.

Ben öyle bir geçiş olduğunu henüz düşünmüyorum. Yavaş yavaş ipleri eline alacak kaptan. Tayfaların güvenini kazanmak için bir tiyatro sergilediler. Tayfa koşulsuz itaat etmeyecek ancak bir bildiği vardır diye hareket edecek. Olumsuz bir olayda aynı ayaklanma tekrar çıkabilir.

• dün cnbce izledim.gayet iyidi.acaba tv de kesilecek kadar müstehcen ve kanlı sahneler var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: altı ok

dün cnbce izledim.gayet iyidi.acaba tv de kesilecek kadar müstehcen ve kanlı sahneler var mı?

müstehcen sahne var onu kapamışlardır kesin
  • yavastan baslayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

Orijinalden alıntı: Bartholomew Kuma

İzleyelim bakalım
    Sen izledin mi ilk bölümü?

Yok,finaller bitince memlekete geldim.İnternet falan hiç bir şey yok evde,telefonu modem niyetine kullanıyorum.

Ben de aynı durumdayım.

Dizi için yorum yapmak gerekirse, Treasure Island'ı okumuştuştum baya önceleri ama çok bir şey de hatırlamıyorum.Yorumlara göre, eve dönünce başlarım heralde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dizi gelecek vaat ediyor mu, beyler?
  • İlk bölüm güzeldi fakat bir kaç bölüm sonra dizi kabak tadı verecek gibi bir hisse kapıldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sengoku Iori -- 28 Ocak 2014; 20:27:47 >
  • Yorumlarını bekliyoruz izleyenlerin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Starz var arkasında, konusu da gelecek vaat ediyor. Korsanlık geleneğinin yavaş yavaş çökmekte olduğu dönemi anlatıyor. Bunu gören baş karakterimizde yeni düzende var olmak için çabalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ıAmPassenger

Yorumlarını bekliyoruz izleyenlerin.

Daha bir bölüm yayınlandı konuşmak için çok erken ama ilk bölüm başarılıydı.
  • bende indiriyorum bakalım. starz kitleyi nasıl kendine çekecegini çok iyi biliyor ama bir spartacus çıkar mı hep birlikte görecegiz
  • Gittikçe daha güzel olacağa benziyor

Son sahnedeki "FLINT FLINT!" bağırışlarını "SPARTACUS! SPARTACUS!" bağırışlarına, Flint'in bakışlarını da Spartacus'ün bakışlarına benzettim Bir de kellimunati vardı fark etmişsinizdir İlerde daha göreceğiz gibi

• İzlemek nasip olmadı bir türlü
  • ilk bölümü izledim ama begenmedim konuda pek ilgimi çekmedi açıkcası.
  • yeni izledim ilk bölümü arkadaşım söylemişti yeni dizi çıkıcak güzele benziyo izle diye.

ilk bölüm bence çok başarılıydı konusuda gelecek vaad ediyor dizinin ortamları çok güzel.
    bu arada ilk bölüm 10 gün önce yayınlandı 2. bölüm hala gelmedi neden ? ne zaman gelicek ?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.