Şimdi Ara

Black Sails (4. Sezonda sona erdi!) (71. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.428
Cevap
37
Favori
48.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • An itibariyle bitirdim diziyi ve beklediğim gibi bitmedi açıkçası.

Flint kesinlikle öldü, silverın anlattığı hikaye tamamıyla yalandı. Hatırlarsanız ormanda flinti aramak için adamların bi kısmını ölüme gönderdi. Tam o anda yanında duran adam flinte ne kadar benzediğinden flintin haberi var mı acaba gibisinden bi cümle kurmuştu. Geçmişte flint çıkarları için nasıl başkalarını harcadıysa silver da aynı kaderi malesef reise yaşattı. En çok üzüldüğüm şey ise charles vane... Adam resmen boşu boşuna öldü, kemikleri sızlıyodur vallahi.

Flint tek kelimeyle mükemmel bi karakter olmuş. İşlenişi, izleyiceye hissettirdikleri tek kelimeyle mükemmeldi. Bu kadar geç izlediğim için pişmanım açıkçası, izlemeyenler varsa kesinlikle izlesinler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi film tarihinde bu dizi kadar underrated bir yapım daha gelmemiştir

Harika bir dizi ama ilgi çekmedi çok ilginç. Konusu yüzünden olabilir.

• 2 sezon 5 bölüm 49. dakkika için hoydaaaa.

abi en babacan karakter top çıktı güvenim sarsıldı diziye yaw.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

2 sezon 5 bölüm 49. dakkika için hoydaaaa.

abi en babacan karakter top çıktı güvenim sarsıldı diziye yaw.
  • Atmin kullanıcısına yanıt
    Beklenen bir tepki.

• 4. sezon 3. bölüm 45 dk abi bu nasıl birşeydir hiç bir filmde veya dizide bunun kadar psikopatça birşey görmedim.

R.İ.P kabasakal
  • quote:

4. sezon 3. bölüm 45 dk abi bu nasıl birşeydir hiç bir filmde veya dizide bunun kadar psikopatça birşey görmedim.

R.İ.P kabasakal
    Diziyi bitireli 8 ay falan oldu cogu seyi unutmusumdur mesajini gordum neydi acaba o psikopatca sey derken hatirlamam en fazla 10 sn surdu. Evet dehset vericiydi o kisim bencede esi benzeri yoktur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 sezon 5.bölüm an itibariyle ortalık karışık;

Dağ gibi hazine yer değiştire değiştire fındık kabuğuna sığar hale eldi.İlk bulduklarında 2 gemiyle getirdiler şimdi bir sandıkta hadi inciye çevirdilerde ya o kadar az mı olur yinede.İngilizler diyorduk şimdide ispanyollar çıktı.Ne çektin be flint.Köleleri hiç saymıyorum adamlara cesaret verdiler, imkan verdiler herifler ayrı grup krdu nankörler gelin yardım edin işte.
  • Fazla popüler olmayan ve bilinmeyen bir dizi. Bence hakettiğini yeri bulamamamış. İzlemeyen arkadaşlar izlesin tavsiye edilir her türlü.

• quote:

4 sezon 5.bölüm an itibariyle ortalık karışık;

Dağ gibi hazine yer değiştire değiştire fındık kabuğuna sığar hale eldi.İlk bulduklarında 2 gemiyle getirdiler şimdi bir sandıkta hadi inciye çevirdilerde ya o kadar az mı olur yinede.İngilizler diyorduk şimdide ispanyollar çıktı.Ne çektin be flint.Köleleri hiç saymıyorum adamlara cesaret verdiler, imkan verdiler herifler ayrı grup krdu nankörler gelin yardım edin işte.

O hazinenin bir kısmı. İngilizler hazineyi alınca çoğunu ispanyollara iade ediyorlar. Kalan hazine inciye çevriliyor kolay taşınması için. Ordan oraya gezen kasa hazinenin küçük bir parçası yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi age of empires köylüsü -- 19 Mayıs 2019; 23:37:25 >
  • İki kere baştan sona izlediğim tek dizi. Dizi film tarihinin en underrated yapımı. Final hayal kırıklığı olsa da aşırı sağlam altyapı, karakter gelişimleri, dozunda aksiyon, sanat yönetimi şahane.

• quote:

Orijinalden alıntı: age of empires köylüsü

İki kere baştan sona izlediğim tek dizi. Dizi film tarihinin en underrated yapımı. Final hayal kırıklığı olsa da aşırı sağlam altyapı, karakter gelişimleri, dozunda aksiyon, sanat yönetimi şahane.
    en beğendiğim yer açılışıydı.Opening animasyonunu çoğu dizinin arakladığını yani benzerini yaptığını fark ettim.mesela westworld açılışı çok benzer.
  • Birçok kişi 'underrated' olduğundan bahsediyor yahu IMDb puanı 8.3 olan bir dizi bu, izleyen çoğu kişi öve öve, bayılarak izledi zaten. Underratedlıktan çok uzak bence, kıymeti bilinen bir dizi yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atmin kullanıcısına yanıt
    Açılış sahnesini ilk izlediğimde tamam bu dizi kesin iyidir dedim. Gerçekten de öyle.
  • Barlow Ateş gibi gacı beee Bayaa güzel

4 bitti de

bu flint kesin o elemanı geminin altında bilerek bıraktı.

6

Billyi de kesin suya bu attı şüphelendiğine geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elric. -- 24 Mayıs 2019; 7:16:48 >
  • Diziye yeni başladım ilk 2 bölüm pek sarmadı açıkçası acaba sonra da daha güzel bir hale geliyor mu devam etmeli miyim ?
  • deadman92 kullanıcısına yanıt
    İlk sezon biraz sıkıcı olabiliyor. Sabredip izlersen sonraki sezonlar gayet iyi.

• Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt
    Tamamdır biraz dişimizi sıkacağız o zaman teşekkürler
  • bu sahnede çok duygulandım

• Dizi yarım kalmış hissi veriyor mu? Bildiğim kadarıyla erken final yaptı.
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.