Şimdi Ara

Black Sails (4. Sezonda sona erdi!) (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.428
Cevap
37
Favori
48.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • final hiç beklediğimiz gibi olmadı böyle 4 sezon savaşan adam bir anda kuzuya döndü çok saçma sanki flint thomasın yaşadığını öğrenemezdi veya onu ordan kurtatamazdı zaten adamın hayali thomasla nassauoyu kurtarmaktı charles vane bile bunu görüp kendini feda etti ama bi anda olay bundan çıktı herşeyi bıraktı kimsenin ölmemiş olması ayrı bir saçmalık oldu 4 sezondur verilen hedeflenen bu değildi ya başarmaları gerekiyordu yada yok olmaları vazgeçmeleri değil

ama bu dizi kesinlikle efsane bir dizi got falan hikaye her sahnenin emeği gerçekliği çok başka zaten perde arkalarını izlerseniz ne kadar emek harcandığını anlarsınız bir efsaneninde sonunda geldik bu tadda başka bir dizi bilen varsa haber etsin rip vayne reyiz

• Final güzeldi bence. Beklediğim bu değildi ama böyle de olur sorun değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel bir dizi daha bitti.

hobi olarak gemiden düşüp karaya canlı olarak vuran billy dışında beklediğimden farklı olaylar gerçekleşti genel olarak. herkes gibi ben de ölüm bekliyorum ama olmadı. karasakal ve vane in kemikleri sızlıyor, rackham kendinden utanmalı... flint ve silver ın son konuşması muhteşemdi. mimikler muazzam...
  • Hadi bakalım bu saat'de başlıyoruz

• silverin madiye flint hakkinda soylediginin yalan oldugunu dusunen bi ben miyim acaba ? Aslinda orda madiden ziyade flintin sonu seyirciye acik kapi olacak sekilde birakildi gibi ama bence kesinlikle oldurdu orda flinti

• Ana karakterin sonu açık bırakılmamalıydı keza flint yanlız kalsada düşündüklerinden (davasından) vazgeçicek biri değil. Zaten bu karakteri diğerlerinden ayıran ana özellik buydu, hiç pes etmedi. Bence finalde flint'in öldürülmesini görsek (öylede olduğunu düşünüyorum) daha güzel olurdu. Toparlayacak olursak geçen hafta adamlar dizi devam edecek gibi bölüm çekmişlerdi meğerse nedeni... Boşlukmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 3 Nisan 2017; 6:38:2 >
  • 4.sezon 2.bölümü izledim.

Gerçekten bitmesine çok üzülücem.Piyasada böyle bir dizi şuan yok.Korsan teması,atmosfer mükemmeldi.Keşke bir kaç sezon daha izleyebilseydik flint reyizi.Bölümleri yavaş yavaş izlemek için kendimi zor tutuyorum

• Asıl hazineye ne oldu onu merak ediyorum. Bence Flinti öldürdüler yoksa hazinenin yerini manitasını bulduktan sonra söylerdi. Hazine ortada yoksa Flint öldü demektir. Savaşı bitirmek uğruna hazineden vaz geçtiler büyük ihtimal.

• quote:

Orijinalden alıntı: semavi7

Asıl hazineye ne oldu onu merak ediyorum. Bence Flinti öldürdüler yoksa hazinenin yerini manitasını bulduktan sonra söylerdi. Hazine ortada yoksa Flint öldü demektir. Savaşı bitirmek uğruna hazineden vaz geçtiler büyük ihtimal.

Define adasında anlatıyor hazineye ne olduğunu. Flint sağ kurtuldu çünkü define adasındaki olaylardan 3 yıl önce Savannah'da öldüğü söyleniyordu kitapta. Ölmeden önce Billy'e define haritasını veriyordu sanırım, ama Billy bir türlü adaya gidip hazineyi alamıyordu. Sonra da içmekten ölüyordu.

Silver İngiltereye gidip başarılı bir taverna işletmecisi oluyor. Ama canı sıkılıyor (Flint geri döneceksin diyordu ya ) ve definenin peşine düşüyor. Adada Ben Gunn'ı buluyor (kitapta adaya Billy değil Ben Gunn düşüyordu). Ben Gunn daha önceden defineyi bulup adada başka yere götürüyor. Sonra da gemiye yükleyip gidiyorlar. Silver paranın bir kısmını çalıp kaçıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lews Therin Telamon -- 3 Nisan 2017; 14:17:29 >

• Final bölümü beni hiç memnun etmedi. Bitiriş şekli de bölümün çekiliş şekli de beklediğimin altında kaldı.

Flint adada öldü bence, anlatılan hikaye hikayeydi. Zaten Silver silahı doğrulttuktan sonra onların yakınındaki diğer korsanlara dönüyor kamera birden arkalarına bakıp o tarafa hareketleniyorlar. İzlerken geri sardım silah sesini ben mi duymadım diye. Herhalde silah sesinin olduğu aradaki 1 saniyeyi kestiler Flint'in sonu ile ilgili hikaye daha etkileyici olsun diye.

Billy de dizinin en nefret edilen karakteri olarak sağ atlattı herhalde diziyi. Yatacak yeri yok.
  • Dexterdan sonra bunun bitişi de koydu be.
  • Güzel bitti, başka yorum yok.

Flint öldü mü ölmedi mi, o hikaye yalan mı orasını geçtim. Ben öldürmediğini ve öyle son bulduğunu düşünmek istiyorum. Bence güzel bir son oldu. Flint ve Silver'ın sohbetini izlerken soluğumu tuttum, o sahne bittiğinde durdurdum diziyi. En güzel sahneydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boyle mukemmel bir diziye daha iyi bir final yakisirdi ama olsun yine de iyiydi. Cok ozlicem bu diziyi ve karakterleri ama en cok Kaptan Flint'i :

• Flinttttt ah beee

• Black Sails da bitti demek. Diziye başladığım zaman hayatım nasıldı, şimdi nasıl. Vay be, hayat.
  • Film gibi bölümle bitirdiler, çok özleyeceğim çok.

İlk yıllarda dizi Jack ve Anne ile bitecek deseydi biri, g.tümle gülerdim herhalde, son sahnede görmeyi beklediğim tipler değildi.

Max niye ölmedi ulan!

Flint'i tanıyorsak, Thomas'ı da alır oradan kaçar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nén-El

Final bölümü beni hiç memnun etmedi. Bitiriş şekli de bölümün çekiliş şekli de beklediğimin altında kaldı.

Flint adada öldü bence, anlatılan hikaye hikayeydi. Zaten Silver silahı doğrulttuktan sonra onların yakınındaki diğer korsanlara dönüyor kamera birden arkalarına bakıp o tarafa hareketleniyorlar. İzlerken geri sardım silah sesini ben mi duymadım diye. Herhalde silah sesinin olduğu aradaki 1 saniyeyi kestiler Flint'in sonu ile ilgili hikaye daha etkileyici olsun diye.

Billy de dizinin en nefret edilen karakteri olarak sağ atlattı herhalde diziyi. Yatacak yeri yok.

Bencede Flint öldü çünkü öylece hapis hayatı yaşamyı kabul edecek bir karekter değildi.Ayrıca ölmemiş olsaydı bir şekilde hazinenin yerini felan öğrenirlerdi..Zaten en sondada Rackham'ın halen hazineyi arıyordu

• Deadwood kullanıcısına yanıt
    Esas hikayeye baktım gerçektende ölmemiş.

• Çoğunluk için mutlu son oldu

38 bölümün her biri doluydu benim için, konuşmalar yeri geliyor uzun oluyordu ama genelde ders verici oluyordu

Yılda 10 bölüm çıktığı için çok kısa gibi geldi ama aslında 4 sezon iyi bir vakitti

Atmosfere zaten diyecek laf yok, çekim ekibi de iyi iş çıkarıyordu gerçekten

Kesinlikle zamanıma değdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.