Şimdi Ara

Black Sails (4. Sezonda sona erdi!) (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.428
Cevap
37
Favori
48.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asiri iyi ya bu turdeki(kilicli vs. ) acik ara en iyi dizi , zaten suan bundan iyi dizi yok yayinlanan ve sezon arasindakiler dahil en son breaking badin son 8 bolumu bu kadar dolu dolu geciyodu sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yabancı dizilerdeki ortak özellike tüm valilerin gerizekalı olması
  • Her bölümü bir film gibi yapmışlar, tek kelimeyle enfes. Çöp diziler en az 7 sezon giderken Black Sails'in böyle erkenden çekip gitmesi çok üzüyor.

4x06

Valinin bu hallerini görünce içimin yağları eridi. Eleanor ölürken yönelttiği soruya hayır diyerek cevap veren Flint yine adamlığını gösterdi. Hayalarına beton yetmez.

Max pavyoncu olmasına rağmen inanılmaz zeki. Bir şekilde hatun paçayı sıyırıyor. Her nefes alış verişinde destekli kıyafetinden dolayı göğüsleri hücum marşı gibi inliyor.
  • red alert2 R kullanıcısına yanıt
    max, rackhamı kandırdı kuzeye gidiyorlar
  • Emsali olmayan bir dizi resmen, 4x6'da müthişti hatta epik!

Nihayet Eleanor'un ölümünü gördük, darısı Max'in başına.

Flint için de şunu şuraya iliştireyim.

• Ed Wood kullanıcısına yanıt

Hocam o göğüs kısmını hiç karıştırma zaten, sırf onun için izliyordum.Birde şu Silverın siyahi sevgilisini çıplak göstermeden öldürselerdi çok üzülürdüm, oda baya sağlam çünkü.Gerçe genede ölmesine üzüldüm, artık göremiyeceğim

Ayrıca diziyi bitirmelerinin sebebi tadında bırakmak istyorlar (Benim şahsi fikrim)
  • 4x7

Çok durgun bir bölümdü ama diyaloglar ve olaylara hazırlamalar iyi götürüyor. Yalnız Silver'a uyuz oldum. Bir şeye benzemeyen kızı, koskoca savaştan önemli görüyor. Umarım Flint'in arkasından bir iş çevirmez
  • Yeni bölüm bugün yayınlanıyor.

• Flint reyizi harcayacaklar sanırım. Az çok tahmin etmiştik zaten.
  • 4×7

Dediğim gibi oldu bak . Madi hayatta.

@Darkwoods My Bethrothed

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lews Therin Telamon -- 13 Mart 2017; 1:34:7 >
  • 4x7

Ulan silver başka karı mı yok

Sonu acaip gerilimli bi bölümdü

Son 3 bölüm çok sakat geçecek

• 4x7

billy i halledemeyen adam flint i mi halledecek? son bakış zaten sen ne diyorsun birader anlamındaydı bence
  • Ulan tek gerçek Flint be adam adam.

Arkadaşlar dizi bu sezon mu bitiyor? Lütfen şaka deyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Malesef doğru.

Ulan ya...

6.bölümü izlerken ne hayaller kuruyordum ilerki sezonlarda yeni gelecek korsanları hayal ediyordum . Büyük savaşları hayal ediyordum . Şu diziyide harcadılar :(

Bu sezon kaç bölüm olacak ? 10 mu?
  • Jessica parker kennedy şu kadına hastayım hakikaten çok iyi oynuyor.
    Bu bölümde işler iyice çığrından çıktı desek yeridir sanırım sonunda flint'de gidecek gibi kahraman olan Rackham olur gibi duruyor. Elenarun büyük anneside tam kurnaz ne isteyeceğini iyi biliyor. Son kötü olacak ama vali herhalde umduğunu bulacak. Ulan şu Billy'de bir ölsünde ondan sonra rahatlayalım aslında elenorun ölmesine üzüldüm.

• Flint tarzında hareket eden kimse yok herkes kendi derdine düşmüş. Flint öldüğü zaman bunlar birbirlerini yerler.
  • Bu dizi fantastik bir dizi mi? Yani yaratıklar, yürüyen ölüler falan var mı? Fragmanından öyle sezdim.
  • Metin2nin Demircisi kullanıcısına yanıt
    Değil, fantastik öğeler yok.
  • Flint doğum kontrol hapı gibi. Onu almayıp ilişkiye girersen hamile kalma riskin de büyük olur. Yapmayın bu hatayı.

• Flint olmasa babaları belli olmazdı. Reise yapılanlar ayıptır

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.