Şimdi Ara

Black Panther detaylı fragmanı geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Marvel’in kendi filmine sahip olacak karakteri Black Panther için detaylı fragman geldi. Wakanda ülkesine biraz daha yoğunlaşan yeni fragman ayrıca süper kötü Eric Killmonger’i de ön plana çıkarıyor.

Aksiyon dozu yüksek

Süper kahraman serileri içerisinde ilk siyahi karakter olma ünvanına sahip olan Black Phanter, beyazperdede Chadwick Boseman tarafından canlandırılıyor. Captain America: Civil War filminde ilk kez kamera karşısına geçen Black Phanter, kendi filminde ülkesi Wakanda’yı kurtarmak için mücadele ediyor.

Wakanda aslında teknolojik olarak çok ilerlemiş bir şehir ancak Afrika kıtasında kendisini bir sır gibi saklamasını bilmiş. Zaten vibranyum maddesi de buradan çıkarılıyor.

Ayrıca Bkz.Google Science Journal artık daha iyi

Babasını kaybettikten sonra ülkesinde krallık tahtına geçen T’Challa yeni düşmanı Eric Killmonger’a karşı ülkesini korumak zorunda. Elbette savaşın gidişatı dünyanın da kaderini belirleyecek. Michael B. Jordan tarafından canlandırılan Killmonger ile Black Phanter arasında çok çetin bir savaş bizleri bekliyor.

Angela Bassett (Ramonda), Sterling K. Brown (N'Jobu), Daniel Kaluuya (W'Kabi) ve Lupita Nyong'o (Nakia) gibi yıldızların rol aldığı yapım 16 Şubat 2018 tarihinde vizyona girecek.

• muzikleri cok iyi. Fragman muthis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waynei -- 17 Ekim 2017; 0:9:22 >

• Bu Wakanda Afrikanın neresinde? galiba Amerika ve Avrupalılar henüz bulup somuremediler. Madenleri çalınmayınca uzay gemisi falan yapmışlar.

• Bu super kahraman filmleri biraz kabak tadi vermeye basladi, umarim full aksiyon ve bol gorsel efektlerden ziyade deadpool tarzi espriler ve senaryo derinligine sahiptir..

• Daniel Kaluuya ümit vaat ediyor fakat onun yeri böyle filmler değil bence.Oyunculuğunu daha net göstereceği filmlere gitmesini isterim.

• Fragmanın dahi sonunu getiremedim. Berbat.

• Dc'ye bir kurşun daha
  • açıkcası ben sadece marvel da artık deadpool u bekliyorum . ne x men ne infinty war hiç bir haltı çizgi roman dan bire bir geçirmeyi bırak doğru düzgün konu ile bile geçiremediler sırf para hırslı yapılan hareketler gecende de okudum 2018 de marvel logolu tam 11 adet film varmış. DC logosu 2 adet var . ne kadar zorlarsa zorlasın ne kadar çırpınırsa çırpınsın bunlar bizim için filimdir. =)

not son cümle fox dan (ç)alıntıdır.

• Pembeden sonrası sarmadı.Devamını çekmeyeceklerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: tstctstc

Bu Wakanda Afrikanın neresinde? galiba Amerika ve Avrupalılar henüz bulup somuremediler. Madenleri çalınmayınca uzay gemisi falan yapmışlar.

Evet haklisin, Avrupalilardan önce ucuyordu zaten Afrikalilar, uzayda yasiyorlardi, her yer mükemmeldi. Hastalik yoktu, magrada yasayan yoktu, fiber optikle besleniyorlardi...
  • Gomis e rol verilmemesi üzücü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Berbat.

• quote:

Orijinalden alıntı: ebagirtan

açıkcası ben sadece marvel da artık deadpool u bekliyorum . ne x men ne infinty war hiç bir haltı çizgi roman dan bire bir geçirmeyi bırak doğru düzgün konu ile bile geçiremediler sırf para hırslı yapılan hareketler gecende de okudum 2018 de marvel logolu tam 11 adet film varmış. DC logosu 2 adet var . ne kadar zorlarsa zorlasın ne kadar çırpınırsa çırpınsın bunlar bizim için filimdir. =)

not son cümle fox dan (ç)alıntıdır.

Mcu nun sinematik evreni ç.r evrenlerinden farklıdır beklemeyin hiç ha gönül isterdi ki aynı olsun ama yapmadılar. Gerçek Thor'u bende sinemada görmek isterdim

• Yazamsar kullanıcısına yanıt
    dc de suicide squad da baya bozdu . mesela dc de karanlık tema hayranıydım . joker hastası olarak sabırsızlık ile beklediğim filmde 7 dakika joker gördüm. şimdi joker filmi çıkacak dediler ilk başlangıcı anlatacaklarmış onu da komedi yaparlar seyirci kasmak için. kahraman filmleri nedense artık sarmıyor eski bir dergi takipçisi olarak beklentim kalmadı filmlerden . thor ragnarok da fragmana baktım rezalet olmuş. bu da aşağı kalır tarafı yok. oysaki asıl dergiye bağlı kalınsa taban takipçileri ve hayran dediğimiz dergi takipçileri bu şirketlere ne paralar kazandırır.

neyse bu benim şahsi görüşüm kimse alınmaz umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebagirtan

dc de suicide squad da baya bozdu . mesela dc de karanlık tema hayranıydım . joker hastası olarak sabırsızlık ile beklediğim filmde 7 dakika joker gördüm. şimdi joker filmi çıkacak dediler ilk başlangıcı anlatacaklarmış onu da komedi yaparlar seyirci kasmak için. kahraman filmleri nedense artık sarmıyor eski bir dergi takipçisi olarak beklentim kalmadı filmlerden . thor ragnarok da fragmana baktım rezalet olmuş. bu da aşağı kalır tarafı yok. oysaki asıl dergiye bağlı kalınsa taban takipçileri ve hayran dediğimiz dergi takipçileri bu şirketlere ne paralar kazandırır.

neyse bu benim şahsi görüşüm kimse alınmaz umarım.

Dc çok geç kaldı kendi evrenini oluşturmak için. Batman v Superman ç.r hakimdi çoğu sahnede ama beğenilmedi çünki ç.r okuyucusundan ziyade ikisi bir aradaymış diye gidenler vardı.

Thor gibi karakteri maymuna çevirdiler zaten karakter yapısı öyle değil ragnarok hikayesine uygun değil ama izleyici thor ya diye gidiyor pazarlama işte :)

• quote:

Süper kahraman serileri içerisinde ilk siyahi karakter olma ünvanına sahip olan Black Phanter

Yanlış, Spawn var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazamsar kullanıcısına yanıt
    bak buna sonuna kadar katılıyorum . daha thor u ilk evengers filminde maymun ettikleri belliydi. hala da devam ediyorlar. o ç.r. okuyucularına hakaret resmen.
  • Özellikle marvel filmlerini hiç sevmiyorum, Superman ve Batman dışındaki hepsi aşırı saçma geliyor bana, Görsel efekt iyi diyenler oluyor birde ne diyeyim saçma sapan şeyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Özellikle marvel filmlerini hiç sevmiyorum, Superman ve Batman dışındaki hepsi aşırı saçma geliyor bana, Görsel efekt iyi diyenler oluyor birde ne diyeyim saçma sapan şeyler.

Superman ve batman çok mantıklı zaten.Birisi gözünden ışın çıkartır, diğeri henüz icat edilmemiş, olmayan aletlerle dedektifcilik yapar.Bunların aşırı mantıklı olması diğer süperkahraman filmlerini aşırı saçma yapıyor zaten.Hadi yol al ufaktan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.J -- 19 Ekim 2017; 16:44:21 >
  • K.J kullanıcısına yanıt
    Saçma bir bakış açısı ile cevap yazmışsın kusura bakma, Bu iki karakterin filmlerinde'ki ciddiyet konu ve hikaye diğer hangi karakterler ve filmlerde var?
    Ayrıca ben kişişel bir yorum yaptım ve öyle yol al filan komik olmuş ergenler gibi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.