Şimdi Ara

Black Panther (16.02.18) l Chadwick Boseman

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
496
Cevap
13
Favori
21.324
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Yabancı Filmler >> Black Panther (16.02.18) l Chadwick Boseman
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3067 Mesaj

Sadece 1-2 fragman izleyerek bugün (21.02.2018) Marmara Forum Cinemaximum da 3D Altyazılı olarak izledim filmi. Hatta film başlarken arkadaşımla "acaba dublaj mı, dublajsa çok kötü olur" falan muhabbetine girdik. O sırada film başladı ve ilk replikte "baba" dediğini duyduğumuz an "yoksa :(" diye birbirimize baktık. O da öyle bi anımızdı.

Filme gelecek olursak akssiyonu ve teknolojisi bol bir film olmuş. Marvel film ve dizilerinde aksiyonu çok fazla aramasam da teknoloji unsurlarını arar oldum. Bu filmde de bolca mevcuttu. Karakter oldukça güzel ve ince ince işlenmiş. Detaylar iyiydi.

İnternette okuduğumda aklıma takılan ve MCU'i yakından ilgilendiren bir soru var. Malumunuz Vibranyum denen bu değerli metal maden yıllardır Wakanda adlı yerden çıkarılan bir maden ve MCU'e göre dünyada başka yerde yok. Tony Stark'ın babası Howard Stark Kaptan Amerika için tasarladığı Vibranyum alaşımlı kalkanı nasıl yaptı? Wakanda'ya mı gitti?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uzaklaştırılmış 15 gün cezanın, 14 gün 10 saat 4 dakika kadarı kaldı.
    Arkadaşlar black panteri henüz izlemedim ama aklıma takılan birşey var şimdi arter creditslerini gördüm nette filmin,şimdi mantıken
    kaptan Amerika'nın, hawkeye,ant man falan burada olması gerekmiyormuydu simdi uluslararası kaçak durumundalar,kaptan hapishaneden kaçırdı bunları falan ama görünüşe göre sadece bucky duruyor orada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ugurhasgul1903 -- 22 Şubat 2018; 16:34:6 >

Demekki zamanında gitmiş 😊

|
    |
    burak4242 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Ugurhasgul1903

Arkadaşlar black panteri henüz izlemedim ama aklıma takılan birşey var şimdi arter creditslerini gördüm nette filmin,şimdi mantıken
    kaptan Amerika'nın, hawkeye,ant man falan burada olması gerekmiyormuydu simdi uluslararası kaçak durumundalar,kaptan hapishaneden kaçırdı bunları falan ama görünüşe göre sadece bucky duruyor orada
    quote:

Orijinalden alıntı: Ugurhasgul1903

Kaçaklar ama saklanmıyorlar işlerine gizlice devam ediyorlar. Mesela Cap, Nat ve Falcon bu dönemde Suriyede Filmlerin arasını anlatan çizgi romanlar var orada da gözüküyorlar.

I'm Commander Shepard and this is my favorite Steam account on the Citadel
    Origin: TheHumanSpectre UPlay: TheHumanSpectre Epic: TheHumanSpectre
    İzlediğim diziler için TV Time profilim

• Yarbay
    2396 Mesaj
    Ikinci end credit neydi beklemedim çıktım,youtubeda da yok

|
    |

😁😁 sonuçta wakanda guvenli bir yer misal creditsde ufak bir sahne olabilirdi😁

|
    |
    Charles Bartowski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Civil War'da Avengers özgürce hareket etsin diye savaştılar şimdi saklansalar olmazdı bence

|
    |
    Ugurhasgul1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

I'm Commander Shepard and this is my favorite Steam account on the Citadel
    Origin: TheHumanSpectre UPlay: TheHumanSpectre Epic: TheHumanSpectre
    İzlediğim diziler için TV Time profilim
  • Yüzbaşı
    622 Mesaj
    Dublaj giden varmı altyazıyı kaldırmışlar akşam gidicektik arkadaşlarla normalde dublaj filme gitmem nasıl dublajı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Paylaşıldıysa affola :)
    |
    |
    Bence marvel için ilk 3 e girebilecek solo filmlerden olmuş wakandayı çok beğendim kötüsüde iyidi , keza kız kardeşi ve korumalarıda çok iyidiler , birde müziklerinin hepsi kulağa çok hoş gelen müziklerdi şimdi hepsini arayıp bulup indiririm

|
    |
    PS4KardeşlikReferansları:DA Or.(Dante-rdmcnrmk),Drive Cl.(barbar52-cakal41234),Sha.Of.Mor.(Mustafa-gringo01),Witcher3(BoSS_228-Symphatic),Bloodborne(kırkdokuzelli-erengiray1),Unc.Col.(schumacher__-Polwenan),AC Syn.([TAB]ip-Lithium),FİFA(-Mudvayne-_Astronmony),R6(cihan_50-berkay326),GTA(khedira_34-metalgearx24)
    AC Unity(GodLeSs CapTive-pabl0esc0bar),İnf.SS(arkham92-kivancsenvardar-sstropic),TLOU(deadangel1344),Order1886(sonufuk-goxel1989),BatmanAK(Arnold Schwarzenegger-ekene),UntilDawn(Stickand-weros),NFS([TAB]ip-quikbuster),SW(die.Rache-mk5361),BOPS3(merenk-buraoca2),Roc.Lea.(cihan_50),DS3(delioglan77-*Lazrail*),R&C(redow-zepharoth)
  • Yüzbaşı
    449 Mesaj
    |
    |

Grand Theft Auto V
  • Yarbay
    19610 Mesaj
    quote:

şu an salondan çıkarken yazıyorum: ef-sa-ne bi film.

efso dışında kelime gelmedi sadece michael b. jordan nasıl bi insansın sen! neyse izleyin dostlar aşırı sağlam, marvel yapmış<3

edit: soundtrack konusunda da aşmış bi film, tavsiyem direkt albümü indirin ve imaxte izleyin filmi

haftaya gidiyorum IMAX e
    |
    |
    Bu filmde bir şeyler eksik kalmış sanki. Görseller muazzam, oyunculuk fena değil, hikaye de gayet akıcı. Film bazen sizi şaşırtıyor, birkaç güzel mesajı var. Klişeler de fazla gözüme batmadı benim. Ama yine de hiç doyurucu gelmedi bana. Karakterlerin iç dünyalarına fazla inilmemiş belki ondandır. Sanki filmde tüm olaylar çok çok hızlı geçilmiş, oldu bittiye gelmiş ama, bu hızın göze batmaması için de profesyonel emek harcanmış, film akıcı olmuş. Beğenip beğenmediğime emin olamadığım filmlerden oldu.
    |
    |

https://www.instagram.com/p/BfmEiwlhitw/?tagged=imax

İlk başta kötü adamımız sanılan kişi, 30 yıldır black panter tarafından yakalanamayan adam, fazla kolay öldü. Black panter sankı onu yakalamamaya gelmişti. Ayrıca kostümsüz iken hoplayıp zıplıyor. Hani kimse bilmemesi gereken bir sırdı?
    Black panter fazla gücsüzdü ve fazla tahmin edilebilirdi. Yani kendi kendime durmadan yenecek şimdi veya şimdi yenilecek diyebiliyordum. Kuzeni, Amerikadan gelip sonradan kral olan, bence daha iyi bir karakterdi. Tekno rap ile birlikte aslında güzel bir karakter olmuştu. Bence Afrika müzikli beceriksiz kraldan daha iyiydi.
    Hikayesi iyi değildi. Çok düzdü.

3d ayrı, afrika müzikleri ayrı eziyetti. Bence en kötü marvel filmiydi. Tamamen geçiş filmiydi. 2-3 şeye yol yapılmış o kadar. Potansiyeli yüksek bir karakteri yemişler.

Sinema girişinde kücük bir cocuğun -ben örümcek adamı izlemek istiyorum- diyerek black panteri göstermesi, filme girmeden önce beni güldürdü Babası da ne olduğunu açıklayamadı, o başka bir şey diyerek geçiştirdi.
    Aslında bakarsak black panterı oluşturanlar biraz ıronman, biraz spiderman, biraz da siyahi sömürgesi için afrika ve siyahi oyuncular.
    İngilizcesi acayipti. Afrika aksanı değildi. Wakanda aksanı mı cıkardılar naptılar bazen ingilizce olduğunu anlamadım veya wakanda dili konuştular.

Cerezlik film olur anca, 6.5/10
    01000010 01110101 01101110 01110101 00100000 01100011 01100101 01110110 01101001 01110010 01100101 01100011 01100101 01101011 00100000 01101011 01100001 01100100 01100001 01110010 00100000 01101001 01110011 01110011 01101001 01111010 00100000 01101101 01101001 01110011 01101001 01101110 00111111

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne

Cok mantık hatası vardı.

İlk başta kötü adamımız sanılan kişi, 30 yıldır black panter tarafından yakalanamayan adam, fazla kolay öldü. Black panter sankı onu yakalamamaya gelmişti. Ayrıca kostümsüz iken hoplayıp zıplıyor. Hani kimse bilmemesi gereken bir sırdı?
    Black panter fazla gücsüzdü ve fazla tahmin edilebilirdi. Yani kendi kendime durmadan yenecek şimdi veya şimdi yenilecek diyebiliyordum. Kuzeni, Amerikadan gelip sonradan kral olan, bence daha iyi bir karakterdi. Tekno rap ile birlikte aslında güzel bir karakter olmuştu. Bence Afrika müzikli beceriksiz kraldan daha iyiydi.

3d ayrı, afrika müzikleri ayrı eziyetti. Bence en kötü marvel filmiydi. Tamamen geçiş filmiydi. 2-3 şeye yol yapılmış o kadar. Potansiyeli yüksek bir karakteri yemişler.

Sinema girişinde kücük bir cocuğun -ben örümcek adamı izlemek istiyorum- diyerek black panteri göstermesi, filme girmeden önce beni güldürdü Babası da ne olduğunu açıklayamadı, o başka bir şey diyerek geçiştirdi.
    Aslında bakarsak black panterı oluşturanlar biraz ıronman, biraz spiderman, biraz da siyahi sömürgesi için afrika ve siyahi oyuncular.
    İngilizcesi acayipti. Afrika aksanı değildi. Wakanda aksanı mı cıkardılar naptılar bazen ingilizce olduğunu anlamadım veya wakanda dili konuştular.

quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne

Cok mantık hatası vardı.

ŞAKA MISIN SEN??

MARVEL SOLO FILMI OLARAK EN IYI FILM!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waynei -- 25 Şubat 2018; 16:53:49 >
    |
    |

THE BEST SUPERHERO MOVIE OF ALL TIME

• Yarbay
    2889 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dunsparce

Akasya Acıbadem de haftasonu bilet fiyatları ne kadar bu film özelinde sormuyorum
    quote:

Orijinalden alıntı: Dunsparce

Akasya Acıbadem de haftasonu bilet fiyatları ne kadar bu film özelinde sormuyorum

Kusura bakma dayanamadım, buraya post yazmak google'a cinemaximum yazıp film, sinema, tarih girmekten daha zor.
    |
    |
    Been around the world twice.Talked to everyone once.Seen two whales ****, been to three world fairs.And I met an old man in Thailand with a wooden ****.Pushed more peeter, more sweeter and more completer than any other peter pusher around.I'm a hard bodied, hairy chested, rootin' tootin' shootin', parachutin' demolition double cap crimpin' frogman.There ain't nothin' I can't do. No sky too high, no sea too rough, no muff too tough. Been a lot of lessons in my life.Never shoot a large caliber man with a small caliber bullet. Drove all kinds of trucks.2by's, 4by's , 6by's and those big **** that go 'Shhh Shhh' and bend in the middle.Anything in life worth doing is worth overdoing. Moderation is for cowards.I'm a lover, I'm a fighter, I'm a UDT Navy SEAL diver. I'll wine, dine, intertwine, and sneak out the back door when the refueling is done.So if you're feeling froggy, then you better jump, because this frogman's been there, done that and is going back for more.
    Cheers boys.
  • Teğmen
    206 Mesaj

Hala anlamış değilim bu film nasıl bu kadar hasılat yaptı?

Bizim göremediğimiz ne var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    MessiTugi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: devmanetihad

filme gercekten zenciler akin etmis.

quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

filme gercekten zenciler akin etmis.

Valla filme gittiğimde salonda 10 kişi falan vardı yarısı zenciydi
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
kolayoto.com
SEO
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.