Şimdi Ara

Black Panther (16.02.18) l Chadwick Boseman (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
504
Cevap
12
Favori
23.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uzun zamandır bir Marvel filminde uykum gelecek derecede sıkıldığımı hatırlamıyorum. Filmin başlarında hele bildiğin sıkıntıdan patladım. Öyle övülecek derecede bir film olduğunu düşünmüyorum.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Civil War'ın after credit sahnelerini izle hocam orada gösteriyorlar.
  • Filme gittik gördük ilk önce cinemaximumda izledik,film afrika kültürünü siyahileri çok iyi yansıtmış dib ve alt mesajlar güzel aksiyonda güzel CGI'her zamanki gibi A kalite,aksiyonu daha fazla olabilirdi Black panther çok karizma..ama en iyi solo filmi halen ıron man 1' + film bana göre doctor strangeden bir tık altı çünkü doctor strange bence daha güzeldi her anlamda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Anladımda o Nasıl geldi oraya en son cıwıl warda wakandayamı yolladılar bu bucky dondurmuşlardı sanırım ama ben avengers yerinde diye biliyordum ne ara wakandaya götürdüler orasını anlamadım?

Donduğu yer Wakanda hatta T'Challa orada Cap'e Black Panther heykeli gibi bir şey gösteriyor diye hatırlıyorum.
  • Imax versiyonu nasil izleyen var mi? Deger mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WS ye göre çok alt kalitede film açıkçası 7/10 notum filme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. yarıdayım yani ara verdik devamını izlesem mi acaba diyorum şimdi anons yapıldı.

• Film ile ilgili aklımda tek bir sahne bile kalmadı sakın gidip te paranıza yazık etmeyin

• Film kötü değildi ama güzel de diyesim gelmiyor. Filmi izlerken aha fragmandaki sahne geliyor dedim içimden hep. Ciddi bir film bekliyordum. Ama hayal kırıklığı yaşadığım da söylenemez. Ortada kaldım. Efektler falan iyiydi sadece şu sakallı adamın eli çok gözüme battı.

• quote:

Orijinalden alıntı: bobsantino

Film kötü değildi ama güzel de diyesim gelmiyor. Filmi izlerken aha fragmandaki sahne geliyor dedim içimden hep. Ciddi bir film bekliyordum. Ama hayal kırıklığı yaşadığım da söylenemez. Ortada kaldım. Efektler falan iyiydi sadece şu sakallı adamın eli çok gözüme battı.

Justice league gibi sıkıcı değildi o kadar müzikler vb iyiydi efektlerde öyle 7.6 bence hak ediyor
  • Allah bu 3d yi icadı edenin...

Olm bu düşün yakamizdan daha su flimde 3d lik ne izledik yahu.?.yada izlemesek ne olurdu?

Flime gelince orjin güzel işlenmiş.spolier içine almayı bilmiyorum...ama flimi izleyenler anlar flim bı yerde yeniden başlıyor diyebiliriz...hah ondan sonrası guzeldi

İw a bi yerde bağlarlar dedim,baglamamalarina şaşırdım

Flimi son bölümü flimi kurtarmış bence..

Bu tarz flimler bütün flim son dogusu bekliyosun..tamam maliyet felanda bu flimlerin espirisi bu..bide son dogus kısa oluyor

Çoğunun problem aynı malesef

• Çok berbattı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobsantino

Film kötü değildi ama güzel de diyesim gelmiyor. Filmi izlerken aha fragmandaki sahne geliyor dedim içimden hep. Ciddi bir film bekliyordum. Ama hayal kırıklığı yaşadığım da söylenemez. Ortada kaldım. Efektler falan iyiydi sadece şu sakallı adamın eli çok gözüme battı.

O eli keşke biraz gerçekçi yapsalardı çok vasat olmuş. Fragmanların her şeyi göstermesi olayı son yılların en büyük sorunu sanırım.
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Hiç fragman izlememek lazım aslında da insan dayanamıyor :) Mesela ben infinity war teaseri izlemedim, izlemeyeceğim. Fragmanı izledim sadece. Deadpool da aynı şekilde. Fragmanı izlerken gaza geldim, aynı zamanda film şöyle olur gibi yorum yapamadım.

• Gayet sıradan bir filmdi. Ne iyi, ne kötü. Bu bütçeyle çok daha iyisi çekilebilirdi. Solo süper kahraman filmleri hep aynı çizgide ilerliyor. Değişen tek şey karakterler ve mekanlar. Filme puanım 7/10
  • film 3d miydi ? bizim cinema pinke dijital olarak geldi 3d yoktu

bunu atmayı unutmuşum shazamlamanıza gerek yok https://www.youtube.com/watch?v=JQbjS0_ZfJ0

• şu anki hasılat: = Worldwide: $122,808,000
  • İnanılmaz sıkıcıydı

• anlaşıldı , 1080p beklenecek
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Hocam sadece 3d seansı varsa etrafınızda gitmeyin,ben gittim pişman oldum.
    1.si film olduğundan %50 daha karanlık oluyor gözlük takınca.Film zevkimi alt üst etti,verdiğim paraya bin pişman oldum.
    2.si piyasaya çıkan 3d filmlerin %99.999'u gibi sadece gözlüğü takarsan zar zor filmi seçebileceğin bir 3d olmuş hiçbir zerre etkisi yok.Bu cinemaximum ve diğer karteller filmleri 3d getirmeye devam ederse yeminlen birdaha önlerinden bile geçmeyeceğim.

Filme gelirsek; Efsane metascore puanına,rotten tomatoes eleştirilerine bakarak yinede beklentisiz gittim.Açıkçası seyirlik bile bulmadım,marvel filmleri en azından seyirlik olur ama ufaktan küçükken babası öldürülmüş gangsta takılan kötü adam,ülkesinin kralı süper kahraman klişeleri +bide zencilerin artık baydıran ırkçılık eleştirileri,biz hep ezildik füryaları çok gereksiz yerlerde filme yedirilmeye çalışılmış.İnsanlar artık ırkçılığı ayrımcılığı zihnen aşsalarda bahsetmekten vazgeçilmeyecek sanırım.

Bluray çıktığında da %50 daha parlak göz gezdiririm onun dışında birdaha dönüp bakmam böyle bir film olmuş.Aynı Ant-Man gibi aynı Doctor Strange gibi gereksiz..

Birde artık metascore/imdb puanlarını, rottentomatoes eleştirilerini referans alıp güvendiğim,ona göre film için zaman ayırdığım sitelere de artık kesinlikle güvenmemem gerektiğini anladım.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.