Şimdi Ara

Black Panther (16.02.18) l Chadwick Boseman (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
504
Cevap
12
Favori
23.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fangirl musunuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 after credits sahnesi varmış. Thor Ragnarok ikinci sahnesi çok bekletti ve beklemeye gereksiz çıktı şahsen. Umarım bunda da aynısı olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eray1135

Filmi yarın sur yapıda marka avmde imax ile izleyeceğim ilk imax deneyimim olacak sur yapıda önceden başka imax filme giden oldumu salonun yorumunu merak ediyorum?

Bursadaki mi ? Su an Turkiyedeki en yeni IMAX
  • Ben hiç gözlük parasına denk gelmiyordum son zamanlarda..
    Gerçi ben 3d olan filme de 3 aydır gitmiyorum.

After sahneler dandik çıkmasa bari son 2 film gibi boş yere beklemesek.
  • Akasya da SCREENX ekranında 3D gözükmüyor ama o da sanırım 3D bir ekran ?

Gold Class var sadece 2D olarak o da 40-50 lira.
  • YAHU AMERIKA DA IMAX 3D FILMLERIN 2D SECENEKLERI VAR !! HATTA AMERIKADA 2D FILMLER DAHA COK.

BIZE NEDEN ZORLA 3D DAYATIYORLAR ?
  • waynei kullanıcısına yanıt
    CINEMAXIMUM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • credits sahnesinden

Black Panther (16.02.18) l Chadwick Boseman

• Film standart Marvel filmi beklentiye giren üzülür.

Komedi içeriğinin az tutulması güzel olmuş.

• Film güzeldi kategorisine göre bakarsak 8/10 alır.
    Marvel filmlerinden daha ciddiydi, origin filmlerinden daha doluydu ama yine de öyle efsane falan değildi. Çok güzel mesajlar verdi (ufak spoiler)
    Filmin sonunda T'Challa "zor zamanlarda bir araya gelmemiz lazım köprü yapmamız lazım duvar değil diyerek Trump'a da lafı çaktı

Aksiyon olarak güzel sahneler vardı tek kamera ile çekilen sahneler vardı ama kötü sahneler de vardı. Film 13+ bir filmdi bu seviyedeki bir çok filmde baya sert sahneler olurken bu filmden daha iyisini beklerdim

Müzik iyi, CGI iyi, görsellik bayağı iyi.
    Birkaç karakter hariç karakterler de iyi, villain iyi işlenmişti.

T'Challa sen nasıl bir kralsın ya
    Babasına atar yaptığı yerler harikaydı. Babası resmen villain yaratmış onun hatalarının bedelini haklı ödeyecekti. Gerçi o kadar aksiyona da kimse ölmedi orası ayrı

After creditsler iyiydi ilkinde dünya ile bağlantı kurdular teknolojilerini göstereceklerdi ötekinde de Bucky'yi gördük

• Film aksiyonunu daha çok ikinci yarıya saklamış. Bu konuda yeterli olduğunu düşünüyorum. Dövüş sahneleri güzeldi.

Müzikler Afrika ezgileri ve tınılarındaydı.

Filmi dublajlı izledim tavsiye etmiyorum.

Filmi izlerken bir ara sıkılmadım desem yalan yok.

Winter Soldier kalitesinde bir film daha gelmedi.

Bu arada filmin oldukça politik olduğuna dair bir şeyler görmüştüm WS seviyesinde değildi.

• eray1135 kullanıcısına yanıt
    Bursa IMAX konusu var hocam. Bakabilirsin. Türkiyedeki tüm imax ler aynı standart. İki defa izledim Bursada. Ses ve görsel olarak müthiş bir deneyim oluyor. Özellikle seslerden müthiş etkilendim.

https://forum.donanimhaber.com/bursa-ya-imax--120302016-6
  • After sahne değer mi beklemeye ?
  • Yine gereksiz boş filmleri bağlamayan after sahneler oldu demek.Niye böyle yapıyorlar artık anlamıyorum
  • After credits hayal kırıklığı boşuna beklemeyin (sinir oldum), film içinde 7/10
  • Instagram da sürekli marvel in en efsane filmi gibi reklamlar görünce beklentim artmıştı ama orta-ust bir film izledim sadece.

Garip bir benzetme olacak ama 15 Temmuz darbe teşebbüsü gibi bir film olmuş.

Ne alaka derseniz, tüm ilk yarı boyunca birseyler olacak diye hazırlan ama 20dk da tüm olanlar olsun bitsin.

Bu filmin rahat bir 30dk ya daha ihtiyacı vardı. Extended gelir mi bilinmez ama sanki infinity war çıkmadan yetişsin diye baştan savma olmuş.

10 üzerinden 7 yi geçemez bu haliyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmden şimdi geldim. Genel olarak iyi, beğendim. Güzel BP solo filmi olmuş.

Müzik, CGI, oyunculuklar iyiydi. Chadwick Boseman'ı Civil War'da çok görememiştik ama role iyi gitmiş.

Espri çok yoktu olan da saçma, aşırı değildi. En az Iron Man 1 kadar ciddi.

9.5/10
  • Her yere 3d mi gelmiş film? 2d yok galiba
  • Filmi beğendim.

aksiyon sahneleri doyurucu ve çok fazla espri yoktu sıkılmadan izledim çabuk bitti biraz daha uzatılabilirmiş

after creditleri millet beğenmemiş ama benim hoşuma gitti nedense.

Direk İnfinity Warla alakalı bir şey yok ama Kış askerini görmemiz iyi oldu iw de direk sana ihtiyacımız var deyip buzdan çözmeyecekler en azından

Ruh Taşını bu filmde gösterirler diye bekliyordum ama o bakımdan hayal kırıklığına uğradım

Wakanda gayet güzel işlenmiş hoşuma gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeQiu -- 16 Şubat 2018; 20:44:33 >
  • Bana en yakın sinema Emaar Gold adı altında afedersiniz adam öpüyorlar 50 küsür lira bilet.

Diğer salonda 4dx altında öpüyorlar.

Yine bana en yakın sinemalara bakıyorum hepsi 3d getirmiş. Gitmiyorum sinemaya falan. KORSANA DEVAM
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.