Şimdi Ara

Black Panther (16.02.18) l Chadwick Boseman (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
504
Cevap
12
Favori
23.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Genel Marvel filmlerinde farklı olacak gibi duruyor. Aynı zamanda hiç Black Panther'in filmini göreceğimizi sanmıyordum. Civil War'da da aynı şekilde düşünüyordum ve devam ediyor sanırım şu ana kadar gördüğüm en iyi kostüm olabilir. İlginç detayları yok ama cidden çok iyi gözüküyor. Bu arada filme gitmek istemiyorsanız puanlarını görüp gitmeyin ya da acele etmeyin. Bunu başka yerlerde de söyledim ama Amerikanın şu an olan durumu ile ve Disney'in ilk zenci kahraman filmi olduğunu düşünürsek eleştirmenler göklere çıkaracaktır filmi.
  • Black panther çok karizma aşırı karizma hayvan olarakta siyah panter leopar veya jaguarın siyahına denir ...zaten MCU takip edenler gidicektir ve yine müthiş bir film geliyor ..abi şunlara bakın acayip süperler...

Black Panther (16.02.18) l Chadwick Boseman

Black Panther (16.02.18) l Chadwick Boseman

• Bu karakteri merak ediyorum amaç ne
  • filmde Cap.Amerika gorunecek mi
  • 3.Fragman bu gece mi gelecekti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Evet. Beklemedeyiz

Türkiye saati ile gece 4de geliyor fragman

• Nerde fragman

• quote:

Black Panther, ilk 24 saatte Fandango üzerinde en çok bilet satan MCU filmi oldu.

Vizyonda adam akıllı film yok + Blackpanther ismindeden anlaşılacağı tam nigga filmi olmuşki nigga kardeşlerimiz hucum edicektir ilk defa bu denle mcu filmi çekiliyor..yakışır çünkü deli gibi bizlerde bekliyoruz

• Çok güzel gözüküyor izleyebilirsiniz pek spoilerlık bir şey yok her fragman ve spota koydukları sahnenin hemen öncesini göstermişler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

- BlackPanther +13 olacak.
    - MCU'dan başka kahramanların cameosu olmayacak.
    - Filmdeki komedi unsuru GOtG gibi değil de Winter Soldier filmindeki gibi olacak.

Cap.Amerika nerede olacak ki ?
  • waynei kullanıcısına yanıt
    Suriye'de terörist kovalıyor olacak. Dün çıkan Infinity War Prelude çizgi romanı var Civil War sonrası olan olayları anlatıyor 2. sayısı da çıkacak o da Infinity War'a kadar olan kısmı tamamlayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmedaltair -- 25 Ocak 2018; 16:32:50 >
  • quote:

- BlackPanther +13 olacak.
    - MCU'dan başka kahramanların cameosu olmayacak.
    - Filmdeki komedi unsuru GOtG gibi değil de Winter Soldier filmindeki gibi olacak.

Harika bir haber

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ambargo kalktı ilk yorumlar çok çok iyi. Rotten 100 yakın meşaleleri yakın

• Bu filmin fragmanlarını hiç beğenmemiştim.
    Bakalım Winter Soldier ve Civil War'daki gibi fragmanları çok iyi olmayıp, filmin iyi olduğu filmlerden mi olacak göreceğiz.
  • Yorumlar fazlasıyla güzel. Marvel sistemini çok iyi oturttu. Adamlar doludizgin yollarına devam ediyor.

Filmle ilgili yorumlar felaket heyecanlandırdı.
  • Gise tahminlerinde her guncelleme yukari yonluydu yorumlar da boyleyse en iyi tahminden daha fazlasini yapabilir.

• Kültürpat

@Kulturpat
    1 hr1 hour ago
    Daha fazla
    Bir grup DC hayranı #BlackPanther filminin puanını sabote etmek için plan yapıyormuş...

• quote:

Facebook, ön satış rekoru kıran Black Panther filminin Rotten Tomatoes skorunu düşürmek için kurulan bir trol grubunu kapattı.

Foşik FB, özgürlüğümüzü kısıtlıyorlar..
  • Avengers 2 filminin yıldızı zaten Black Panther'di.

Diğer karakterler gibi gereksiz espriler vb. yoktu karakterde. Umarım tekli filmde de bunu korumuşlardır. Yorumlardan anladığım kadarıyla öyleydi.

2.filmden beri bekliyorum bu filmi umarım beklediğimi bulurum
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.