Şimdi Ara

Black Panther (16.02.18) l Chadwick Boseman (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
504
Cevap
12
Favori
23.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Myronides

Sebastian Stan zamanında 7 filmlik sözleşme yapmış 3ü gitti 4. bu film olabilir.

7 değil 9 filmlik kontratı. Daha dur adamı hemen ayırma aramızdan daha kalkanı eline alacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Civil War'ı izledikten sonra Black Panther'e olan sevgim hem arttı, hem de solo filmini sabırsızlıkla bekliyorum. Büyük ihtimal filmde Winter Soldier, Captain America falan da olacak. Çok güzel bir film bizi bekliyor bence.
  • Sebastian,Bucky'nin filmde görünebileceğini söylemiş.Sürpriz olmaz zaten.
  • Merakla bekliyorum bu filmi, umarım beklediğim kalitede bir film olur
  • Cıvık Panther olacak mı bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JusticeLeague

Cıvık Panther olacak mı bakalım

Civil War'da öyle bir havası yoktu, umarım da olmaz. Merakla beklediğim filmlerden biri. Bence Civil War'da insanların en çok ilgisini çeken karakterdi..
  • JusticeLeague kullanıcısına yanıt
    o riske girmezler bence. çıtayı sağlam bir yere koydu civil war filmindeki rol ile. bozmazlar bence. (bozmamalılar da )
  • Marvel gömme gibi bir amacım asla yok. Ama her Marvel filminin tonu aşağı yukarı belli zaten. Çok karanlık ve çok cıvık arasında değil artık filmler. Çizgiler o kadar belirli değil. Kısaca bir açıklayayım ;
    Winter Soldier baya ciddi ve karanlık tondaydı ama yerinde espriler vardı ve filmi çok eğlenceli yapabiliyordu. Winter Soldier, neredeyse Dark Knight gibi bir devrim yapınca herkes öve öve bitiremedi (ki bence muazzam bir filmdi) Ondan sonra AoU geldi. Baya cıvık bir tondaydı. Herkes gömdü, film çok kötü olmasa da herkes tarafından çöp sayıldı. Whedon iğrenç mizahından dolayı kovuldu. Ondan sonra filmin tonları Winter Soldier'ın biraz daha aydınlığına döndü. Civil War ile iyice gördük bunu. MCU, artık eskisi kadar cıvık değil ki olmamalı. MCU çok karanlık da değil ki olmamalı. Ton işini WS ile çözdüler yani. Rahat olun.
  • Pelerinin bile komiklik yaptığı bir evrenden bahsediyoruz Black Panther olur sana Pembe Panter yani belli olmaz @umix353 @belli belirsiz
  • ihtimaller dahilinde tabi
  • Aslında o cıvıklık değil bence. Ultron cidden cıvıktı şimdi hak veriyorum ama Kaecilius mesela kafa kesmiş bir adam (Marvel filminde kafa kesme yaşandı ) ama insan olduğu için illa ki sarkastik bir yönü de oluyor. Mesela bize geçen sene 300 tl elektrik geldiğinde baya dalgaya almıştık ki öğrenci için bu Thanos+infinity gauntlet gibi bir şeydir yani :)

Bu arada insan diyorum ama Thanos'undan Loki'sine kadar hepsini de insan olarak baz alıyorum. İnsansı akıllı ve gerçek olmayan varlıklar oldukları için bu şekilde yansıtılmaları bence sadece bir tercih meselesi.

Filmle ilgili görüşlerime gelirsek bence bu film de CA:WS sonrası o tonda devam edecek ama bize çok ayrı bir lezzet sunacak. Sıfırdan yaratılmış bir Afrika kültürünü tanıyacağız. Yönetmenin Youtube'daki söyleşilerinde açıkça görünüyor. Ayrıca Phanter'ın babasının ölümü filmde kendini hissettirecek ve Dr.Strange'deki gibi dramatik sahneler bulunacaktır. En düşük ihtimalle klasik bir Marvel filmi izleyeceğiz bence.

• Son avengers filminin bence yıldızı bu karakterdi. Filmden beklentim yüksek.. Umarım karakteri cıvık bir hale sokmazlar
  • Castin boy ortalaması epey yüksek

Bucky filmde yok mu ayrıca

• Captan America da gözükecek mi acaba?
  • setten
    Black Panther (16.02.18) l Chadwick Boseman

• Filmin çıkış tarihini 6 temmuz dan, şubat ayına almıştı Disney büyük olasılıkla güncellemeyi unutmuşlardır siteyi

• sadece şu fotolardan bile heyecanlandım
    2018 gelmek bilmez şimdi
  • IMDb'nin içeriğinin bir kısmını kullanıcılar oluşturuyor. Bazen bende vizyon tarihleri ekleyip düzenliyorum. Böyle bir saçmalık yapmazlar, yanlıştır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Yeni kostüme ilk bakış:

Güzeel

• Muhteşemmiş ama harbi.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.