Şimdi Ara

black ops 2 ps3 online service hatası lutfen yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
3
Favori
6.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Vallaha bir gün hep bunu deneyince sonuca ulaştım :) bendede ara ara giriyodu ama son dönem hiç girmemeye başladı denedim ve oldu :D Diğerlerinede olmadıysa geçmiş olsun yeni yöntemler bulsunlar yapsınlar iyi şanslar :)
  • s.a arkadaşlar bendede ps3 var oyuna aynı sizin şekilde giremiyorum sizin oyundaki nickniz nedir ben size arkadaşlık göndersem yapsak olurmu kesko-_bin nickm bu eklerseniz sevinirim.
  • fozcam kullanıcısına yanıt
    Beyle ben bu sorunu 1 veya 2 yıldır yaşşıyorum yeni oyuncıktı ghost die 200 lira verdik ama aynı hata bence bu servıradan dolayı ıp adresi buna neden olabilir fakat oyunu bir başka kişide açınca çalışıy ve oyunu multi de bekletince yani multi sayfasnıa hiç bir şeklide dokunmadan 3 -4 saat bekletince geliyo ama nadir ve ayarlardan select tuşuna basınca ankara 0kb yazıyo ve mltiye girme şansı bulunca 500lerde kb yazıyo. ankara daki servırda bi sorun olma ihtimli var ve ben bi aralar arkadasım bana davet atınca girebliyodum ama gucelleme olunca girmek zorlaştı bir dier yöntemde arkadaşımın vidosunu izleyince direk multiye giryodu bunları deneyerek prestij2 oldum fakat oyun açılacakmı açılmayacakmı çilesi zevkimi kaçırıyo

vido derken die soranlar için : üçgene basınca arkadaşlarınızın profilerine giriyo ve oradan en son maç yaptığı vidyosunu izleme yani demke istedim orda 4-5 tanebolum var orda arkadaşınızın videoları var 1 tanesini seçin x e basın yuklenmesini bekleyin yuklenirse izleyin izledikten sonraçıkın (tamamiyle değil sadece videodan )ve pubilic e girin işte multiplayer . fakat yuklenmedi ise Allah size kolaylık versin başka yol var ise pm atın

bu arada size bişi sölemek istiyorum bu kadar kişi benimle aynı çileyi çekiyosa neden oyunu yaptılar anlamıyom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aratta -- 13 Aralık 2013; 22:18:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aratta

Beyle ben bu sorunu 1 veya 2 yıldır yaşşıyorum yeni oyuncıktı ghost die 200 lira verdik ama aynı hata bence bu servıradan dolayı ıp adresi buna neden olabilir fakat oyunu bir başka kişide açınca çalışıy ve oyunu multi de bekletince yani multi sayfasnıa hiç bir şeklide dokunmadan 3 -4 saat bekletince geliyo ama nadir ve ayarlardan select tuşuna basınca ankara 0kb yazıyo ve mltiye girme şansı bulunca 500lerde kb yazıyo. ankara daki servırda bi sorun olma ihtimli var ve ben bi aralar arkadasım bana davet atınca girebliyodum ama gucelleme olunca girmek zorlaştı bir dier yöntemde arkadaşımın vidosunu izleyince direk multiye giryodu bunları deneyerek prestij2 oldum fakat oyun açılacakmı açılmayacakmı çilesi zevkimi kaçırıyo

video derken? nasıl izleniyor ki video?

Beyler benim internetim netmaster dı. Sonra. Tnnet airtiese geçer geçmez tüm call dutylerin online nına giremez oldum sonra arkadaşın çözümü uyguladım oldu ama zorlandırdı biraz sonra sıkıldım araştırmaya başladım çözümğn "UPNP" yi kapatmak ve bununla itibaren port yönlendirmeyi açıp ki bende sadece upnp yi kapatmak yeterli oldu.hemen airtiesi aradım bana yardımcı oldu upnp yi kapattırdım ve akaninden hemen girdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tugay269 T kullanıcısına yanıt
    dediğinizi denedim ama genede olmadı malesef. dns mi değiştirdim gene olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muska1453_TR

dediğinizi denedim ama genede olmadı malesef. dns mi değiştirdim gene olmadı.

Arkadaşım statik ip ye geç kesin çözüm

• Join olmadan olurmu cunku olmadigi zamanlar nasil oynicaz

• Bide bende hic arkadas yok litfen tadim endin

• Abi kimse cozum bulamadimi nolur yardim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bnim PS3 de de Ayni sorun var 1 haftadir giremiyorum cok sinir bozucu hem zombi mod hem de multi de!

• arkada?lar bende de ayny sorun çykty ama benymkisi pc oldugu için nasyl bir cozum üretebilirim acaba
    ?imdiden tessekur ediyorum.

Knk nolur yardım et campaign (single player) (tek oyunculu) giriyorum ERROR veriyo çeviriden anlamına baktım ana bilgisayara ulaşılamıyor diyo yardımmmm

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.