Şimdi Ara

black ops 2 ps3 online service hatası lutfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
3
Favori
6.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler 3 gündür black ops 2 ye giremyorum internet bağlantımda sorun yok psn ye girebilirum ama black ops2 ymultiplayer a giremiyorum. ilk once connecting to online services yazıyo 30 saniye bekliyorum sonra da The call of duty Black ops 2 server is not available at this time. Please try again later or visithttp://www.callofduty.com/blackops2/status for updates çıkıyo. bahsettiği site de de ALL ONLINE SERVICES ARE FULLY OPERATIONAL. yazıyo yani sorun yok. yabancı forumlar da aynı sorunu yaşayanlar vvar dunyanın heryerinden hatta 2 hafta bile giremeyen var ama kimse çözümünü bilmiyo bu sorunu yaşayan başkaları var mı yada cozum yolunu bilen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fozcam -- 8 Haziran 2013; 16:02:14 >

• yardım edebilecek yok mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde bu aralar ttnet adsl den hipernete geçtim bundan kaynaklanıyor olabilir mi?

• bugün itibariyle bende de aynı sorun var. bende modemimi değiştirdim. acaba modem üzerinde bir ayar mı yapmamız gerekiyor? konu hakkında bilgisi olan var mıdır? teşekkürler.
  • Arkadaşlar önce single yükleyin sonra multi ben böyle denedim ve oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugay269

Arkadaşlar önce single yükleyin sonra multi ben böyle denedim ve oldu.

single yükleyin derken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanalci

bugün itibariyle bende de aynı sorun var. bende modemimi değiştirdim. acaba modem üzerinde bir ayar mı yapmamız gerekiyor? konu hakkında bilgisi olan var mıdır? teşekkürler.

büyük ihtimal oyle ama ip ve dns değiştirdim yine olmadı. çözersen bana da bi pm atar mısın kardeş
  • Beyler cozen varmi 2 haftadi oynuyamiyorum cildiricam yahu cildircam

• quote:

Orijinalden alıntı: Nutellalı Pilav

Beyler cozen varmi 2 haftadi oynuyamiyorum cildiricam yahu cildircam

Hocam benimki ara ara geliyo sonra tekrar gidiyo bide farkettim ki oyun açılmadığı zamanlar konsolda bandwitdh 0kbps olarak gozukuyo yani sanırım alet nete bağlanmıyo çıldırıcam 90 lira bayıldık oynayamıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fozcam

quote:

Orijinalden alıntı: Nutellalı Pilav

Beyler cozen varmi 2 haftadi oynuyamiyorum cildiricam yahu cildircam

Hocam benimki ara ara geliyo sonra tekrar gidiyo bide farkettim ki oyun açılmadığı zamanlar konsolda bandwitdh 0kbps olarak gozukuyo yani sanırım alet nete bağlanmıyo çıldırıcam 90 lira bayıldık oynayamıyoruz

Hocam Cildirmamak elde deil ki arada bendede giriyo hop atiyo 2haftadir 1 el bile atamadim yetti ya rezalet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 12 Haziran 2013; 21:07:37 >
  • çözümü var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phant0mAssassin

çözümü var mı?

daha bulamadık
  • Oyununuzun sürümünü güncelleyin diyor pc olsaydı yardım edebilirdim ama ps3 bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalorgun

Oyununuzun sürümünü güncelleyin diyor pc olsaydı yardım edebilirdim ama ps3 bilmiyorum

uzun süredir patch de gelmiyo güncelleyemiyoruz yani
  • ben de online oynayamıyorum

• hala girmiyo ya varmı çözün bulabilen?
  • Arkadaşlar ben garipte olsa bir çözüm buldum. PS3 te bağlanamama problemiyle ilgili. Şimdi herşeyi yaptım port yönlendirme dns dmz ama olmadı internetten videolar izledim yine olmadı. Oyuna girip Multiplayer'a geldiğimizde Store yazısı çıksın bekleyin sonra Üçgen tuşuna basın ordan oynayan bir arkadaşınıza join olun kare tuşu ile kareye bastığınız andan itibaren hata verene kadar çarpıya basın basılı tutmayın ama hızlı hızlı çarpı ya basın hatayı verecek online service bağlanamayacak yine sonra bir daha basın ve sign out olun sonra sign in olun psn deki arkadaş listenizin yüklenmesini bekleyin sonra play online a basın ve sorun çözülmüş olacak. :))
    Bir yol daha var eğer bunlar olmadıysa aynılarını yapıp Modemi kapayın 1 dakika bekleyin modemi tekrar açın ps3 kendi kendine sign in olsun. sonra %75 service bağlanacaktır. :) Teşekkürlerrrr :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KSIOlajideBT

Arkadaşlar ben garipte olsa bir çözüm buldum. PS3 te bağlanamama problemiyle ilgili. Şimdi herşeyi yaptım port yönlendirme dns dmz ama olmadı internetten videolar izledim yine olmadı. Oyuna girip Multiplayer'a geldiğimizde Store yazısı çıksın bekleyin sonra Üçgen tuşuna basın ordan oynayan bir arkadaşınıza join olun kare tuşu ile kareye bastığınız andan itibaren hata verene kadar çarpıya basın basılı tutmayın ama hızlı hızlı çarpı ya basın hatayı verecek online service bağlanamayacak yine sonra bir daha basın ve sign out olun sonra sign in olun psn deki arkadaş listenizin yüklenmesini bekleyin sonra play online a basın ve sorun çözülmüş olacak. :))
    Bir yol daha var eğer bunlar olmadıysa aynılarını yapıp Modemi kapayın 1 dakika bekleyin modemi tekrar açın ps3 kendi kendine sign in olsun. sonra %75 service bağlanacaktır. :) Teşekkürlerrrr :)

denedim ve oldu ama benimki ara ara giriyodu zaten belki öyle bi ana denk gelmiştir
    edit: hocam çok merak ettim nasıl buldunuz bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fozcam -- 9 Eylül 2013; 21:57:25 >
  • Bende denedim oldu cok tesekkurler :D butun yaz oynayamadim oyunu okula 4 gun kala girebildik nihayet

• ahahahhahahah yardımcı olabildiysem sevindim :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.