Şimdi Ara

Black Mirror (2011- ) | Netflix (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
934
Cevap
37
Favori
40.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Adama çipi veriyor sen sanal takıl ben reel takılırım diyerek o da bara gidip tek gecelik ilişki peşine düşüyor.

5. Sezon genel anlamda tam bir rezalet. Yaratıcılık yok, şaşırtma yok en önemlisi ortada adam akıllı bir konu yok. 4. Sezon metal kafa ve kara müze bölümlerinden sonra buna ben black mirror demem. Black glass yapsınlar adını rezil etmesinler ismini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zombitch -- 6 Haziran 2019; 22:17:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zombitch kullanıcısına yanıt

Adam da ona bir şey veriyor ne veriyor
  • TheYips kullanıcısına yanıt

Yüzüğünü koyması için bir kutu sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-13B66B2D0

sizin bahsettiğiniz 8.9 puan imdb kullanıcıların verdiği toplam puan. zaten imdb, sezon 5 bölüm 3 için 10 üzerinden 6.6 puan vermiş. (izleyici sayısı arttıkça puan durumu arta bilir hatta daha da düşebilir. tahminim daha da düşmesi yönünde.)

yine rotten tomatoes'dan 100 üzerinden 40 puan almış.(bence gayet makul)

Alıntıları Göster
    Biliyorum da 2 sezondur bu konuyu ve ekşide ki konuyu okurum her bölüm gömüldü, o genel puanı garibime gitti.

İmdb bölüm puanları bile düşülen 8.9 almış

• 5'i izlemedim ama kardeşim kötü dedi.

Black Mirror eğer 3.sezonda bıraksa efsane olarak yerini alırdı yine de efsane benim gözümde ama daha da kötüye gitmeden bitmeli. Hele ilk 2 sezon aman aman aman
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

5'i izlemedim ama kardeşim kötü dedi.

Black Mirror eğer 3.sezonda bıraksa efsane olarak yerini alırdı yine de efsane benim gözümde ama daha da kötüye gitmeden bitmeli. Hele ilk 2 sezon aman aman aman
    sezon 4'de efsane bölümler vardı.
    4.1 star Trek bölümü efsaneydi.
    4.2 yi pek beğenmesem de (fazla ergen işiydi) ortalama bi bölümdü.
    4.3 timsah efsaneydi.
    4.4 (daha izlemedim) (muhtemelen efsane)
    4.5 (daha izlemedim)
    4.6 ortalama bi bölümdü.

5. sezon ise büyük bir hayal kırıklığı! izleyip sinir olabilirsiniz

en sevdiğim ve hala aklımdan çıkmayan bölüm ise: 2.2 white bear.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-13B66B2D0 -- 6 Haziran 2019; 23:7:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-13B66B2D0

sezon 4'de efsane bölümler vardı.
    4.1 star Trek bölümü efsaneydi.
    4.2 yi pek beğenmesem de (fazla ergen işiydi) ortalama bi bölümdü.
    4.3 timsah efsaneydi.
    4.4 (daha izlemedim) (muhtemelen efsane)
    4.5 (daha izlemedim)
    4.6 ortalama bi bölümdü.

5. sezon ise büyük bir hayal kırıklığı! izleyip sinir olabilirsiniz

en sevdiğim ve hala aklımdan çıkmayan bölüm ise: 2.2 white bear.

Alıntıları Göster
    4.sezon finali hariç ne yazık ki ben beğenemedim dostum. Bölüm olarak çok iyiydi ama black mirror olarak yavan kaldı.

• Black mirror ın çektiği bayram reklamı 5.sezondan güzeldi o kadar diyorum

• 5.2 diğer 2 bölüme nazaran açık ara daha iyiydi. 5.2 puanım 7.8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-13B66B2D0 -- 7 Haziran 2019; 12:30:27 >
  • son sezon eski tadı vermedi, olmamış
  • 1 idare ederdi ama 2. Bölüm baya iyiydi bence. Son bölümü akşam izleyeceğim.

• 5. sezonu hiç beğenmedim. Black Mirror'a uygun bölümler değildi sanki başka bir film izliyormuşum gibi geldi.

Önceki BM bölümlerini karma haline getirip bir şey yapmaya çalışmışlar ama olmamış. Oyuncular var ama senaryo yok.
  • 5. sezonu az önce bitirdim, rotten tomatoes'nun gömdüğü kadar kötü olduğunu düşünmüyorum fakat geçmiş sezonlar kadar etkileyici de değildi.

biraz zorlama bir sezon olmuş hissi oluştu bende, ilk bölümdeki teknoloji kullanımının benzerini diğer black mirror bölümlerinde görmüştük, ikinci bölüm zaten günümüz ve aslında hepimizin bildiği acı gerçek. belki yaşadığımız döneme yakın olması sebebiyle sezon içinde en sevdiğim bölüm ikinci bölüm oldu. üçüncü bölüm de fazla zorlama ve black mirrora pekte yakışmayan bir bölümdü teknolojinin kullanımıyla alakalı ders niteliğinde bir olay göremedim ben üçüncü bölümde.

acaba tadında bıraksalar da efsane olarak kalsa mı diye düşünüyorum şu aşamada. devam ettirmeyi düşünüyorlarsa daha etkileyici, derin felsefesi olan bölümler bekliyorum Black Mirror'dan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Peaky

1 idare ederdi ama 2. Bölüm baya iyiydi bence. Son bölümü akşam izleyeceğim.
    3. Bölüm net kötüydü. Aşırı zorlama olmuş.

• Peaky kullanıcısına yanıt
    İzlerken yoruldum, sürekli kaç dk kaldı diye kontrol ettim.Gerçekten en beğenmediğim BM bölümü oldu 3.bölüm

• 5.sezonu sararak izleyince fena gelmedi

• quote:

5.sezona bu bölümden başladım müthiş iş çıkarmışlar göndermeleri ve detayları inanılmaz güzel çok beğendim.

Ağlattı

• 5. sezon genel olarak vasattı.Belki de herkesin beklentisi çok yüksek diye genel olarak beğenilmedi.
    Benim favori bölümün 1. ve 2.bölümdü.Umarım gelecek sezon kendini toparlar.
  • 2. Bölümde mantık hataları vardı ama fena değildi.3.bölüm neydi aman aman aman izlemeyin bile zaman kaybı derim ben.

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.