Şimdi Ara

Black Mirror (2011- ) | Netflix (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
935
Cevap
37
Favori
40.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son zamanlarda izlediğim en güzel dizilerden birisi.1.sezonun son 2 bölümü ve 2.sezonun ilk 2 bölümü şahane.Bazı bölümlerde teknolojinin bu durumda kalmasını hiç ilerlememesini istedim.Dizi açlığınız varsa düşünmeden başlayın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavanekmek

Son zamanlarda izlediğim en güzel dizilerden birisi.1.sezonun son 2 bölümü ve 2.sezonun ilk 2 bölümü şahane.Bazı bölümlerde teknolojinin bu durumda kalmasını hiç ilerlememesini istedim.Dizi açlığınız varsa düşünmeden başlayın derim.

Yarın izlenecekler listesi bayağı kabarık, Salı günü başlıyorum. Yorumlar çok iyi.
  • 3. sezon gelecekmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RietveldX

3. sezon gelecekmi ?

Yayıncı kanal anlaşma aşamasında hala karar verilmedi ama dizi ratingleri sürekli yükselişte olduğu için 3. sezonun gelmesi büyük olasılık
  • 3. sezonun kesinlikle çekilmesi gerekiyor izlediğim en değişik ve aynı zamanda sağlam dizi
    Yılda 3 bölümü geçmesinler insan kaldıramıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çöl Tilkisi -- 19 Nisan 2013; 13:05:20 >
  • En iyi bölüm bence 02x02'ydi. Müthiş bir zeka ile yazılmış, bölümün sonunda kanım dondu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radyasyo_N -- 19 Haziran 2013; 17:47:11 >
  • toplam kac bölüm
  • Yorumlar çok cezbedici malum ortamlara geçiş yapıyorum merkez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

toplam kac bölüm

6 bölüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

toplam kac bölüm

6 bölüm.

sağolasın. bölüm sayısı azmış.alalım listeye
  • Alıyorum ben de listeye.
  • Dizi denir mi bilmem.Çünkü her bölüm birbirinden bağımsız ama konuların işlenişi ve yapılan eleştiriler tek kelimeyle muazzam.Altı bölümü kısa sürede izledim.Umarım devamı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ewee1212

2.sezonun son bölümünü izleyeceğim.

-Çok hoş bir dizi , ilk sezonunda izlemeye başlamadığım için üzüldüm.
    -İlk bölümde domuzdan çok tiksindim.

Şuan iki bölüm izledim.İçimden bir ses intihar etmemi söylüyor.O zaman anca huzura kavuşabilirim diye düşünüyorum.

Başkanın domuzla ilişkiye girmesi biraz saçma olmuş.Gerçeği adam bir kere alay konusu oldu.Hem zaten bir saat ilişki olamaz.Birde bu hayvan yani...

• quote:

Orijinalden alıntı: Marik Ishtar

Şuan iki bölüm izledim.İçimden bir ses intihar etmemi söylüyor.O zaman anca huzura kavuşabilirim diye düşünüyorum.

Başkanın domuzla ilişkiye girmesi biraz saçma olmuş.Gerçeği adam bir kere alay konusu oldu.Hem zaten bir saat ilişki olamaz.Birde bu hayvan yani...

Ben de az önce senin gibi iki bölümü izledim (sanırım seninle aynı yerde gördük dizinin ismini) ve aynı duyguları taşıyorum. İkinci bölüm... İntihar etmek istedim resmen. Çok kötü hissediyorum şu anda.

Bi de o ikinci bölümdeki kızın adını bilen var mı? Aşık oldum galiba. IMDB'de iki oyuncunun ismi yazıyo sadece. "Bryony Neylan-Francis" o olabilir mi? Aratınca filmdeki bi sahneden fotoğrafı çıkıyor ama başka fotoğraf yok.

Tamamdır, buldum. Dizinin sonundaki yazılarda geçiyomuş adı: Jessica Brown Findlay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jax Teller -- 31 Temmuz 2013; 23:26:36 >

• bu dizinin bu kadar aşağılarda kalmaması gerekirdi, harika bi dizi.

arkadaşlar ilk bölümün ana fikrini, başbakanlı olan, anlatabilecek var mı? birkaç bi şey oluştu fakat sanırım yanlış anladım, bi tartışabilirsek sevinirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

quote:

Ben de az önce senin gibi iki bölümü izledim (sanırım seninle aynı yerde gördük dizinin ismini) ve aynı duyguları taşıyorum. İkinci bölüm... İntihar etmek istedim resmen. Çok kötü hissediyorum şu anda.

Bi de o ikinci bölümdeki kızın adını bilen var mı? Aşık oldum galiba. IMDB'de iki oyuncunun ismi yazıyo sadece. "Bryony Neylan-Francis" o olabilir mi? Aratınca filmdeki bi sahneden fotoğrafı çıkıyor ama başka fotoğraf yok.

Tamamdır, buldum. Dizinin sonundaki yazılarda geçiyomuş adı: Jessica Brown Findlay

O kızı ben de arıyodum iyi oldu söylediğin.

Aha Jacte senmişsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artizt -- 1 Ağustos 2013; 5:46:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

quote:

Bütün bölümleri izledim.İkinci sezonun beklentileri büyükmüş.Ama o son bölüm hiç beklentileri karşılayamamış.Gerçekten de serinin en kötü bölümüydü.

• Abi bu nasıl bi dizidir, yemin ediyorum her bölümü sinema tadında.
  • Hemen indiriyorum
  • 1. sezon 1. bölümü izledim gerçekten harikaydı. Ancak sanıyorum ki bölümler birbirinden bağımsız. Bu yüzden bölümün sonu ile ilgili aklımda kalan bir soru işaretini size soracağım

Bölüm tam biterken başbakan ve eşi eve girdiler, kadın yukarıya çıkarken başbakan Jane please dedi.. Aralarında yaşanan husumetin sebebi nedir?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.