Şimdi Ara

Black Mesa [Türkçe Doku Modu]-[GÜNCEL] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
29
Favori
21.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni video geldi!! black mesa türkçe doku modu tanıtım [BÖLÜM 1]

• Teşekkürler beklemedeyiz.
  • Bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yusuf GÖL kullanıcısına yanıt
    Hocam o kadar uğraşıyorsunuz, güncel sürüme uygun olsun bari. Steam'den ulaşırsanız oyunu hediye edebilirim. Teşekkürler.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Çok Teşekkürler iyi haber 😊 steamdaki ilk oyunum olacak 😢
    Eski konuda bahsettiğim gibi geçen haftalarda ev taşıdım, 1,5 hafta oldu 2hafta olacak yani eve net çektirdim gelecek inşallah. Geldiginde linkleri ve konuyu düzenleyip paylaşacağim. Son zamanlarda steama güncelleme geldiyse bilmiyorum, en son 1.1 rus versiyonu indirmiştim modu 1.1v uyarladım ve oyunu test ettim oynadım bitirdim 😀 gayet güzeldi yani. 2 yerde oyundan atıyordu türkçe oynayınca, fontları değiştirdim atma sorunuda düzeldi ama steamde dediğin gibi nasıl sonuç verir bilmiyorum. Steamden ulaşmam için mesaj at bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Steamden arkadaş ekle diyorum 5 dolar para istiyor :D sen geç onu sonra bakarız. dh forumdan mesaj atmışsın cevap verecem gsm onayı diyor, yapıyorum hata veriyor :D steam hesabım burda gönderebilirsen buyur :https://steamcommunity.com/profiles/76561198030480725/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf GÖL -- 14 Mayıs 2020; 12:47:54 >
    Vay arkadaş, yıl 2020 insan 1-2 oyun alırdı şu Steame. Davet gönderdim bakalım.
    Biz yamalamayı seviyoruz 😁 birazdan bakarım. Normalde steamle işim olmuyor..

• @FORZAFATHER arkadaşımıza teşekkürler Black mesa steam oyun hediyesi için,
    Artık steamde oyunumuz olduğuna göre :) doku modunu steam sürümünde deneyeceğim.
    oyunu indirmeye başladım, yakın zamanda denemeleri yapıp sıkıntı olmazsa paylaşmayı düşünüyorum. ;)
  • Arkadaşlar black mesa model ve çizimlerde eklenmesi ve çevrilmesi gereken 1 adet 3d model var, ben taslak çizimini yaptım, orjinali oyun arşivinde mevcut doku moduna eklenmesi gerek.
    çizdiğim modeli farklı formatlarda linkte paylaştım bu çizimi (.mdl) formatına çevirmek lazım. ben çevirecek program bulamadım, anlayan varsa buyursun.
    çok gerek yok diyorsanız moda eklemeyelim :D

link:https://drive.google.com/file/d/1Yf-pEOeqARhrOq4_LqbsTjswc5k35r7u/view?usp=drive_open

Black Mesa [Türkçe Doku Modu]-[GÜNCEL]

• Yama çıksada oynasak full paket şeklinde
  • Yusuf kardeş yarın salsan şu yamayıda şu 4 günde ,beklettiğimiz black mesa keyfini türkçe olarak yaşasak ve sana ramazan ramazan bol bol dua etsek.
  • Bittiyse yarın yayınlarsanız harika olur cidden.
  • Yama 6 gün önce bitti 😂 şuan yatıyor. Linklerde hazır. 1.1 crackli sürümde test ettim oynadım bitrdim. Sorun yok, 1 dokuyu çeviremedim yukarıda paylaştığım çizim , gözüme batıyo hep 😊 onun haricinde gözüme çarpan olmadı.eğerki sizlerde test ederken hatalı bir doku olursa paylaşırsınız zaten. Bu hafta yamayı steame uyarlamayı düşünüyordum, velakin bu gün steamde oyunu indirdim daha yamayı kurmadan oyunda anormallikler oldu 😂 benim pc lisanslı ürünü kaldıramadı sanırım. Oyunu açıyorum görüntü var menüler yok, arştırdım birçok deneme yaptım olmadı. Oldmenüde sıkıntı yok yeni menü ortada yok. Yarın oyunu baştan kurulum yapıp deneyeceğm anlayacagınız. Yani demek istediğim şuan paylaşırım yamayı ama hatalar meydana çıkabilir. Hem steam sürümünde oynayacaklar için hemde crackli de. Çıkmayada bilir ☺ hatalar benim yadigarda olabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf GÖL -- 16 Mayıs 2020; 2:56:3 >

valve model editor ile textureları exportlayıp düzenleyip tekrar importlayabiliyorsunuz. bi kurcalayın derim. en azından GoldSRC motoru zamanında böyleydi. çok kurcalamıştım. hammer editor un neredeyse aynı olduğunu düşünürsek bunun da çok dert olmaması gerek.
  • Hocam bittiyse yayınlasanız artık da oynasak 1.1 de çalışıyorsa sorun yok zaten biz oynayalım. Eksik hata vs varsa onları siz düzenlerken biz oynalım daha sonra yeni sürüm yayınlarsınız. Steam e uyarlanınca ordanda oynarlar.
  • WesterLandX kullanıcısına yanıt
    Doku arşivlemesiyle ilgili bi sorun yok, dokuları düzenledim bitti.
    hammer editörle zamanın da harita yapmış adamım :D
    şimdi 1 adet düzenlenmesi gereken model var. model editörü farklı ama exportu yok onuda zaman olursa uğraşırım.
  • Türkçe Doku Yaması Ücretsiz Olarak Yayınlanmıştır.Linkler eklendi ve Konu güncellendi. İyi Oyunlar
    Hata olursa paylaşın.
  • HOCAM ALTYAZILAR DA İÇİNDE Mİ?
  • fbsarac F kullanıcısına yanıt
    Konuyu okudunmu?
    Altyazılar ayrı paket ettim doku ayrı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.