Şimdi Ara

Black Mesa [Türkçe Doku Modu]-[GÜNCEL] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
29
Favori
21.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vaaay, sorun bende oldu. Gayette biliyorsun kaç kez silip tekrar kurduğumu.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Yanında olsam sorunun nerde olduğunu gösteririmde, bulurum yada. şimdi burdan uzaktan olmuyor
    birde okadar insan oynadı hiç ses çıkarmadılar, bazıları gayet iyi olup sıkıntısız sekilde bitirdiğinide söyledi.
    ve ben hariç 3 kişiye test ettirdim
    Senin dosyaları görmem gerek.
  • Yusuf GÖL kullanıcısına yanıt
    Mod bozuk mod.. Problemi geçince 3-4 saat oynadım akşam. Çeviri de, dokular da güzel olmuş. Sadece yan tüplerinde kelime oyunu mu var, yoksa hata mı anlayamadım.
    Teşekkürler,
    Yan tüpler derken resim yollada bakalım hatırlamadım.
    Yangın tüplerinde Black Mesa mı yazması gerekiyordu.
  • @FORZAFATHER
    Kıyafet giydiği yerde beni oyundan atmadı.
    Yusuf Bey'in çalışması dışında harici bir şey yüklemedim.

Bu haliyle oynamak çok keyifli gerçekten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Yangın tüplerinde Black Mesa mı yazması gerekiyordu.
    Orjinal tüp resimleri burda

Black Mesa [Türkçe Doku Modu]-[GÜNCEL]Black Mesa [Türkçe Doku Modu]-[GÜNCEL]

Şu dördüncü resimdeki Mac Blesa olanı söylüyordum. Adamlar kelime oyunu yapmış demek ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORZAFATHER -- 2 Eylül 2020; 13:55:4 >
    Valla çokta dikkat etmedim, (Mack Blesa diye yazsaydı olurdu) easteregg olarakta göndermeleri vardı, çevirirken bilmiyordum, oynayınca anladım
  • dostum oyunu oynadım bitirdim, yama çok sağlam olmuş çok emek harcanmış ellerine sağlık
  • 19yusuf05 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler adaşım, bolca zamanımız vardı covid şeysinden dolayı çok şükür bitirdim.

Bu arada Steamden konuyu oylayın öne cıksın
    Teşekkürler iyi oyunlar.
  • Hocam oyunun codex v1.1 sürümüne kurdum hiçbir değişiklik olmadı acaba sürümden kaynaklı bir sorun mu? Setup'tan oyunun kurulu olduğu klosöre kurdum olmadı. Arşivi çıkarıp TR-Doku-Modu klasörünü oyunun kurul olduğu konuma atım gene olmadı. Bu arada mod çok güzel gözüküyor emeğinize sağlık.

Edit: Sorunu düzelttim. Setup'tan kurunca oyun dizininde TR-DOKU-MODU diye bir klasör oluşturuyor. Onun içindeki dosyaları oyun dizinindeki bms klasörünün içine kopyaladım ve mod başarılı bir şekilde kurulmuş oldu. :D Emeğinize sağlık mod on numara olmuş. New Mexico'da değilde Konya Ovası'nın altında kurulmuş Türk araştırma tesisinde gibi hissettim kendimi. :D :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soap_MacTavish -- 3 Ekim 2020; 18:0:47 >
  • Soap_MacTavish kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler, Konya biyo yaşam kompleksinde iyi oyunlar diliyorum size. :)

bu arada biraz beklerseniz resmi çeviri çıkacak, şuanki çeviriyle çokta fark etmiyor ama denemekte fayda var.

• kurulum açıklamasında yazmıştım doku setup dosyasını oyunun olduğu yere kurup masaütsüne kısayol atıyor ordan başlatın demiştim.

gameinfo dosyasını değiştirmediysen seninkinin çalışmaması lazım, gameinfo ve vpkları hepsini kopyaladıysan sıkıntı yok, ama gameinfo dosyasını yedek alaydın.

Oo hayirli olsun. Eklemisken doku modunu da eklesinler bolgesel olarak. :) Oyunu zaten bir turlu oynayamadim, en son da HDD bozulunca komple butun oyunlarim gitmisti maalesef. :/ :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Geçmiş olsun. Bilirim o acıyı :)

Resmi çeviriye türkiyeden baya katılım var. şimdi baktım 88 kişi katkıda bulunmuş, nerdeyse bitti sayılır.

katılacaklar buyursun : https://crowdin.com/project/black-mesa

Dokular için ise bir yorum atmıştım, ilgilenecegiz diye mesaj yolladılar sadece :D doku modu resmi olursa hoşuma gider yani...😜

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf GÖL -- 8 Ekim 2020; 16:50:6 >

Eyvallah. Bayağı koydu oyunları kurtaramamak. Teselli tarafı iş ve şahsi dosyalarımı kurtarabildim. :)

Çeviriye baktım da bitmiş sayılır. Umarım kaliteli bir çalışma olur. Olmadı yine manuel kurarız modları. O bayrak dalgalanacak arkadaş! :)

Şahsi dosyaları kurtardıysan iyi, oyunlar çokta sıkıntı olmaz 👍

Resmi çeviri iyi güzelde, henüz black mesayı oynamayanlar resmi ceviri çıktıgında doku modundan bi haber olacaklar.

şimdi neyse millet türkçe yama ararken doku modunuda görüyor,

umarım moddan milletin haberi olurda öyle oynarlar, bu zevkten mahrum kalmak kötü olur 😁

115gb RDR2 kurtaramamak icimi ciz ettirmedi degil. Malum 16mbit var. Black Mesa [Türkçe Doku Modu]-[GÜNCEL]  Ya google yapanlar gorur, yada Atolyeden haberi olanlar. Keske opsiyonel olarak eklenebilse oyuna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam eline sağlık doku güzel olmuş, neredeyse irili ufaklı her yüzeyde türkçe detay var. Bu oyun içindeki objeler nasıl türkçe yapılıyor merak ettim. Yapacağımdan değil meraktan soruyorum.

Sağlık olsun, mod konusunda suanlık yapacak bişey yok, aslında youtuber arkadaşlar el atıp oynanış videosu falan yapsa daha çok kişiye erişim saglardık.

ama oyun half life 1 remake oldugu için sonuçta millet videosunu izlemeye bile tenezzül etmez yani beklentiler o denli olur, oyunun ilk halini oynamayan yok sonuçta 👍

bu arada rdr2 falan harbi o seriyi oynamak isterdim 😢 malum pc performans sınırım blackmesa en fazla, bi ara farcry primal denedim anakart benden bu kadar dedi, 200 tlye zor yaptırdım 😜

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.