Şimdi Ara

Black Mass (2015) | Johnny Depp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
2
Favori
3.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Johnny Depp, Barry Levinson’un yeni filminde İrlanda mafyasının lideri rolünü üstlenecek. The Hollywood Reporter’in verdiği habere göre, Johnny Depp, Boston’da organize suçların başı olan James “Whitey” Bulger’i anlatan filmde başrolü oynayacak.

Film “ Black Mass” ismini taşıyacak. Film, Boston Globe muhabirleri Dick Ler ve Gerard O’Neill’in yazdığı “Black Mass” kitabında anlatılan, FBI ve İrlanda mafyası arasındaki şeytanca işbirliğini konu alacak. Filmin çekimlerine mayısta başlanacak.

Bulger, geçen yüzyılın 70’li yıllarında İrlanda’nın Boston’daki Winter Hill kriminal (suç) sendikalarını yönetiyordu. 1975 yılında FBI ajanı John Konnoly, Bulger’i bilgi kaynağı olarak angaje etti. İşbirlikleri 90’lı yıllara kadar devam etti. Daha sonra FBI, yaklaşık 20 kişinin ölümüne karıştığı suçlamasıyla mafya babasını tutuklamaya karar verdi. Bulger’i ancak 2011 yılında yakalayabildiler. Bu arada Bostonlu mafyanın lideri artık 82 yaşını doldurmuştu.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bu adam cozemedıgım bırkac oyuncudan bırıdır holywoodda.anlamadım gıttı bırgun baska bırı bır gun tamamen farklı bırı olabılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlığı okuyunca Jhonny Depp'in mafya babası olduğunu ve tutuklandığını sandım.Severim keretayı umarım diğer filmleri gibi güzel olur
  • Kötü bir olacağını zannetmiyorum
  • Düz bir tip olarak gördüğümüz nadir filmlerden olucak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fingolfin. -- 23 Nisan 2015; 3:13:51 >
  • Johnny Depp candır filmleri izlenir...
  • Johnny Depp'i çok severim inşallah güzel bir film olur..

• Bu tarz bir rolü olacak sanırım .

Halk düüşmanlarıda oldukça iyiydi.
  • J. Depp iyidir güzeldir de bu tarz karakterler ona gitmiyor. Edwird, Jack Sparrow, Sweeney Todd, Barnabas Collins, Mad Hatter, Willy Wonka gibi gibi karakterlere daha çok gidiyor. Ben açıkçası Public Enemies filminde yaşadığım sıkıcılık ve hayalkırıklığından dolayı oradaki karakteri hiç sevmedim. Büyük ihtimal bu da öyle sönük ve sevimsiz olacaktır. Neyse bekleyelim görelim bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

J. Depp iyidir güzeldir de bu tarz karakterler ona gitmiyor. Edwird, Jack Sparrow, Sweeney Todd, Barnabas Collins, Mad Hatter, Willy Wonka gibi gibi karakterlere daha çok gidiyor. Ben açıkçası Public Enemies filminde yaşadığım sıkıcılık ve hayalkırıklığından dolayı oradaki karakteri hiç sevmedim. Büyük ihtimal bu da öyle sönük ve sevimsiz olacaktır. Neyse bekleyelim görelim bakalım.

aynen salt tipiyle oynamamalı bence de
  • Çok kaliteli oyuncu. Donnie Brasco'da çok iyi oynamıştı hatırlarım, bu role de iyi gidecektir.
  • Geçsin anam geçsin. Ayrıca normal tipi olarak da filmleri çok iyidir. Sadece Public Enemies'i baz alamayız. Finding Neverland, Blow ve Donnie Brasco bile yeterlidir onu anlatmak için. Her türlü iyidir kısaca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Geçsin anam geçsin. Ayrıca normal tipi olarak da filmleri çok iyidir. Sadece Public Enemies'i baz alamayız. Finding Neverland, Blow ve Donnie Brasco bile yeterlidir onu anlatmak için. Her türlü iyidir kısaca.

adam iyi de imdb starmeter'a ara sira bakiyorum arkadaş filmleri piyasaya çiksada ilk 10 giremiyor.zaten ilk 10 çok zor değişiyor imdb'yi bazen anlayamiyorum
  • Johhny depp çekim takvimi ve projenin bütçesi yüzünden filmden çıkmış heralde
    İmdb foruma göre rol için yeni adaylar Jim Carrey - Gary Oldman - Daniel Day Lewis
  • quote:

Orijinalden alıntı: veyselsen

Johhny depp çekim takvimi ve projenin bütçesi yüzünden filmden çıkmış heralde
    İmdb foruma göre rol için yeni adaylar Jim Carrey - Gary Oldman - Daniel Day Lewis

Daniel Day Lewis derim ama Jim Carrey ne alaka ya

Jim Carrey mafya babası olsun koşarak giderim.
  • Bu iş olursa, suratını boyamadığı bir role yeniden büründüğü için sevinirim..
  • Jim Carrey'in her rolü kaldırabileciğini düşünüyorum ben
    Görüldüğü üzere her zaman komik değil
  • Umarim halk dusmanlari gibi iyi bir film ciksr ortaya. Merakla bekliyorum. ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veyselsen

Jim Carrey'in her rolü kaldırabileciğini düşünüyorum ben
    Görüldüğü üzere her zaman komik değil

bu fotoğrafa bakınca güldüm adamın tipinde böyle her an gülecekmiş gibi bir his var

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.