Şimdi Ara

Black Friday Negüzel BirGün 65'TV 400,PS4 200 Gaming laptop 600 bu fiyatlar ne böyle

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
8
Favori
65.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
170 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    linkten walmart sitesindeki black friday 22-23 Nov tıklayınız fiyatlar inanılır gibi değil,400$ a 65" tv mi olur evet olur :) bizim ülkemizde böyle birşey görmek malesef imkansız hepsiburada gibi firmalar harika cuma gibi uydurma isimler ile ordaki durumu buraya yansıtmaya çalışıyorlar alışveri artırmak için fakat ben indirim göremiyorum 1 gün öncesinden fiyatları ekran gönrütüsü alın 2000tl olan ürün ertesi gün indirime girdi diyolar %50 indirim yazıyor aynı ürün 3900tl den 1900tlye düştü diyorlar,dün ürün 2000tl idi :) böyle üçkağıtçılık yapıyolar yiyen var demekki
    not:Şunuda ekleyelim abd de alım gücünü belirmek için, en düşük aylık gelir min. yani 2000$ dır bunun altında olması imkansız, ona göre alım gücü kıyaslamasını ekleyelim 2000$ alan adam 400$ a 65" tv alıp götürcek eve 200$ a ps4 alcak tertemiz neyse konumuz o değil,buradaki indirimlere pardon bindirimlere kanmayın
    edit: eleştirenler; bunu bilmeyenler var görsünler nasıl indirim oluyormuş o yüzden açtım ve içim kan ağlıyor ama buna çözüm bulacak kişi ben olamam zaten, tek yapılacak şey var onuda biliyorsunuz iyi forumlar..

Black Friday Negüzel BirGün  65"TV 400,PS4 200 Gaming laptop 600 bu fiyatlar ne böyle
    Black Friday Negüzel BirGün  65"TV 400,PS4 200 Gaming laptop 600 bu fiyatlar ne böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 20 Kasım 2018; 12:7:38 >

• normalde cevap atmazdım da yorumunu okuyup yanlış bilgiye kapılanlar olmasın diye yazıyorum;günlük 100$ altında çalışan birini bulamassın oda 8-10saat arasında çalışıyordur, asgari ücret min.10$ saatlik git uber lyft vs. yap aylık 3000$ kazanıyorsun ort. ben iyimser bir rakam verdim 2000$.bu maaşı alıp adam 4k 65" tvye 400$ veriyor bence zoruna bu gitmeli
    o değilde baya baya internetten satıyorlar, 200 dolara ps4+ 200tl lik oyunu. alınıyor yani öyle üç beş üründe olan göstermelik insanların izdiham ettiği bi indirim değil, basbaya satıyorlar ve alınabiliyor. rastgele bilgi girerek ödeme ekranına kadar geldim. sitede donma filan da yok. dream country bu olsa gerek
  • Ne kadar iyi niyetlisiniz. Çok nadir o 2000'den 1900'e düşüp de %50 yazmaları. Genelde 1800'e bulunabilen ürünü 3000'den 2200'e indiriyorlar. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ağlayacağına şartları değiştirmek için ne yapılabilir onu yazabilirsin, yıllardır aynı muhabbetler yazılıp duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu niye açtınız temenni konusu ise konu dışına açın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.hepsiburada.com/lg-86uh955v-219-ekran-4k-televizyon-pm-HB0000020QLQ?

Hepsiburada 735 tlye sattı bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 17 Kasım 2018; 21:3:17 >
  • Haftada 3 gün 24 saat çalışmıyorsun herhalde 8 saat çalışsan eyalette göre asgari ücret 5.15 ile 11.5 arası değişiyor ortalama 8 dolardan hesaplarsak 768$ eder

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HY Gaming

Ağlayacağına şartları değiştirmek için ne yapılabilir onu yazabilirsin, yıllardır aynı muhabbetler yazılıp duruyor.
    Doğru diyon,azimle zıçan taşı delermiş

• Ne anlatıyorsun sen güzel kardeşim ?

• 200 liraya adamlar Ps4 alıyorlar..

• Tv de millet birbirini eziyor 3 gün kuyrukta bekliyor sınırlı stoklu ürün için. O dediğiniz fiyatlar çok az ürün için yinede çok iyi tabiki.

• maksat sıcak fırsat ahalisini bilgilendirmek, bilinçlendirmek galiba. anlıyorum iyi niyetin için teşekkür. fakat bu bilgi ve bilinç hiçbir işime yaramıyor konuyu kapatın lütfen, yada ülke gündemine açın
  • Yav sen ne diyosunn

Haydi millet bahçesine yuvarlanmaya

• 100 dolara iphone 6 alıyorlar normal fiyatı 150 dolarmış. Burada ikinci el iphone 6 1000 lira civarında. Biz mi bu tür ürünlere gereğinden fazla değer veriyoruz yoksa ülke şartları yüzünden mi böyle fiyatlar.
  • Amerihaya gittiğin gün yine konu aç o zaman bakacağım konuna. Aza kanaat getirmeyen çoğu hiç bulamaz. Hadi kış kış

• Proprietor P kullanıcısına yanıt
    ?
    Kaliforniya'da 26 ve üzerinde çalışanı bulunan işletmeler için asgari ücret 50 cent artırılarak saat başına 10,50 dolar seviyesine çıkarılırken, New York elayetinde ise asgari ücret bölgelere göre farklı belirlendi. New York kenti için asgari ücret saat başına 11 dolar olurken, kentteki küçük işletmeler için ise saatlik ücret 10,50 dolar olarak tespit edildi. New York'un banliyölerinde ise asgari ücret saat başına 10 dolar olarak belirlendi.

direkt haberden atayım bu min tutar,yutupda zibilyon tane video var 10$ altına saatlik ücret yok artık orda yaşamasakta incelip araştırıp ögreniyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Tv de millet birbirini eziyor 3 gün kuyrukta bekliyor sınırlı stoklu ürün için. O dediğiniz fiyatlar çok az ürün için yinede çok iyi tabiki.
    o olay çok ciddi indirim olan mağazlarda oluyor hatta geceden bekliyorlar evet, ama bu market a101 bim gibi her yerde olan market yani her bölgede bulacağın markette oluyor ve bunlar için izdiham olmuyor alıyorlar evet ama, o bahsettiğin birbirini ezme olayı çok ciddi indirim yapan elektronik mağazalarda oluyor gerçekten %50 indirim yapıyorlar örnek: 300$ olan ps4 150$ satıyorlar eh normal yani birbirini ezmeleri :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Haftada 3 gün 24 saat çalışmıyorsun herhalde 8 saat çalışsan eyalette göre asgari ücret 5.15 ile 11.5 arası değişiyor ortalama 8 dolardan hesaplarsak 768$ eder
    normalde cevap atmazdım da yorumunu okuyup yanlış bilgiye kapılanlar olmasın diye yazıyorum;günlük 100$ altında çalışan birini bulamassın oda 8-10saat arasında çalışıyordur, asgari ücret min.10$ saatlik git uber lyft vs. yap aylık 3000$ kazanıyorsun ort. ben iyimser bir rakam verdim 2000$.bu maaşı alıp adam 4k 65" tvye 400$ veriyor bence zoruna bu gitmeli
  • DHBSC55 kullanıcısına yanıt
    Oğlum amerikada gün üzerine ücret diye birsey yok saat ücreti var asgari ücret her eyalettr farklıdır 5.1 $ olanda var 11.5 da

Cahilsin bari kabul et niye burda boş boş konuşuyorsun

Senin yorumuna inanacak kadar cahil kimse yok burda git algıni başka yerde yap

Edit :bu yorumu yaptığım da konu sıcak firsatlardaydi konu dışında inanacak baya fazla cahil var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proprietor -- 19 Kasım 2018; 11:58:16 >
  • xxxcem kullanıcısına yanıt
    Wyoming Georgia da 5.15 $

Her eyaletin ki farklı ya cidden benim yazdığımı okumak çok mu zor

Algı yapıyorsunuz yüksek asgari ucret veren eyaletleri yaziyorsunuz al bak eyalet eyalet

https://www.statista.com/statistics/238997/minimum-wage-by-us-state/#0

• quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Wyoming Georgia da 5.15 $

Her eyaletin ki farklı ya cidden benim yazdığımı okumak çok mu zor

Algı yapıyorsunuz yüksek asgari ucret veren eyaletleri yaziyorsunuz al bak eyalet eyalet

https://www.statista.com/statistics/238997/minimum-wage-by-us-state/#0
    Wyoming ve Georgia bildiğin köy la normal bu fiyata çalışmaları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 18 Kasım 2018; 0:20:59 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.