Şimdi Ara

Black Friday de Laptop alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
2.750
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Black friday de abd den oyun laptopu almayı düşünüyorum ancak black friday e 4 gün kalmasına rağmen öyle iyi bir indirim bulamadım , bu konuda deneyimli arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ++

• döviz kurları nedeni ile böyle bir indirim olmayacak gibi,2 ay evvel 500 usd'a bilgisayar almıyorduk fiyatı 500*3,5=1.750 tl idi şimdi 2.000 tl fiyat 50.-usd düşse 2 ay evvelki fiyat yani ortada fırsat falan yok ,olmayacakta..
  • complete_ kullanıcısına yanıt
    Elimde biraz döviz var döviz olarak almak istiyorum zaten , bu arada Black fridayden önce msi i7 7 nesil 16 gb ram gtx 1070 laptop 1300$ ilken şuanda 1400 sen aşağıya bulamadım

• i5 8250u, 256GB SSD, MX150 Ekran kartlı, 14" ufak bir cihaz arıyorum, fakat kampanya falan yok bu sefer.
    Kaç gündür bakıyorum fiyatlara, hep aynı.
  • diemcizone kullanıcısına yanıt
    Ekran kartı hariç istediklerine yakın bir laptop. 1 TB HDD'yi SSD ile değiştirebilirsin veya SSD ilave edebilirsin. Bu arada ekran 15.6" ama 14" ağırlığında.

https://forum.donanimhaber.com/500-dolara-8250u-islemcili-asus-laptop--129452850

• coolman7 C kullanıcısına yanıt
    hocam ilginiz için teşekkür ederim, tasarım olarak çok şık ve bu modeli inceledim, SSD ve Ekran kartı şart benim için, keşke 700-800 dolar arasında bu özellikleri de ekleyip satsalar farklı model olarak.
    14.2" boyutunda 15.6" Ekran, çerçeveler ince ve çok hoş.
  • Şu modellere bakabilirsin

1- acer e15 574 8. Nesil intel işlemci şuan stock yok amazonda f/p olarak kanıtlamış kendisini nereye baksam yabanci sitelerde bu model var

2- asua zenbook ux330ua bu biraz daha pahali ama daha hafif daha ince malzeme sağlam üstteki plastik ayrica bu fiyat aralığında da bu cihaz fp olarak gösteriliyor.

Birde yukardaki arkadaşın söylediği var f510ua

Bende oyun oynamadığım için onu almayı düşünüyorum.

• Bu YouTube playlist te F510UA ile ilgili birkaç video var.

Asus Vivobook F510UA:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLCC7xXB4bK_wQOo778gUxVMQnlQLSTxuc

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllardır Amazon ile Black Friday fırsatlarında alışveriş yaparım - 2012'den beri.
    Ben ilk defa Amazon dahil, bütün sitelerde bu yıl fiyat indirimi görmedim.
    İndirim varsa da 1-2 üründe yapıldı, artık adı var gibi duruyor.
    3200 3300 liraya i5, SSD, MX150 ekran kartlı bilgisayar alamıyoruz, git gide fakirleşiyoruz.
    Çok üzülüyorum bu duruma...
  • Eylülden beri amazon bestbuy ve ebay takip ettim laptoplar için gram indirim olmadı,

İstediğim özellikler i7 7 nesil 16 gb ram 1070 ekran kartı 128gbssd+1tb harddisk bu özellikte 1400$ ın aşağısına düşmedi daha

• quote:

Orijinalden alıntı: Baymakli_Dondurma

Eylülden beri amazon bestbuy ve ebay takip ettim laptoplar için gram indirim olmadı,

İstediğim özellikler i7 7 nesil 16 gb ram 1070 ekran kartı 128gbssd+1tb harddisk bu özellikte 1400$ ın aşağısına düşmedi daha

Hocam ben de sizin gibi bir laptop arıyorum. Kur arttıkça sıkıntı oluyor ama hayalim böyle bir laptop. Sizce 8. Nesil işlemciler çıkınca bu özellikli laptopların fiyatı iner mi? (8700hq gibi laptop işlemcilerini kastediyorum)

• BarbaraPalvin kullanıcısına yanıt
    Fiyatları iner hocam ancak i7 6 nesil işlemcisine sahip laptopların fiyatlarına bakarsak çok fazla inmez gibi 400-800 arası inebilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.