Şimdi Ara

Black Friday Amazon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
4
Favori
9.839
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilmeyenler olabilir Amerikalıların şükran gününün ertesi Black Friday dedikleri ekonomiyi canlandırmak için indirimlerin yapıldığı bir gün.
    Az önce Amazon'dan SanDisk Sansa Clip Zip 4 GB MP3 Player player aldım 2 Adet.
    dünkü fiyatı 34,90$ idi, bugün 29,90$ çok büyük indirim olmayabilir. Belki TR'deki fiyatlarını karşılaştırdığınızda epey fark ediyor.
    Tahsiları TR olarak yapmayın kurlar yüksek $ olarak yapmalısınız.
    2 Adetine 161Tl ödedim. Kargo dahil. Ve ürün refurbished değil. Bu çok önemli refurbished ürünleri TR'ye göndermiyorlar.

ilgilenen olabilir. TR'de 150 Tl'ye refurbished ürün almaktansa iki arkadaş almanız mantıklı olabilir.
    Link

• Dün yöneticilerin kaldırdığı bir linkte bir arkadaş kargo arkadaşı sitesinin linkini vermişti. sizin yerinize kargoyu alıyor sonra size gönderiyor.
    bu siteyi bulabilirseniz çok sevinirim.
  • Amazon Türkiye'ye gönderim yapıyor mu?
  • amerikadaniste.com olabilir mi hocam?
  • gerke yok amazon ramazon a yaw gelicek bozuk cıkıcak. kaldıkı gönderım yapılıyor mu? bırıne kargoluyorsun o sana kargoluyor ona komısyon verıyorsun al bırını vuyr otekıne fıyatı 2 katına cıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: agulec

Bilmeyenler olabilir Amerikalıların şükran gününün ertesi Black Friday dedikleri ekonomiyi canlandırmak için indirimlerin yapıldığı bir gün.
    dünkü fiyatı 34,90$ idi, bugün 29,90$ çok büyük indirim olmayabilir. Belki TR'deki fiyatlarını karşılaştırdığınızda epey fark ediyor.
    2 Adetine 161Tl ödedim. Kargo dahil. Ve ürün refurbished değil. Bu çok önemli refurbished ürünleri TR'ye göndermiyorlar.

ilgilenen olabilir. TR'de 150 Tl'ye refurbished ürün almaktansa iki arkadaş almanız mantıklı olabilir.
    Link

enpara ile ödeme yapabiliyormuyuz?

Kargo ücreti ne kadar tuttu birde ürün ne kadar sürede elimize ulaşır bir bilgin var mı?
  • quote:

Bilmeyenler olabilir Amerikalıların şükran gününün ertesi Black Friday dedikleri ekonomiyi canlandırmak için indirimlerin yapıldığı bir gün.

Link

Amazon eskiden yapmıyordu ,değişti mi.?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://store.donanimhaber.com/5d/16/49/5d1649883e75fbc7f5e4155d61f47664.jpg

Her ürünü göndermiyor, bu mp3 playerı uzun zamandır takip ediyordum, yılbaşına yakın gelmesini amaçlıyordum.
    Bildirime göre 13-24 Aralık teslim edilecek diyor.
    20$ kargo aldı iki ürün için.
    Ödemeyi muhakkak $ yapın. TL ile ödeme yapmak istediğimde 172TL yazdı, $ olarak ödedim kartımdan 161Tl çekti. kartım world bu arada.

avantajix çalışmıyor :)
     Black Friday Amazon
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_Erencan

quote:

Link

enpara ile ödeme yapabiliyormuyuz?

Kargo ücreti ne kadar tuttu birde ürün ne kadar sürede elimize ulaşır bir bilgin var mı?

Yapılıyor ancak benden parayı hala almadılar enteresan bir şekilde.
  • Para tahsilatı bizdeki gibi işlemiyor, bende ayar oldum parayı niye çekmedi diye, livechat yaptım, eleman 1-2 işgünü içinde çekilebilir dedi.
    iki saat sonra sms geldi bankadan ve tahsilatın yapıldığını gördüm.
    Ayrıca kartın arkasında yazan kodu istemediler, farklı yöntemleri var sanırım.

Birde TR'ye hangi ürünlerin geldiğini anlamak için sepete eklemeniz ve en sonuna kadar gitmeniz gerekiyor işlemin, eğer gönderilmiyorsa kırmızı yazı ile belirtiyor.
  • quote:

Birde TR'ye hangi ürünlerin geldiğini anlamak için sepete eklemeniz ve en sonuna kadar gitmeniz gerekiyor işlemin, eğer gönderilmiyorsa kırmızı yazı ile belirtiyor.

bu çok uğraştırıyor. ebayde öyle birşey yok fakat ebay çok pahalı
  • 4gb lık mp3 çalar almak için neden bu kadar zahmete giriyorsunuz. bilmediğimiz özelliği nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

4gb lık mp3 çalar almak için neden bu kadar zahmete giriyorsunuz. bilmediğimiz özelliği nedir ?

En büyük özelliği FLAC çalabiliyor. Arttırılabilir hafızası da mevcut ayrıca.

Aşağıdakilere bir göz atabilirsiniz;
    http://forum.donanimhaber.com/m_70173359/f_/key_SanDisk%252BSansa//tm.htm#84449801
    http://www.techno-fi.net/index.php/ekipman-incelemeleri-izlenimler/201-sansa-clip-clip-fuze-zip-incelemesi-review

80TL'ye siz ne önerirdiniz?
  • Arkadaşlar almak isteyen varsa bana pm ile ulaşsın iki kişi birlikte alalım kişi başı 40 dolar oluyor . 8 gb versiyonu aynu fiyat diye gördüm ben . Alan kimse olmaz ise tek başıma alıcam
  • prime ürünlerde "FREE Two-Day Shipping with Amazon Prime" kutucuğunu işaretlersek ne oluyor
  • kablosuz kulaklıklarla ilgilenen yokmu acaba fiyatı düşen varsa alabilrim.
  • Arkadaslar amazon'dan alisveris yapmanin bazi incelikleri var.
    gonderi tipi olarak
    1. DHL ile yollayabilirler ( kesin %100 gumruge taktirilir) 3 gunde gelir 1 hafta gumrukle ugrasirsiniz. Eger DTP yollarlarsa sorun degil karsi taraf gumruk masrafini karsilar ama DTP degilse 550 TL civari masraf cikarir DHL. ve DHL bilerek gumruge takiyor 10$ tasima faturasi yerine 250$ masraf cikarmak oldukca bir islerine geliyor. uzak durulmasi lazim, order tamamlanirken 2-3 days diyorsa uzak durun. (bir iki defa 9-16 gun surer dedigi halde yine DHL ile geldi , gelemedi o yuzden hangi durumda DHL ile geliyor kismindan emin degilim)
    2. I-parcel ile yollarlar, ucuzdur guvenlidir, gumrukte takilmaz max 15 gunde gelir. 10-15$ arasi tutar gonderi, istanbul ici Yurtici kargo ile teslim edilir :)
    3. USPS ile yollarlarsa 2 haftada PTT kargo uzerinden size gelir, takilsa bile vergiyi oder cekersiniz.

hicbir urunu 2 adetten fazla siparis etmeyin, isyeri adresi vermemeye calisin ya da isyeri unvani yazmayin, gumruk sorunlarini azaltmak icin.
    kucuk kutulu urunlerse free shipping opsiyonu ile borderlinx.com'a yollatip oradan forward ettirmek daha ucuza gelebiliyor. borderlinx (DHL forwarder hizmeti) DTP yolladigi icin körlerle şaşılar birbirini ağırlıyor. Türkiyedeki DHL kesin nasılsa gümrüğe taktırıyor (belkide takılmıyor ama takıldı diye fake atıyorlar masraf cikarmak icin) gonderiyi 75Euro'dan dusuk bile olsa, gumruge tabi olmasa bile, 2 adetten fazla olmasa bile, senede 5 yurtdisi gonderi alamamis olsaniz bile... o yuzden borderlinx uzerinden yollattiginizda DTP gelen gonderi icin DHL bir cebinden diger cebine geciriyor gumruk masraflari icin odenmesi gereken parayi, masrafi siz odemiyorsunuz.

cok bir avantaji yok amazon'dan almanin , sadece turkiyede satilmayan urunleri kullanmak istiyorsaniz o zaman asıl işe yarıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloves

kablosuz kulaklıklarla ilgilenen yokmu acaba fiyatı düşen varsa alabilrim.

TR'yede gönderilen 2 tane buldum. bana ucuz geldi. özellikle g930'u takip ediyordum. ebay'dan 90$+20$ kargoyla alsammı diyordum ki

http://www.amazon.com/gp/product/B003VANOFY/ref=ox_sc_act_title_3?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

http://www.amazon.com/gp/product/B009P2S4G6/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

daha varsa bilmiyorum. halen arama sürecindeyim.

ha birde ilgilenenler için g700s buldum, tr'ye geliyor. bana ucuz gibi geldi

http://www.amazon.com/gp/product/B00BFOEY3Y/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER
  • quote:

Orijinalden alıntı: oasisngn

Arkadaslar amazon'dan alisveris yapmanin bazi incelikleri var.
    gonderi tipi olarak
    1. DHL ile yollayabilirler ( kesin %100 gumruge taktirilir) 3 gunde gelir 1 hafta gumrukle ugrasirsiniz. Eger DTP yollarlarsa sorun degil karsi taraf gumruk masrafini karsilar ama DTP degilse 550 TL civari masraf cikarir DHL. ve DHL bilerek gumruge takiyor 10$ tasima faturasi yerine 250$ masraf cikarmak oldukca bir islerine geliyor. uzak durulmasi lazim, order tamamlanirken 2-3 days diyorsa uzak durun. (bir iki defa 9-16 gun surer dedigi halde yine DHL ile geldi , gelemedi o yuzden hangi durumda DHL ile geliyor kismindan emin degilim)
    2. I-parcel ile yollarlar, ucuzdur guvenlidir, gumrukte takilmaz max 15 gunde gelir. 10-15$ arasi tutar gonderi, istanbul ici Yurtici kargo ile teslim edilir :)
    3. USPS ile yollarlarsa 2 haftada PTT kargo uzerinden size gelir, takilsa bile vergiyi oder cekersiniz.

hicbir urunu 2 adetten fazla siparis etmeyin, isyeri adresi vermemeye calisin ya da isyeri unvani yazmayin, gumruk sorunlarini azaltmak icin.
    kucuk kutulu urunlerse free shipping opsiyonu ile borderlinx.com'a yollatip oradan forward ettirmek daha ucuza gelebiliyor. borderlinx (DHL forwarder hizmeti) DTP yolladigi icin körlerle şaşılar birbirini ağırlıyor. Türkiyedeki DHL kesin nasılsa gümrüğe taktırıyor (belkide takılmıyor ama takıldı diye fake atıyorlar masraf cikarmak icin) gonderiyi 75Euro'dan dusuk bile olsa, gumruge tabi olmasa bile, 2 adetten fazla olmasa bile, senede 5 yurtdisi gonderi alamamis olsaniz bile... o yuzden borderlinx uzerinden yollattiginizda DTP gelen gonderi icin DHL bir cebinden diger cebine geciriyor gumruk masraflari icin odenmesi gereken parayi, masrafi siz odemiyorsunuz.

cok bir avantaji yok amazon'dan almanin , sadece turkiyede satilmayan urunleri kullanmak istiyorsaniz o zaman asıl işe yarıyor...

free shipping olsa dahi dhl ile gönderimde ek ücret çıkarabilirler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lok'tar ogar -- 29 Kasım 2013; 14:23:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloves

kablosuz kulaklıklarla ilgilenen yokmu acaba fiyatı düşen varsa alabilrim.

http://www.amazon.com/gp/product/B009L7G8GI/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER
    turkiyeye i-parcel ile gonderi dahil fiyati 60$. (en son iparcel ile yolladilar DHL cikarsa kizmayin)
    iphone ile calisiyor sorun yok, ama asil android ile uyumlu. pili oldukca iyi gidiyor, sesi iyi.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.