Şimdi Ara

Black Desrt Online EU 61 Sorc 527GS 2000TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Haziran ayının sonunda erasmus stajına gideceğim ve 5 ay kadar yurt dışında kalacağım için hesabımı satıyorum çünkü orda fazlasıyla paraya ihtiyacım olacak aslında 1000 dolar veya euroya satmak isterdim ama malum paypal yasaklı ve benim kalacağım yere depozito ve ilk kirayı şimdiden yollamam lazım ayrıca uçak bileti filan almam gerektiği için tr içi satamya karar verdim.
    Hesap için 2000TL istiyorum

Sahire full evasiondır zamanında siege guildlerinde bulunmuştur ancak şimdi hardcore olayına pek gelemediğimden t1 guildinde takılıyorum. İstenilen siege guildine rahatlıkla girebilirsiniz zaten siege guildleri her zaman sahire arar özellikle evasion olamak siegede önemlidir çünkü sizden istenenen olabildiğince fazla black hole atmanızdır. Life skill levelları yüksektir çöl tradingi yapablir. P2W işçileri vardır. 5 tane +3 kutu yapan işçi vardır bunlardan ikisi ağaç kutuları 3'ü ore kutuları içindir. 329 enerji ve 312 katkı puanı vardır. Günlük 3m guildden ve house fameden de 1m gelmektedir. 4-5 guild görevi yaparsanız guildden günlük 5m alabilirsiniz. 1674 skill puanı vardır. İşçi sistemi ayarlıdır oturdugunuz yerden ayda 1.5 veya 2b kasabilrsiniz tabii yeterince life skill yaparsanız. Bir tek küpeleri tete denerken patlattım o yüzden şu an küpesiz ama bankada 725m para bulunmaktadır. Wizardın itemları hazırdır triye çekmek için yeterli materyal vardır ancak memory fragment(hafiza parçası) sadece 28 tanedir ondan birazda kasarsanız tüm itemları rahatlıkla tri yaparsınız yan karakterlerde fs vardır. Bir tane nouver kutusu ister lahnı bekleyin 23 mayısta çıkacaktı galiba ister istediğiniz class için açın.

Hesaba dair her şeyi bu linkten kontrol edebilirisiniz;https://drive.google.com/drive/folders/1rJNXZale56jno74Z6Ych_tcMFxsXkE2w?usp=sharing

Bazı itemlar aşağıya yazıcam ama hesapla ilgili her şeyi linkteki fotograflarda görebilirsiniz

Hesaptaki itemlar ;
    TET HEVE HELMET
    TET DIM TREE ARMOR
    TET MUSKAN SHOES
    TET BHEG GLOVES
    TET DANDELION SCYTHE
    TET KZARKA AMULET
    TRI SICIL NECKLACE
    TRI CENTRAUR
    TRI CRESCENT RINGS + 61 YÜZÜĞÜ
    TRI RHIK & HELLRICK TALISMAN
    PRI KUTUM TALISMAN
    +13 URUGON SHOES (Evasion sahire oldugum için basmadım)
    +7 KZARKA STAFF (BÜYÜCÜ VE CADI İÇİN)
    +13 KUTUM DAGGER (büyücü, cadı ve ranger kullanabiliyor)
    +13 DANDELION GODR SPHERA (BÜYÜCÜ AWK SİLAHI)
    +8 NOUVER DAGGER (BÜYÜCÜ, CADI VE OKÇU)
    PEARL ITEMLAR ;
    2 TANE AT KOSTÜMÜ (Trina Knight ve Dark Thorn)
    6 Tane pet (1 tane t :rahatla:
    ACHER GUARD PREMIUM (SAHİRE)
    ECKETT (SAHİRE)
    ÇÖL KAMUFLAJI (SAHİRE)
    CANAPE (YEMEK KOSTÜMÜ- SAHİRE)
    VENECİL DRESS ( BANAKDAN İŞLEME YAPMAYI SAĞLAYAN KOSTÜM - SAHİRE)
    2 MAİD ( BANKA VE PAZAR)
    LUCIEN BLANC SCYTHE
    KIBELIUS AMULET
    CARTIAN TALISMAN
    3 TANE KITAPLIK (HİÇ KULLANILMAMIŞ)
    1 TANE SANDALYE
    2 ADET GÖZLÜK + 1 TANE KÜPE+ 1 TANE PİERCİNG TARZI BİR ŞEY
    BANKA SLOTLARI, PEARL İŞÇİLERİ

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.