Şimdi Ara

Black Desert Türkiyeye Hazırlık Yapalım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
2.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oyun bende satın aldım. Oluşumunuz içinde yerimi almak isterim. Akşam discord kanalınıza uğrarım.
  • hızlandı indi girdim ama oyunun ilerleyişini anlamadım 20 lvl kaldım görevleri de anlamadım. MMORPG epey iyi biliyorum ama çözemedim
  • şu oyuna hala p2w değil diyenler var arkadaş

http://forum.blackdesertonline.com/index.php?/topic/138767-how-much-have-you-spent/

bir insanın 10 saatte yaptığı bi şeyi sen 13123123 ayda yapınca nasıl oluyorda bu p2w olmuyor bi anlatsana qnq he senin p2wden kastın cash shopta teq atan silahlar satılmasıysa o olay 20 yıl önce kalktı haberin olsun

insanlara yalan yanlış bilgi vermekten sıkılmadınız sizin yüzünüzden allodstr zamanındada milleti soydular burdada soyucaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: kadircik06

özel mesaj atan arkadaşlara ilgileri için teşekkürler fakat bu hesabı yıllar önce açmıştım özel mesaja cevap vermek için cep telefon onayı istiyor ancak yıllar önce açtığım bu hesapta eski numaram gözükmekte bir türlü değiştirip onaylayamadım şimdi de numara değiştirme hakkınız sona ermiştir diyor bu konuda ne yapmam gerekiyor bilgisi olan var mı?

özel mesajlara burdan cevap vereyim;

@Zeiden , Gamezbdo server versiyonu eu versiyonuyla eşit olduğu için eu clienti hali hazırda varsa sadece ufak bir launcher'ı indirip ayar yaparak direk oyuna giriş yapabliyorsunuz eğer eu clienti yoksa indirme boyunu eu clienti ile eşit olacaktır.

@qomutan , ranger karakteri toplu ve solo pvp için en verimli karakterlerden biridirhttps://www.youtube.com/watch?v=5w19y1rWUtk

Hocam bende size özel mesaj atmıştım 2 gün önce. Bu mesajınızı yeni gördüm. Guildinize katılım ile alakalı bir mesaj yazmıştım. Kriterler tamam fakat şu aralar oyun açılana kadar bazı işlerle ilgilenmem gerekiyor. O yüzden discorda gelemeyeceğim fakat oyunun açıldığı dönemlerde hemen yanınızda olurum. Ben size bir soru sormuştum onu da buradan sorayım. Normalde oyunu oynamış biri değilim yani ilk defa oynayacağım ve Avrupa sunucularında oyunu izlediğimde beğendiğim 2 farklı class vardı. Biri Ninja diğeri Dark Knight. Bizim serverımızda başlangıç olarak bu classlar olmayacakmış. Bunlara benzer oynanışta önerebileceğiniz bir class var mı acaba?

• Arkadaşlar oyunu ilk açıldığı günden beri oynuyorum.H erkese öneririm.
  • Oyunu bırakmış hesabı kenarda duran varsa;sevabına almak isterim :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.