Şimdi Ara

Black Desert Online Xbox cikis tarihi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
1
Favori
4.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Türkçe guild, oynayan varsa beraber oynayabiliriz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayssu

Türkçe guild, oynayan varsa beraber oynayabiliriz
    Ben oynuyorum hocam ama guildi geç benden başka oynayan bulamadım xboxta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende oynuyorum baya sardı. Keşke pc deki gibi burayada türkce dil gelse. Ve birşey sorucam ben boş verver mi seçiyorum yoksa oyunu oynayan çok az mı kullanıcı var ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • b4h0303 B kullanıcısına yanıt
    Oynayan çok az hocam. Ben de zevk alarak oynadım ama awakening e geldikten sonra sıktı tek oynamak. Ps4 e geçersem tekrar xboxtan o zaman oynarım belki oranın topluluğu daha kalabalıkmış.

• The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba hala oynuyorsanız eğer birşey soracaktım hala oyuncu sayısı az mı acaba?

• Oynamıyorum. O mesajı attıktan bi kaç gün sonra bıraktım oynamayı. Oyuncu sayısının arttığını sanmam. Ps4te türk guildleri vardı sanırım ama duruyor mu emin değilim. İnsan olmamasını şöyle açıklıyım. En iyi farm yapılan yerlerde tek başına farm yapabiliyorsun insan hiç olmuyo. Bu iyi ama genele vurunca kötü. Sonuçta single player değil oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

Oynamıyorum. O mesajı attıktan bi kaç gün sonra bıraktım oynamayı. Oyuncu sayısının arttığını sanmam. Ps4te türk guildleri vardı sanırım ama duruyor mu emin değilim. İnsan olmamasını şöyle açıklıyım. En iyi farm yapılan yerlerde tek başına farm yapabiliyorsun insan hiç olmuyo. Bu iyi ama genele vurunca kötü. Sonuçta single player değil oyun
    Ps4 crossplay geldi, serverler çoğu zaman crowded arada overrun olduğu oluyor.

• Berkayselcuk B kullanıcısına yanıt
    O zaman xboxta da oynanabilir olmuştur oyun. Ps4te az değildi oynayan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

O zaman xboxta da oynanabilir olmuştur oyun. Ps4te az değildi oynayan
    Hocam oyunu bende indirdim etrafta falan dolaştım ama Türkçe dil desteği olmayınca pek anlayamadan oynuyorum. Bide ne nedir nasıl yapılır xbox için bilgi veren birilerini bulamadım.
    Sizin daha bilgili olduğunuzu varsayarak soruyorum: ranger karakteri tek başına kasabilir mi? Okçu ile farkı nedir?

• froyzig kullanıcısına yanıt
    Karakterleri çok bilmiyorum. Musa oynuyodum ben oldukça eğlenceliydi. Youtubeta türkçe videolar var hocam ben ordan öğrenmiştim

• İyi akşamlar bir sorum var ben oyunu xboxta oynamak için indirdiğimde bedavaydı ancak arkadaşlarım pc de oynamak için para verdi acaba bir yanlışlık mı yaptım?
    Bir de ben xboxtan girdiğimde arkadaşlarımla oynamam mümkün değil mi ? Cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.
  • Xboxta gamepasste var oyun gamepassiniz varsa o yüzden bedava olmuştur. Pc ve konsol arasında crossplay yok malesef. Ps4 ve xbox arasında var ama

anladım hocam bide bunun paketleri var standart edition falan onlar paralı görünüyor.Bende guardian classı görünmüyor acaba bedava oynadığım için mi bu ?
  • Bi fikrim yok o konu hakkında. Paketlerin içerikleri açıklamalarında yazar

hocam siz succession oynayabiliyor musunuz bende görünmüyor main ve awekening var sadece
  • Bıraktım hocam ben oyunu 3 4 ay önce. Succession ne bilmiyorum

• bilgisayarda 200 saatim var grafileri ve oynanışı seviyorum. konsolda community nasıl , oynayan bol mu? bir de mena serverindeki buglar, hile, markette manipülasyon gibi durumlar var mı?
  • Dream Horse of Fire, Doom [Black Desert Console]

Black Desertyoutube
    Burn up the battlefield as Doom, the Dream Horse of Fire enters Black Desert Console. This fiery steed is the strongest and most devastating of the Dream Horses, dealing high amounts of damage where ever it charges.
    https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DWMpbr8mxfpY&q=EgQuLZpEGOfBtYwGIhB5-gr78FZ-HE-qkZkJLkKLMgFy
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.