Şimdi Ara

Black Desert Online Xbox cikis tarihi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
1
Favori
4.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2017 e3 te duyurulup o zamandan beri defalarca ertelenen, en son kasim ayinda 4-5 gunluk betasi yayinlanan black desert online'in xbox versiyonunun cikis tarihi sonunda preorder paket fiyatlari ile birlikte yayinlandi. Oyun 4 mart 2019'da resmi olarak aciliyor.
    Paket fiyatlari ise:
    Ultimate edition 285 lira (100$)
    Deluxe edition 110 lira (49$)
    Standart edition 65 lira (29$)
    Paket icerikleri icin
    https://xbox.playblackdesert.com/Store
    Sahsi gorusum suana kadar konsola gelmis icerik olarak en dolu, grafik olarak en kaliteli mmorpg dir kendisi. Pc versiyonu da zaten en iyi 3 mmorpgden biridir desem pek itiraz gelmez sanirim. Fiyatlandirma olarak boyle buyuk bir torpil de gecilmisken ture ilginiz var ise kesinlikle sans verin derim efendim.
    Preorder cikis fragmani:
    https://m.youtube.com/watch?v=aimwK4hDvuE

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yalnız bu fiyata pc de bile bulunmuyordu ilk çıkışında. Hele tr ip ile hiç giremiyordun oyuna.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçerik olarak en dolu? Henüz raid ve dungeon yok diye biliyorum. Sonu olmayan grind yapacaksanız tamam. Pay to Win bir oyundan başka bir şey görmüyorum.
  • HAJAJ80 H kullanıcısına yanıt
    Eso yu cok derinlemesine oynamadim fakat crafting olarak gercekten cok dolu bir oyun bdo. P2w olayini da ultimate paketle kirabilirsin. Ultimate paketi aldiktan sonra cok para harcamani zorlayacak bir sey kalmiyor. Xbox daki paketleri cok dolu yapmislar.

• Aksine bana pahalı geldi. Acaba serverler dolacakmı endişesi yaşamaktayım. Betasında öyle ahım şahım bir kalabalık göremedim ama belkide o şekilde denk gelmiştir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jarkaman J kullanıcısına yanıt
    Dolar fiyati olarak pahali geldi diye dusunuyorum fakat ne tr serveri acilirken ne de eu da bu kadar dolu paketler yoktu. Dedigim gibi paketler cok dolu oldugu icin fiyati da yuksek tutmuslar. Turkiyede bizim sansimiz milletin 100 dolara aldigi paketi bize 50 dolara satiyor olmalari.

Serverlar betada idare eder doluluktaydi, turk serveri kadar dolu olsa yeterli bence oyun icin.

• Anladığım kadarı ile oynuyorsunuz oyunu betada oldukça sevmiştim fakat videoları izlediğimde pvp de hareketleri takip edemiyorum, izlerken hep bu oyuna alışmadığım için öyle olduğunu düşünmüştüm ama acaba sende ilk başta öyle hissedip daha sonra alışabildinmi merak ettim

• jarkaman J kullanıcısına yanıt
    1 sene oynadim pc de, yaptigim pvp sayisi 10 u gecmez. Dedigin olayi ben de yasiyorum hala kendi class im disinda. soyle dusun 10-12 tane class var, bunlarin kendilerine ozel bir suru skill i, kombosu var. Bu yuzden takip etmek gercekten zorlasiyor. Bol bol pvp yaptikca gozlerin daha rahat takip edecektir.

Bunun disinda bazi insanlari skill lerdeki asiri efektler ve kamera sallanmalari rahatsiz ediyor, bununla da alakali olabilir sorunun. Pc de onlari kapatabilecegin ayarlar vardi, xbox ta betada hic bir ayar yoktu ama. Forumda yalvardik yakardik ama bakalim belki el atarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkayselcuk -- 9 Ocak 2019; 13:5:55 >
  • O zaman çıktıktan sonra o ayarın yapılıp yapılmadığını öğrenmek gerekecek:)

• tera gibi patlar bence oyuna ilk ayı içerisinde indirim getirirler konsol oyuncusu pcdeki gibi binlerce saatini konsolda aynı oyunu oynayarak geçirmek istemez.
  • Ben pc de almistim o hesabi xbox ta oynaya biliyormuyum

Steamdan aldim oyunu

• o dediğin olsa tüm platformlarda tek fiyat olurdu tüm oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warmkitty -- 9 Ocak 2019; 16:48:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: warmkitty

tera gibi patlar bence oyuna ilk ayı içerisinde indirim getirirler konsol oyuncusu pcdeki gibi binlerce saatini konsolda aynı oyunu oynayarak geçirmek istemez.
    Tera icerik olarak bombos bir oyuna donusturulmus. Eskiden hayranlikla oynayan biri olarak soyluyorum craft tir grup gorevleridir hic bir sey kalmamis oyunun konsol versiyonunda. Sirf dg donme uzerine bir oyuna donusmus. Dg girecek adam da olmayinca oyun öldü.

Konsol oyuncusunun pc deki gibi makineyi surekli acik tutmak istemeyecegini ben de tahmin ediyorum. Bu bdo icin buyuk bir handikap. yine de tera bdo nun yaninda esamesi okunmayacak bir oyun su anda. Dogrudan karsilastirma yapilacaksa bdo nun sansinin cok daha fazla olduguna inaniyorum.

• Oyun Türkçe olacakmi?

• Bir bilgiye denk gelmedim turkce dil secenegi konusunda ama %90 gelmez.

• MMO RPG değil, farm yapmanın hallicesi. Gameplay zayıf, içerik vasat. Çöpün de çöpü. Yine de alıp denerim bi seksi xmog yapmak için.

• quote:

Orijinalden alıntı: aschil

MMO RPG değil, farm yapmanın hallicesi. Gameplay zayıf, içerik vasat. Çöpün de çöpü. Yine de alıp denerim bi seksi xmog yapmak için.
    Gameplay zayif ve icerik vasat mi? Sen ne oynuyosun mmorpg soyle de biz de onu oynayalim.

Ben grind yapmayi sevmiyorum, olayim dungeon donmek desen anlayacagim. Bu ne siddet boyle bu oyuna cop dedirtecek.

• Berkayselcuk B kullanıcısına yanıt
    5 seneden fazla wow oynayinca böyle oluyor. Oyun görmemişsiniz ondan.

• quote:

Orijinalden alıntı: aschil

5 seneden fazla wow oynayinca böyle oluyor. Oyun görmemişsiniz ondan.
    Wow ben de oynadim hardcore olmasa da. Crafting ve grafik konusunda bdo cok daha onde. Combat sistemleri bastan basa farkli oldugu icin hic karsilastirmiyorum bile. Wow un dunyasindan cok daha dolu bir dunyasi oldugunu dusunuyorum ayrica bdo nun. Gayet genis de bir dunyasi. Arti guncellemelerle genislemeye de devam ediyor.

Wow efsane olabilir ama devir degisti. Çöp demeden önce neye çöp dedigini bilmek gerekiyor. Dedigim gibi dungeon donmeyi, holy trinity olayini seviyorsan, grind yapmaktan nefret ediyorsan bdo sana bir sey sunmuyor. Bu oyun kotu oldugu icin degil senin zevklerinle uyusmadigi icindir.

• Berkayselcuk B kullanıcısına yanıt
    Hala lore takip ediyorum, wow evreninden dolu demek abest. Non-target gibi adam akıllı boss fightı olmayan, pve içeriğinin gram ön plana çıkmamış. Saf grind ve olabildiğince asya vari grafik abanılmış bir oyuna sırf çöp dedim diye yüceltmenizi anlamıyorum.
    Bu oyuna eş değer 20 tane daha sayarım size. Hepsinde konsept aynı. Bazıları batıya yelken açıyor.
    Bu arada casual olarak hikaye takip ederek wow'a dönün siz bence. Boots atıp 2 gear çekip oynadığınız çok belli.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.