Şimdi Ara

[Silindi]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
345
Cevap
9
Favori
16.926
Tıklama
Giriş
    1263 Mesaj
    Hesabı satıcam ilgilenen arkadaşlar PM atsınlar. Ekran resimlerini ve istedikleri bilgileri paylaşabilirim. 52 LVL Shaire var şu anda.
    |
    |
    KASA : Phanteks Eclipse P400S || PSU : Aerocool 850WGM 80 Gold|| CPU : Intel Core i5 8600K @4.2 Ghz || MOTHERBOARD : Gigabyte Aorus Z370 Ultra Gaming || GPU : Gigabyte Aorus GTX 1080 Ti || COOLING : NZXT X62 KRAKEN || RAM : Aorus RGB 16GB @3200 Mhz || M2: Samsung 960 EVO 250GB || SSD : Samsung EVO860 2TB SSD || HDD : Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM 64 MB - Seagate Barracuda 2 TB 7200 RPM 32 MB || GAMING UNIT Razer Mamba Elite - Razer BlackWidow Chroma - Razer Orbweaver - || SOUND : Creative Sound Blaster Z || SPEAKER :Sony BDV-E6100 || MONITORS : 2 X Dell Ultrasharp 2715H || RGB : NZXT HUE
  • Onbaşı
    31 Mesaj
    Efsanevi paketi olup obt title alan shudad kullanılmamış hesap alinir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    114 Mesaj

hocam oyun zaten emek istiyor cok vaktin varsa oynayacaksın yoksa bir anlamı kalmıyor bende yeni başlamıştım ama hiç oynamıyorum, bir de oyun yeni bir oyun değil eu dan gelenler esip gürletiyor oyunda hiç bilmeyende öle oynuyor işte. gw2 gibi herkes aynı item seviyesinde olmuyor ki oynayalım:D itemler de cok onemli oyunda, aradaki fark can sıkıyor çok, bence kesinlikle casual oyuncuya hitap etmiyor oyun belki güzel guildle bir şeyler yapılabilir.
    |
    |
    Bahsedilenler: rambocuk
    İntel 4670k ll Msı z97 g5 ll msı gtx 980 ll g skill 8 gb(2.4gb) 1866mhz ll noctua nh-d14 ll haf 912 advanced ll Acer GN246HL 144 hz 3d ll logitech G710,razer naga,ultrasone hi-fi 580 ll Xbox 360 Controller for Windows NİNTENDO 3DS, SONY PS3. PS VİTA BURSASPOR.
  • Binbaşı
    1210 Mesaj

Aslında birden çok amaç var oyunda. Ben mesela girip balık tutuyorum çoğu zaman. Arada ufak tefek görevler yapıyorum vs. Amacını tamamen kendin belirlemen lazım.
    |
    |
    rambocuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: kene.

Aslında birden çok amaç var oyunda. Ben mesela girip balık tutuyorum çoğu zaman. Arada ufak tefek görevler yapıyorum vs. Amacını tamamen kendin belirlemen lazım.

Günümüz AAA oyunlarını oynadıkça bu tarz oyunlara zaman ayırmak zorlaşıyor sanırım yada biz yaşlandık artık ne knight ne metin 2 gibi zamanları artık bir daha yaşıyamıcam sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 10 Aralık 2017; 23:49:39 >
    |
    |
    Bahsedilenler: hitleqend
    502 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

quote:

Orijinalden alıntı: kene.

Günümüz AAA oyunlarını oynadıkça bu tarz oyunlara zaman ayırmak zorlaşıyor sanırım yada biz yaşlandık artık ne knight ne metin 2 gibi zamanları artık bir daha yaşıyamıcam sanırım

Şöyle söyliyim bende 2006 ile 2011 arası silkroad oynuyordum ondan sonra hiçbir bu tarz oyunda öyle zevk almadım şimdi black desert oynuyorum daha 15 saat oynadım oyunda çok fazla şey var ana görev yapa yapa ilerliyordum 30 lvl e gelince durdum çözemediğim bir çok şey var hala ama silkroaddan sonra ilk defa ona benzer bir zevk alıyorum şimdilik kendini oynatacak gibi duruyor bakalım.
    |
    |

• Çavuş
    57 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar

Oyunu denemek için 29 ₺ lik paketi aldım. Çok güvenemedim ya beğenmezsem diye. Aslında oyun tam benim kafadan gibi. Savaştan çok ekonomi, gezme ve ticaret kısmı benim ilgimi çekiyor. Ancak oyun bir harala gürele karışık geldi ki. Kullanıcı arayüzü acayip karışık kime neye neden vurduğumu anlamıyorum :) Bir arkadaşın dediği gibi yaşlandık da mı böyle oldu bilmem ama bir kalabalık bir karmaşa oyun boğdu biraz. Her neyse online sürem günde bir saati geçmediği için sizce oynamama değer mi? Günde bir saat oynayarak zevk alınır mı? Online sürem az olduğu için guildlerde de yer bulamam solo oynanabilitesi var mı oyunun?

Teşekkür ederim şimdiden cevap veren arkadaşlara.
    |
    |

Uzum diktim 1.5 saatlik toplamda 50 uzum verdi tanesi 700 silver, Ciftcilik levelimiz yukseldikce urun hasadi da ona gore artiyormu .

50 levela kadar kas sonra uğraş bu bağ bahçe ile. Şundan ötürü enerji maks seviyen düşük ve katkı puanında bunları yükselt sonra bakarsın bağına bahçene.

Koyduğun işçinin kalitesine ve senin levelin tabikide etkili.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    Baxa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    14173 Mesaj
    Adamın birisi 100 tane değerli paket, 50 tane pet, 25 tane kostümü 10 dakikada sattı milyar para kaldırdı. İnci markette limit falan yokmuş :) Eu da limit var. Tr yönetimi paragöz çıktı beyler başlamayın derim, eu dan gelenler eu ya geri dönsün, tr başlayacaklar eu başlasın.

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Adamın birisi 100 tane değerli paket, 50 tane pet, 25 tane kostümü 10 dakikada sattı milyar para kaldırdı. İnci markette limit falan yokmuş :) Eu da limit var. Tr yönetimi paragöz çıktı beyler başlamayın derim, eu dan gelenler eu ya geri dönsün, tr başlayacaklar eu başlasın.

Benim anladigim kadari ile zaten bu oyunu oynayanlar bunun farkinda olarak baslamislardir. Cunku cok uyarildilar. Hic bir sey bilmeden aaa tr serveri var bu oyunun girelim diyenlere olan oldu. Benim ilgimi cekmeyen bir oyun yapisi oldugu icin fazla ilgilenmedim. Ama butun olacaklari ve oyun hakkindaki izlenimlerimi anlattigim zaman topa tutuldum. Hayirlisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Kunter

quote:

Benim anladigim kadari ile zaten bu oyunu oynayanlar bunun farkinda olarak baslamislardir. Cunku cok uyarildilar. Hic bir sey bilmeden aaa tr serveri var bu oyunun girelim diyenlere olan oldu. Benim ilgimi cekmeyen bir oyun yapisi oldugu icin fazla ilgilenmedim. Ama butun olacaklari ve oyun hakkindaki izlenimlerimi anlattigim zaman topa tutuldum. Hayirlisi.

Yok abi söylenenler oyunun p2w olmayacağıydı ama hep kandırdılar bizi. Bu yönetimden bir şey olmaz verdiğim paraya yanarım. Keşke eu da başlasaymışım vpn yüzünden başlamamıştım.
    |
    |

• Yarbay
    4105 Mesaj
    quote:

Advice of Valks olayı bu olayın yanında solda 0 kalır. Markette limit olmaması nedir adam 10blik para yapar 1 günde, al sana p2w nin kralı. Skandal resmen Trde başlamamışım iyi ki.

Euda market limiti haftalık 150m di. Yani 5b yapmak gerçek parayla 10 ay civarı sürüyordu. Buna bile p2w deniyordu ki kısmen öyle.

Şu olay gerçekse herkesin oyunu bırakması lazım.

Orijinalden alıntı: Wirm

quote:

Advice of Valks olayı bu olayın yanında solda 0 kalır. Markette limit olmaması nedir adam 10blik para yapar 1 günde, al sana p2w nin kralı. Skandal resmen Trde başlamamışım iyi ki.

Euda market limiti haftalık 150m di. Yani 5b yapmak gerçek parayla 10 ay civarı sürüyordu. Buna bile p2w deniyordu ki kısmen öyle.

Şu olay gerçekse herkesin oyunu bırakması lazım.

Şuanda toplanıyor guildler heidel da tepki göstereceğiz.
    |
    |

• Yarbay
    14173 Mesaj
    Rezillik ortada adam 500 tane paket sattı 200 tane pet sattı hala satıyor.
    |
    |

|
    |
    |
    |

Adamlar Tr serveri acacagiz derken simulasyon yapmislar, benim gibi uc bes saat zevk icin oynayan garibanlar bag bahce ile ugrasirken ,birileri milyarlari goturuyor.

Deneme bitince paket alip takilacaktim ama bir oyun tr ye gelirde bozulmazsa zaten bilinki kiyamet kopacak.Deneme bitene kadar uc bes sey daha ogreneyim , devam edersem eu da takilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baxa -- 12 Aralık 2017; 7:56:27 >
    |
    |
Canlı Tv izle
Sohbet
kolayoto.com
bankalar.org
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.